Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

[quote name='Atik']
Jeżeli chodzi o gr. VIII to p. Bogucka na międzynarodówkach od Białegostoku po przyszłoroczne Katowice nie sędziuje nigdzie. Więc skąd oburzenie ?
P. Stępiński tylko w Poznaniu i to nie ma 8 FCI.
P. Kaźmierski również od Białegostoku po Katowice nie ma 8.

Obsada zawsze się może zmienić, kto przy tym robi to wie. Nie każdy zapraszany sędzia przyjmuje zaproszenie, a czasami jak przyjmą rezygnują po czasie. Sytuacje są różne, to też ludzie.[/quote]

Nie wiem czy oburzenie. Ale na miedzynarodowke za 100zł wypadaloby zaprosic kogos z zagranicy. Wiele znajomych z ktorymi rozmawialam, zrezygnowalo z tej wystawy wlasnie ze wzgledu na polska obsade. Szkoda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona1984']sędzia zawsze może sie zmienić :evil_lol:[/quote]

Wymienimy na lepszy model :evil_lol:

[quote name='Atik']Na grzywki planowana jest Tanjana Shiyan UA.
Jeżeli chodzi o gr. VIII to p. Bogucka na międzynarodówkach od Białegostoku po przyszłoroczne Katowice nie sędziuje nigdzie. Więc skąd oburzenie ?
P. Stępiński tylko w Poznaniu i to nie ma 8 FCI.
P. Kaźmierski również od Białegostoku po Katowice nie ma 8.

Obsada zawsze się może zmienić, kto przy tym robi to wie. Nie każdy zapraszany sędzia przyjmuje zaproszenie, a czasami jak przyjmą rezygnują po czasie. Sytuacje są różne, to też ludzie.[/quote]

Na szczęscie nie p. J, więc może ?? Jeszcze daleko, ale pomyslimy ;)

[quote name='AnkaW']:lol: :lol: no to duuużo grzywek chyba będzie :p[/quote]

Pewnie tak. Zagraniczny sedzia :multi:

[quote name='jusiss']Nie wiem czy oburzenie. Ale na miedzynarodowke za 100zł wypadaloby zaprosic kogos z zagranicy. Wiele znajomych z ktorymi rozmawialam, zrezygnowalo z tej wystawy wlasnie ze wzgledu na polska obsade. Szkoda.[/quote]

Z jednej strony dużej różnicy nie widzę, a z drugiej za Poznań o wyżeszej randze płaci się taniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']Czy na wystawę można rejestrować się internetowo?
na stronie O/Rzeszów jest napisane że rejestracja od 01. 09.2007r. ale nie mogę znaleźć formularza internetowego, a może ja blondynka jestem? czy ktoś mi może pomóc?[/quote]Ja nie blondynka, a taż nie moge znależć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']
[B]karenina[/B], nie wiem, nie da sie tak szczegółowo rozpisać wszystkich ras, zobaczymy ile będzie zgłoszonych. Możliwe, że Kisliakov.[/quote]

W polsce sa 3 sztuki, w krajach osciennych kolejne 3 wiec.. Myslę, ze raczej 3 niż 6. I jesli mozna, to może lepiej p. Szemraj. On wie co to jest cirneco ...

Link to comment
Share on other sites

Istotnie, Rzeszów potrafi zorganizować wystawy zwłaszcza zimą na Podpromiu, mimo ciasnoty to organizacja jest super. A tera będzie dwu dniowa to liczę że jeszcze lepiej się postarają. Czy już rozdzielono sędziów na poszczególne rasy, czy nadal jesteśmy w próżni jak litania do wszystkich swiętych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...