Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Dzień dobry moi mili, drodzy i kochani :diabloti:
za oknem mamy +4 stopnie i wicherek który urywa głowę :loveu:
wybaczam , bo w oczach znika to białe gówno i może w tym tempie do końca tygodnia pójdzie w diabła i nastanie wiosna ?
tak mi się już chce wiosny , słonka i ciepełka ... chwili życia bez węgla , drewna i ognia :evil_lol: nie żądam tropików i upałów , serio wystarczy mi do szczęścia +15 :grins:

Okamia , bez psów 6 miesięcy i mam taki obiektyw :diabloti: serio wtedy bym była burżuazja rodem ze stolicy ... a nie leśny ludek ;)
Fajny fajny taki biały ... tylko nie dała bym tyle kasy za szkło .... szkoda by mi było ;)

Pewno że rude są piękne ;) zaraz po kaszaneczkach :diabloti: gdyby mi się nie podobały , to by w moim domu nie mieszkały rude.
Może jeszcze kiedyś będzie jeden rudy :grins: ale plan zakłada , że ma być obcy.

Na razie , to troszkę mam inne wizje w mózgu niż psy ;) ale w sumie są związane z psami , bo całe moje życie jest pod psy.
Ruszam machine przekształcania działki rolnej w budowlaną ... co nie jest takie proste ... może inaczej , proste to jest tylko czasożerne i nerwopsujące.
Plan jest niestety 5 letni ;) bo to ciutek złożona operacja ... ale plan zagospodarowania terenu , daje mi ogromne światełko do realizacji.
Niech no tylko wybudują tą przeklęta drogę dojazdową , to będziemy w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
Okamia , bez psów 6 miesięcy i mam taki obiektyw :diabloti: serio wtedy bym była burżuazja rodem ze stolicy ... a nie leśny ludek ;)
Fajny fajny taki biały ... tylko nie dała bym tyle kasy za szkło .... szkoda by mi było ;) [/QUOTE]

[B]Stolycy[/B] się pisze - widać, że w tym lesie to nic nie wiesz :shake::evil_lol:

Powiem Ci że ja bym akurat za to szkiełko dała tyle - jest tego warte ;) Ale fakt to już przy bardziej pro fotografii :) to samo ze tylko 4.0 też jest fajne (właśnie niedawno zaczęłam je doceniać ;) )

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie fura innych wydatków , to pewno bym kupiła sobie.
Niestety czasem trzeba twardo stąpać po ziemi i myśleć racjonalnie .. i sobie od "oka" odejmować.
Chyba się starzeje ;) bo normalnie , to już bym stawała na rzęsach i knuła jak natychmiast mieć obiektyw.
Teraz szczerze , nawet średnio o tym myślę. Po cichu liczę , że da się jeszcze ten naprawić :)
Teraz kwota 5-8 tysięcy , to kalkulacja taka ... opał na zimę lub żarcie dla psów na zimę :evil_lol:
Tak więc ... dwa takie obiektywy poszły ... jeden z dymem , a drugi z dupy moich psów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Gdyby nie fura innych wydatków , to pewno bym kupiła sobie.
Niestety czasem trzeba twardo stąpać po ziemi i myśleć racjonalnie .. i sobie od "oka" odejmować.
Chyba się starzeje ;) bo normalnie , to już bym stawała na rzęsach i knuła jak natychmiast mieć obiektyw.
Teraz szczerze , nawet średnio o tym myślę. Po cichu liczę , że da się jeszcze ten naprawić :)
Teraz kwota 5-8 tysięcy , to kalkulacja taka ... opał na zimę lub żarcie dla psów na zimę :evil_lol:
Tak więc ... dwa takie obiektywy poszły ... jeden z dymem , a drugi z dupy moich psów ;)[/QUOTE]

Też znam te problemy :/ Właśnie jutro kolejne pieniążki z dymem idą (ah ta zima :shake:) jeszcze jeden piec się rozwala i trzeba zduna zawołać ... Ostatnio co chwile jeszcze po wetach jeżdżę ...
Jak by mi teraz coś ze sprzętu padło to bym rytualne harakiri popełniła :angryy:
Ale trzymam kciuki aby pan serwisant okazał się bohaterem i naprawił :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

U mnie zdun wykazywał się rok temu ;) a problem taki , że ten fach to gatunek na wymarciu.

Pan serwisant , to świr na punkcie elektroniki , co prawa jest to fachowiec od elektroniki samochodowej .. jedyny w PL który ma , że tak powiem ten fach opanowany do perfekcji i obrabia całą Polskę i pół europy :evil_lol: wszystkie serwisy w PL zlecają mu roboty ;)
jest świrem na tym punkcie i co ważne ma sprzęt do lutowania takich mikro ścieżek , no i mózg który wymyśla co i jak naprawiać.

Mam nadzieje , że da radę :kciuki: a jak nie da się , to mam nadzieje , że znajdzie w Japonii odpowiednie części.
Niestety serwis sigmy średnio mi się spodobał ... drażni mnie to , że nie wiedzą co jest zwalone , czy naprawią , ale wiedzą ile będzie kosztować :diabloti: a z takimi mam złe doświadczenia.
Pozostaje mi czekać , aż popatrzy przekrwionymi oczkami i oceni straty ...

Dobra , Emila zadekowana w mojej sypialni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']taaa...TZ już się ślini do dzieci po-emilowych :shake: Haneczka mu się najbardziej podoba zaraz po Franciszku. Buk mnie pokarał facetem co ma gust w temacie psów :placz:[/QUOTE]

:roflt:


Ale nie śpi Emila na mojej podusi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Najpierw niech się te dzieci urodzą ... całe , zdrowe i bez komplikacji ... a wtedy można myśleć o ślinieniu się ;)
Do 6 tygodnia i tak ślinienie nieczynne :grins: a potem dopiero będzie casting na nowe domy.
Bardzo dużo ludzi już się rozczarowało , że pędem krzykiem nie łapie zaliczek i że nici z pierworezerwacji :eviltong:
i pierdalamento , że nie daje JUŻ wybierać :mdleje: ale co chcą wybierać ? potem też nie będzie wybierania :grins:
i nie wiem co w tym dziwnego ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Najpierw niech się te dzieci urodzą ... całe , zdrowe i bez komplikacji ... a wtedy można myśleć o ślinieniu się ;)
Do 6 tygodnia i tak ślinienie nieczynne :grins: a potem dopiero będzie casting na nowe domy.
Bardzo dużo ludzi już się rozczarowało , że pędem krzykiem nie łapie zaliczek i że nici z pierworezerwacji :eviltong:
i pierdalamento , że nie daje JUŻ wybierać :mdleje: ale co chcą wybierać ? potem też nie będzie wybierania :grins:
i nie wiem co w tym dziwnego ..[/QUOTE]


Ja się tam nie wyznaje na zasadach panujacych w hodowlach. Przeraża mnie ten świat trochę. Ja tam chce psa szczesliwie kupić, i uciec na nasza wiochę :evil_lol:

A dla ciężaróweczki zdrówka i sił. Jak się pojawią sceniacki to wtedy TZ przyślę, co by się poślinił trochę. Póki co ma bana na ten wątek. Za dużo się tu dowiaduje. Teraz na fejsbuczku was oglada :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ja nie wiem jakie są zasady w hodowlach ... ja mam swoje zasady własne :)[/QUOTE]

Temu ludzie mogą czuć się troszkę zaskoczeni :evil_lol:


Ale ja Ci powiem, że Ty to masz jakieś podróbki :shake: Chcecie zobaczyć czystorasowego staffika? Voila: [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7297/[/url] :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Temu ludzie mogą czuć się troszkę zaskoczeni :evil_lol:


Ale ja Ci powiem, że Ty to masz jakieś podróbki :shake: Chcecie zobaczyć czystorasowego staffika? Voila: [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7297/[/URL] :grins:[/QUOTE]
awwwwwwww KLAWY :loveu: ta kufka , uszko ... mnióóóód :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Temu ludzie mogą czuć się troszkę zaskoczeni :evil_lol:


Ale ja Ci powiem, że Ty to masz jakieś podróbki :shake: Chcecie zobaczyć czystorasowego staffika? Voila: [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7297/[/URL] :grins:[/QUOTE]

o qrna ale zaje2bisty staffik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...