Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

w sumie to suka może być każda jedna , byle dobrze płaciła :diabloti:
płatne przy kryciu i żadnych poprawek gdyby nie zaszła :grins:
zajdzie oczywiście jak będzie wiatropylna .... Bogusław posiada tyle samo plemników co ja :evil_lol:

Jeden plus tego taki , że moja mam w końcu bo iks latach ... przestała pracować po 14 godzin. I grzecznie siedzi więcej w domu ... jak na emerytkę przystało .. co prawda emerytury jeszcze nie dostaje , bo czeka na decyzje zacnej instytucji ZUS :loveu:

ale jak jej wypłacą to wyrównanie , to jak pójdziemy w tango ..... to strach się bać :diabloti: może na dwie paczki wacików starczy ... no i po kulce lodów :)
z tymi emeryturami to jest jakiś hard core , nie wiem po co człowiek co miesiąc składa im tysiące papierów ... jak oni i tak tego nie mają :hmmmm: i trzeba składać od nowa.

Dlatego może i dobrze że podnoszą ciągle wiek przechodzenia na pańszczyznę ... jest szansa że mnie to ominie całkiem ;)
Serio już wolę tepse niż zus ... bo z tepsy jak mnie już mocno znerwi ... to się wypiszę , a z tego darmozjada zusu się nie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']w sumie to suka może być każda jedna , byle dobrze płaciła :diabloti:
płatne przy kryciu i żadnych poprawek gdyby nie zaszła :grins:
zajdzie oczywiście jak będzie wiatropylna .... Bogusław posiada tyle samo plemników co ja :evil_lol:
.[/QUOTE]
Moja, moja się nada!
*Sama zobacz, jaka powabna!
[IMG]http://i47.tinypic.com/2r38t55.jpg[/IMG]
Przepraszam, ale po prostu musiałam skomentować!
Ps: Właściwie to witamy się, pozdrawiamy i podczytujemy co się tu dzieje:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jetrel']Moja, moja się nada!
*Sama zobacz, jaka powabna!

Przepraszam, ale po prostu musiałam skomentować!
Ps: Właściwie to witamy się, pozdrawiamy i podczytujemy co się tu dzieje:D[/QUOTE]

skądmasz taką sucz :hmmmm:

kurde to ty żyjesz:shock: a już się ostatnio zastanawiałam przeglądając książkę telefoniczną w moim fonie czy to nr do zaświatów :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301677_624873497539032_2013693269_n.jpg[/URL]
[URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/papiki/2013_03_12_2417.jpg[/URL]
ktos tu chyba w łapeczki marznie :evil_lol:

I ja się ujawniam, bo po cichu to czytam od dawna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']skądmasz taką sucz :hmmmm:

kurde to ty żyjesz:shock: a już się ostatnio zastanawiałam przeglądając książkę telefoniczną w moim fonie czy to nr do zaświatów :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Haha!:cool3::cool3:
Żyję, żyję, wystarczyło zadzwonić i spytać!
A sucz mam z dworca PKP z Radomia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Normalnie się wzruszyłam , wybrali Papierza o imieniu takim jak mój panicz :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]

:roflt: ale bez przydomka Penn Staff :diabloti:







zaraz dostanę zjebkę ...ale wybór papieża obchodzi mnie tyle co wybór prezydenta Czech

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:roflt: ale bez przydomka Penn Staff :diabloti:

[/QUOTE]
nie rozpędzaj się , ATOMIC BOY Penn-Staff , przybrał imię Franciszek
dokładnie tak samo zrobił nowy kleryk :loveu: nie wiem z jakiej pochodzi hodowli ... dostałam od kilku osób smsa , że mamy papierza o takim samym imieniu jak myszka zwany myszką :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nie rozpędzaj się , ATOMIC BOY Penn-Staff , przybrał imię Franciszek
dokładnie tak samo zrobił nowy kleryk :loveu: nie wiem z jakiej pochodzi hodowli ... dostałam od kilku osób smsa , że mamy papierza o takim samym imieniu jak myszka zwany myszką :evil_lol:[/QUOTE]

ups :roflt:

[quote name='ania z poznania']Ale na tym wzruszeniu poprzestaniesz, tak..... :evil_lol:??? Cudownego nawrócenia nie będzie :diabloti:???

My tu naprawdę nie chcemy się na tym wątku witać "pochwalony" :mad:[/QUOTE]

pomachamy taszką , zrobimy zadymę ;) [IMG]http://www.pic4ever.com/images/pop.gif[/IMG]
przed wejściem będziesz klinkać ;)

Link to comment
Share on other sites

dzwoni mama właśnie , z radosną nowiną :mdleje:

mamy Papierza o imieniu jak Paniczyk :multi:

nie mniej , dziękuje za wszystkie gratulacja , bardzo się cieszę że klerykowi też takie imie pasi i się widzi :diabloti:

Nie pozostaje mi nic innego , jak nazwać kiedyś psa BENEDYKT :evil_lol:

zadzwonię wtedy do Watykanu i sie im pochwalę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Wiesz, Ala, Franca imię jak papież, szczeniaczki z cudownego poczęcia w samą Wielkanoc się urodzą, jakieś tu podejrzane rzeczy się dzieją :cooldevi::siara::roflt:[/QUOTE]
ok ich Maria była może pierwsza , ale mój Franio jest Franciszkiem od ponad 6 lat !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...