Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='lukann']Vectra zainwestuj w zmywarkę - najlepszy wynalazek na świecie!!!!!!!!

ten kto go wymyślił powinien dostać nobla :)

ja mogę nie mieć nic w domu ale ze zmywarki nie zrezygnuję :)

jeśli zaś chodzi o prasowanie - koleżanka namówila mnie żebym kupiła elektryczną suszarkę do ubrań - bo po wysuszeniu ubrania są gorące i jak się je od razu złoży to będą prawie jak wyprasowane.
ale [B]prawie[/B] robi wielką różnicę :diabloti:

faktycznie ręczniki, ścierki nawet pościel można w tym suszyć i wygląda ok ale ubrania jeśli mają choć trochę lycry robią się o 2 numery za małe:mad:

wyszło na to że suszarka stała przez prawie rok niemal nie używana - aż mój TZ wpadł na świetny pomysł - okazuje się że suszarka sprawdza się idealnie do suszenia (czytaj dezynfekowania i zabijania psiego zapachu) narzut, pościeli, poduszek itp.
świetnie zbiera kurz, sierść i faktycznie likwiduje zapach

dlatego jeśli ktoś jest alergikiem to suszarka jest najlepszym wyjściem


no to się napisałam hehehe

ja też mówię mojemu TZ że to ONI bałaganią i wszystko rozrzucają - ale cholera nie chce mi wierzyć... ale ONI mu jeszcze pokażą i wtedy będzie za późno.....:diabloti:[/quote]
ale ja mam zmywarkę , tylko jakaś popsuta jest , nie chce sama się pakować i wypakowywać :evil_lol:
No to TZ , bo jego całymi dniami nie ma , obecny jest we łikendy i wtedy największy syf .. ciekawostka taka , że ja łikendy przesypiam albo przepijam :diabloti:
[quote name='Doginka']To też ONI napisali - nie daj się IM bez walki:evil_lol::mad::evil_lol:
[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/dzien%20dobry.gif[/IMG][/quote]
Pokonałam chwilowo syf :evilbat:
[quote name='Justa'][URL]http://images31.fotosik.pl/241/29a605c5f04fe9e7.jpg[/URL]

Lalce odkleił się jęzor :mdleje:

A ja wczoraj popylałam rowerem przez Waszą wieś :diabloti:[/quote]
No mamy piękne ścieżki rowerowe :cool3: :diabloti:
[quote name='dariaopole']Vectra nie tylko ty masz problemy z bałaganem i sprzątaniem z tym ,że ja nie sprzątam bo po co i tak zaraz będzie syf :diabloti:
piorę kiedy nie mam co na siebie włożyć, myje naczynia kiedy nie mam z czego jeść lub w czym gotować ale sprzątaczki do domu nie wpuszczę , zawału by dostała po godzinie spędzonej w domu z czterema mordercami i tylko miałabym problemy
za to mam wymówkę , każdy z czterema sierściuchami miałby w domu syf czyż nie ?:evil_lol:[/quote]
ale ja teoretycznie powinnam mieć o 1/4 syfu mniej !!! a wydaje mi sie że mam dwa razy tyle :mad:

[quote name='malawaszka']Biedna Lala bojąca się bączków :shake: ale powiem Ci, że to niekoniecznie przez tego padalca od którego ją wzięłaś :roll: Luna przecież u mnie od szczyla, a też sie boi własnych pierdów :evil_lol: kiedyś mało nie umarłam ze strachu w nocy jak spała pod moim łóżkiem i co chwilę w panice stamtąd uciekała, robiła rundkę po pokoju i z powrotem sruuu pod łóżko - i tak kilka razy a ja w półśnie już zaczynałam sobie wyobrażać, że tam duchy jakieś aż w końcu poszedł bączek śmierdziuszek i kapnęłam o co biega :evil_lol:[/quote]
lalka to wogóle jest pies inny niż wszystkie ale z Luną niech sobie grabcie podadzą

[quote name='lukann']my przestaliśmy zapraszać do siebie ludzi, którzy nie mają zwierząt

trudno - wolę syf na podłodze, poniszczone kanapy niż super porządek w domu bez zwierząt..[/quote]
No ja jestem wybitnie gościnna :diabloti: mój chrzestny z miesiąc sie próbuje do mnie wprosić :roll: ale on jest z tych , że po co pies :evilbat: niby mojego ojca brat rodzony i taki odmieniec :evil_lol: ale mój tato też unika brata HA , powód ,brat nie akceptuje psów ojczulka :evil_lol:

Kolejna rzecz , moje psy to sa takie dziki z lasu , że jak gość , to trzeba ugościć z caaaaaaaaałłllllllego serca i jezyka .. a nie każdy lubi jak mu pies po łbie skacze :evil_lol: mi to nie przeszkadza , gość albo akceptuje , albo nie musi wchodzić :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']No mamy piękne ścieżki rowerowe :cool3: :diabloti: [/QUOTE]

Wcześniej popylałam ulicą i modliłam się co by nadjeżdżający TIR mnie nie zdmuchnął gdy mnie wymijał :diabloti:
A od tych ścieżek to można się nabawić mdłości - górka, dołek, góra dołek - co 5 metrów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Wcześniej popylałam ulicą i modliłam się co by nadjeżdżający TIR mnie nie zdmuchnął gdy mnie wymijał :diabloti:
A od tych ścieżek to można się nabawić mdłości - górka, dołek, góra dołek - co 5 metrów :angryy:[/quote]
Rodzimi mieszkańcy i tak przywiązani jak chłop do roli do jazdy po ulicy :angryy: o zgrozo , bo odkąd ul.W... zrobiła się piękna i gładka , się po niej nie jeździ ,a nisko lata :diabloti:
Za górki i dołki podziękować należy firmie STRABAG :loveu: :angryy: :mad:
te ścieżki to pikuś :evil_lol: co oni wyprawiali ludziom to poezja :shake: jednemu panu ścieżka rowerowa wyszła w połowie wysokości bramy wjazdowej 2 metrowej :evil_lol: :evil_lol: u mnie też poprawiali milion razy :angryy: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Rodzimi mieszkańcy i tak przywiązani jak chłop do roli do jazdy po ulicy :angryy: o zgrozo , bo odkąd ul.W... zrobiła się piękna i gładka , się po niej nie jeździ ,a nisko lata :diabloti:
Za górki i dołki podziękować należy firmie STRABAG :loveu: :angryy: :mad:
te ścieżki to pikuś :evil_lol: co oni wyprawiali ludziom to poezja :shake: jednemu panu ścieżka rowerowa wyszła w połowie wysokości bramy wjazdowej 2 metrowej :evil_lol: :evil_lol: u mnie też poprawiali milion razy :angryy: :diabloti:[/QUOTE]

Jak droga była pusta przetestowałam sobie nowy asfalcik :loveu: Ale na ścieżce jakoś bezpieczniej się czuję.
To już nie mogli do licha cięzkiego zrobić tej ścieżki na wysokości tych dołków ?! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jak droga była pusta przetestowałam sobie nowy asfalcik :loveu: Ale na ścieżce jakoś bezpieczniej się czuję.
To już nie mogli do licha cięzkiego zrobić tej ścieżki na wysokości tych dołków ?! :angryy:[/quote]
takie pytania , to do firmy strabag :diabloti: :evil_lol:
ale wiesz CUD , że cokolwiek udało im się sklecić :evilbat:
mimo wszystko mamy ułomnych tych drogobudowaczy , u mnie na wsi ze 4 firmy robiły , jedna po drugiej poprawiała ... cyrk był :evil_lol: Kostkę układali , to zdejmowali , bo im studzienki na wysoko wyszły :grins: a jak już opanowali studzienki , to się okazało , że ex ex firma , owszem ułożyła rury do odpływów burzowych , tylko robili to w mrozy i się rury powysuwały :diabloti: i znowu kostkę zdejmowali , kopali , układali rury , studzienki następnie kostkę ..... na tym się to nie skończyło .. ale to dłuuuuuga historia :loveu: taka bardzo Polska :loveu: :angryy: :diabloti:
W 100% gotową ulicę , wraz z kanalizacją burzową , ścieżkami rowerowymi i chodnikiem ... mieli oddać 15 października 2007 roku
Mamy 5 maj 2008 i jeszcze nie jest wsio gotowe :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Był taki czas, że tak przewęzili ulicę, że się 2 samochody nie mieściły :cool: :lol:

Takie cyrki to tylko w Polsce.
Aczkolwiek na Al. Jerozolimskich też zamknęli sobie jeden pas ruchu i sobie człowieku jedź na Pragę przez Pola Mokotowskie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Był taki czas, że tak przewęzili ulicę, że się 2 samochody nie mieściły :cool: :lol:

Takie cyrki to tylko w Polsce.
Aczkolwiek na Al. Jerozolimskich też zamknęli sobie jeden pas ruchu i sobie człowieku jedź na Pragę przez Pola Mokotowskie :mad:[/quote]
Tam też firma STRABAG remontuje :evilbat: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha Vectra ale im reklamę zrobiłaś :loveu::loveu::loveu: darmowo :loveu::loveu::loveu:[/quote]
wszystko zgodnie z obietnica , jaką złożyłam tej firmie :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Bo ja sobie troszeczkę powojowałam :oops: :evil_lol: :evil_lol:
No ,ale kurna mać , dwa dni nie mogłam samochodem wyjechać , bo oni kopali rurki :angryy: mieli 4 godziny wykopać - wymienić - zakopać .. dwa dni wojny!!!! Rozkopali mi MOJĄ drogę :mad:
Na koniec jeszcze ich własnymi śmieciami w nich rzucałam , co to zostawili mi pod płotem :oops: ale , nie żeby mi bałagan jakoś przeszkadzał , tylko już miałam DOŚĆ koparek i robotników !!! :evilbat: Potem jeszcze 6 razy poprawiali drogę , bo się zapadała , albo kostka odpadała .. i to jeszcze wg nich była MOJA wina , bo samochodem ciężkim jeżdżę , a niby co miałam latać ? :razz:
W sumie mogłam jeździć wtedy fiestą , ale skoro Explorer miał założone opony do terenu i był zapięty na dwa napędy i tak fajnie się ruszało z piskiem na biegu terenowym po tej ich robocie :evil_lol:
Nie to nie było złośliwe :oops: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

ja gości również nie zapraszam bo straszą mi psy i marudzą że je źle wychowałam i że są rozwydrzone a one po prostu tak okazują swoją miłość, a to ,że potrafią biegać z radości po ścianach, po meblach i sufitach to taka miła atrakcja dla zwiedzających

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
W sumie mogłam jeździć wtedy fiestą , ale skoro Explorer miał założone opony do terenu i był zapięty na dwa napędy i tak fajnie się ruszało z piskiem na biegu terenowym po tej ich robocie :evil_lol:
Nie to nie było złośliwe :oops: :evilbat:[/quote]
trzeba było powiedzieć to bym Ci męża wysłała w jego leciutkim i malutkim Blazerze K5 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mi osobiście nie przeszkadza , jak Franio stoi na stole na którym aktualnie gość pije kawkę / herbatkę czy też spożywa posiłek :evil_lol: Klementyna siedzi co prawda na podłodze jednym pół dupkiem , a że ma długi jęzor to wsadza go komuś talerz.Lalka czyha i sie ślini
Mi one tak nie robią , a że ludzie se z psami radzić nie umieją , to co ja mam się wstydzić ?:evil_lol: może karcić ? zamykać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']trzeba było powiedzieć to bym Ci męża wysłała w jego leciutkim i malutkim Blazerze :diabloti:[/quote]
Proszę Cię , nic nie mów ... bo mój TZ już zaraz wskoczy w auto i gotów jechac do was :evil_lol: :evil_lol: mieliśmy takie cudo kiedyś (nie nasze , klienta) i on o tym blejzerze , to jak my o tych psach :oops: dziecko we mgle :shake: przecież on do tej pory chory i chce :angryy: Tylko pytam po co ? z czterema psami da się iść na spacer ,ale trzema terenówkami nie da sie jechać na raz :roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Proszę Cię , nic nie mów ... bo mój TZ już zaraz wskoczy w auto i gotów jechac do was :evil_lol: :evil_lol: [/quote]

może chce kupić bo TZ właśnie sprzedaje :evil_lol:, nie powiem, mnie samej ta bryka się bardzo podoba, on sam nie wie do końca czy chce sprzedać bo to jego marzenie było. Wcześniej mieliśmy Terrano i przerobionego i podniesionego jeepa cheerokie ale jakies takie małe były:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']może chce kupić bo TZ właśnie sprzedaje :evil_lol:, nie powiem, mnie samej ta bryka się bardzo podoba, on sam nie wie do końca czy chce sprzedać bo to jego marzenie było. Wcześniej mieliśmy Terrano i przerobionego i podniesionego jeepa cheerokie ale jakies takie małe były:diabloti:[/quote]

Już wystarczy samochodów mało palących :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']mąż mi zagląda przez ramię i prosił bym wkleiła linka :

[URL]http://www.allegro.pl/item358156694_gmc_jimmy_chevrolet_blazer_k5_87r_.html[/URL][/quote]


dziękuje jak nie wiem co :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Już wystarczy samochodów mało palących :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

wiesz no ale silnik jak gada !!!:evil_lol:
zresztą fajnie tak zobaczyć minę kogoś jak usłyszy ile to pali :crazyeye:,
teraz taka moja omega to pali 13 litrów - normalnie mega ekonomiczny samochód jak dla mnie :diabloti:

p.s dla mnie taki silnik o pojemnościach mniejszych niż 3 l to się do rowerów nadaje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']wiesz no ale silnik jak gada !!!:evil_lol:
zresztą fajnie tak zobaczyć minę kogoś jak usłyszy ile to pali :crazyeye:,
teraz taka moja omega to pali 13 litrów - normalnie mega ekonomiczny samochód jak dla mnie :diabloti:

p.s dla mnie taki silnik o pojemnościach mniejszych niż 3 l to się do rowerów nadaje[/quote]
gadasz jak mój TZ :crazyeye: :hmmmm: :shake: :evil_lol: :diabloti:

Powiem ci tak wbrew pozorom dużo nie palą , patrząc relatywnie jeep silnik5,2 - 220 kucy pali 22 litry , a maluch 650 , ze 20 kucy potrafi wtrąbić 12 :evil_lol:

jednak mój śmietnik 1600 to cud auto , pali 8 litrów :multi: złomek 18 :evil_lol:
No niby w tym złomku jest gaz :roll: ale ja mam wewnętrzną blokadę :oops:
Prowadziłam to to bydle i nagle TZ mi mówi - widzisz na gazie jedziesz ... no to wojna była :oops: ja sie boję :oops: :roll:
Ja mam za wybujałą wyobraźnię :cool1:

PS u mnie wszystkie samochody mają imiona :cool3:

Link to comment
Share on other sites

nasz sie nazywa Gucio drugi, jeep był Gucio pierwszy a Terrano to była Samanta :evil_lol:
nasz pali ze 25 benzyny i 30 gazu na mieście oczywiście bo to typowo miejski samochód :diabloti: wszędzie się zaparkuje :evil_lol:

najbardziej lubię moje starego Golfika - "czerwoną strzałę" jest niezawodny i nigdy się nie psuje. Świetnie się ze sobą doagadujemy tylko szkoda ,że on taki tyci;)

Link to comment
Share on other sites

Ja ogólnie nienawidzę jeździć samochodem , żadnym.Miałam sobie kupić skuter , ale raz że mamy pogodę non stop jak w Londynie , dwa jadąc na skuterze nie da się palić papierosa :evil_lol: jedyny plus to korki się omija ;)
Planuje sobie kupić jakie inne skorupine , ale nie wiem jakie .... mam rozterkę między paseo , mx3 i bmw 3 :evil_lol:

U mnie jest śmietnik , śliwek , złomek , legwan , rozwalony ryjek i biały :diabloti:
Dla części z nich szukamy nowych domków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]raz że mamy pogodę non stop jak w Londynie , dwa jadąc na skuterze nie da się palić papierosa[/QUOTE]

ostatnio w Londynie pogoda lepsza niż u nas :diabloti:
dwa- pewnie opanowałabyś sztukę jazdy skuterem trzymając jedną ręką kierownice :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

łoooo - to teraz gadamy o samochodach????:evil_lol: ja ostatnio tesknie patrzyłam na viperka...zielonego...8 literków...ponad 400 km pod maseczką - ech, marzenie....ino ja muszę mieć pakowne auto bo za często jeżdżę z burkami i dziećmi - do viperka by się nie zmieściło towarzystwo:eviltong:

ale zbankturowałabym najpierw na taki samochodzik, a potem na mandaty:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a juz na bank nie zdałabym po raz drugi na prawko:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...