Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

SPokojnie, przecież jeszcze jest mnóstwo czasu!!! Lepiej żeby wszystko było dopracowane, niż żeby formularz wysyłał w kosmos - w tym roku zgłaszałam do Rzeszowa, i nie mogę na nic narzekać- byłam bardzo zadowolona.
A zdarzyło sie już w innych oddziałąch że zgłoszenie nie dotarło, bo formularz był do bani - wiec warto poczekać przecież :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atik'][B]AnkaW[/B], coś w tym guście.[B] Liderowa[/B], [B]Iwona1984[/B] ja zapraszam do pomocy przy wystawie, może zamiast narzekać włożycie swój wkład żeby było lepiej.[/quote]

ok jestem chetana do pomocy

tylko wydaje mi sie ze jak sie zaklada jakies terminy to trzeba je przestrzegac , albo ich nie zakładać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]AnkaW[/B], coś w tym guście.[B] Liderowa[/B], [B]Iwona1984[/B] ja zapraszam do pomocy przy wystawie, może zamiast narzekać włożycie swój wkład żeby było lepiej.[/quote]
To poproszę o PW ze szczegółami, jak owa pomoc miałaby wyglądać.
No i myślę, że jakaś informacja z przeprosiami co do znacznych opóźnień ze startem formularza na stronie by się przydała, żeby załagodzić zdenerwowanie wystawców, bo niestaranności, nawet, kiedy zdajemy sobie sprawę, że nie jest to złośliwe nikt nie lubi;)

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć :oops: jak to się odbywa, to fundowanie pucharków. Czy to należy wysłać pieniążki do związku z adnotacją dla kogo np. najlepszej suki czy psa w rasie? Czy samemu zakupić i dowieźć do Związku. Ciemna jestem w tym temacie, ale to jest takie miłe jak dostanie się taką pamiątkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']A czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć :oops: jak to się odbywa, to fundowanie pucharków. Czy to należy wysłać pieniążki do związku z adnotacją dla kogo np. najlepszej suki czy psa w rasie? Czy samemu zakupić i dowieźć do Związku. Ciemna jestem w tym temacie, ale to jest takie miłe jak dostanie się taką pamiątkę.[/quote]

Nie wiem, jak to będzie w Rzeszowie, ale zazwyczaj jest tak, że sama fundujesz nagrody, tzn. przynosisz już "gotowe":)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Dzięki, to już gorzej, łatwiej zapłacić i w sumie nie wiadomo czy ktoś już takiego nie zafundował.[/quote]

Tak, ale i tak najpierw musisz zgłosić się do Oddziału z chęcia fundowania nagród w danej rasie itp i wtedy oni pomagają Ci dobrać odpowiednią nagrodę, tak, żeby się nie powtórzyły :)
Przynajmniej tak było w oddziałach, w których ja sponsorowałam:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszam do zgłaszania psów - formularz internetowy jest na stronie[/B] [URL]http://www.zkwp.rzeszow.pl/form/form.php[/URL]

Co do fundowania pucharów - oddział Rzeszów zawsze funduje dla Zw. Ras. U nas jest tak praktykowane, że chętni na fundowanie nagród zostawiają w Oddziale pieniądze. Wtedy my zakupujmy puchary, robimy okolicznościowe naklejki, itd. Taki fundator jest zamieszczony w katalogu. Można do Oddziału przynieść zakupione puchary i na nie tez robimy naklejki i umieszczamy w katalogu. Jeżeli ktoś przywozi ze sobą na wystawę to to już jest poza organizatorami.
Generalnie puchary za 4 pierwsze miejsca spotyka się na klubówkach, na wystawach krajowych czy międzynarodowych ja takich zwyczajów nie spotkałam. U nas najczęściej ludzie fundowali dla Naj. Szczeniąt w Rasie, Zw. Mł. Psa, Zw. Mł. Suki, NDPwR, NDSwR no i oczywiście NWwR.

Hotele, które przyjmują z psami:

[U]Od strony Przemyśla[/U]
Hotel CLASSIC
ul. Armii Krajowej 32
017-8578880, 017-8577747 [URL="http://www.hotelclassic.epodkarpackie.com/"]www.hotelclassic.epodkarpackie.com[/URL]

[U]Od strony Krakowa[/U]
Hotel RESBUD
ul. Okulickiego 2
017-8535968

[U]Od strony Krakowa/Warszawy/Lublina[/U]
Hotel SPORTOWY ROSiR
ul. Jałowego 23a
017-8624935

[U]Przy dworcu PKP/PKS[/U]
Hotel POLONIA
ul. Grottgera 16
017-8520312 - opłata za psa 20 zł

więcej wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

Rzeszów ma zawsze dużo nagród i o sponsorów też nieźle się stara.
Ostatnio jak byłam na krajowej w Warszawie to tylko pucharki za bisy były, a zw.ras mogli sobie o nich tylko pomarzyć. Karm nie zauważyłam wcale :shake:.
Lubię i miło wspominam wystawy w Rzeszowie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na wystawie w Nowym Sączu (22.07.2007) Sponsorzy ufundowali pucharki dla wszystkich: jamników, sznaucerów, owczerków belgijskich, owczarków francuskich, labradorów, golden retrieverów, bokserów, rottwailerów, buldogów francuskich itd. za sam udział w wystawie :) Było to bardzo miłe :) Były też osobne puchary za zwycięztwa.

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie mi co robię źle,że nie mogę wysłąć formularza internetowego. Wypełmiam, załączam skan rodowodu, daję upload, óczekuje na zkwp, potem na pasku pojawia sie zakończono, klikam przycisk zatwierdź i nie dzieje sie nic. Środkowy przycisk jest nieczynny. Mam już drugie podejście i to samo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...