Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Mek'][quote name='Justa'][quote name='Mek']Cześć .
Właśnie sobie zlukałem tamte forum i Marta przedstawia tam swoja kiwi i jak na moje niewprawne oko to bardzo ładna jest ta sunia , wiec jednak trzeba przyznać ze ładne mają te psy w tej hodowli.
Czasem trzeba przyznać racje .[/quote]

Kiedys to nasza kochana koleznaka Marta nieźle narzekała na nas i na DoGo :-?[/quote]

wiesz Justa , ale pies nie jest niczemu winien , że ma taką właścicielke.

Po dziewczynie mozna jeździc ale po psie to chyba nie bo co on winien ?????[/quote]

no wlasnie ! psy sobie wlascicieli nie wybieraja bo jakby to one odbieraly telefony od chetnych to chyba by uciekly i mieszkaly sobie w parku pod krzaczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Mek a Ty sie qrcze z choinki urwales jakiejs????
ja ciezko jarze, ale nie pamietam, zeby ktos tu cokolwiek pisal o Kiwi!!!poza KaVanga, ktora radzila jej kleic te uszy.
Nie rozumiem o co Ci chodzi, szaleju sie najadles jakiegos??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Nie rozumie aluzji[/quote]
A ja mam pytanko z innej beczki, czy to jest jakas nalecialosc jezykowa konczenie wyrazu na [b]e[/b], bo u nas facet by napisal: Nie rozumie[b]m[/b] aluzji. Hehe frapuje mnie to od jakiegos czasu, bo zauwazylam, ze niektorzy tak mowia :wink: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moze przechodzi trudny okres ? jakis zespol napiecia albo co ... :)[/quote]
on jak on, ale moze jego druga polowa , wiec i chlopak niewyzyty w zwiazku z tym:)))
hmmm, ale dobry kon to i po blocie pojdzie czy jak to szlo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga'][quote name='Mek']Nie rozumie aluzji[/quote]
A ja mam pytanko z innej beczki, czy to jest jakas nalecialosc jezykowa konczenie wyrazu na [b]e[/b], bo u nas facet by napisal: Nie rozumie[b]m[/b] aluzji. Hehe frapuje mnie to od jakiegos czasu, bo zauwazylam, ze niektorzy tak mowia :wink: .[/quote]
tak KaVanga tez to zauwazylam, jezdzac po mazurskich wioskach...masz jeszcze jakies pytanie????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Orsini Ty mi w brzuch nie wmawiaj.
Elitess pisała , że uszy bedą jej stać i ze bedzie dziewczyna musiała odklejac 5 min przed wystawą i coś tam jeszcze . CZy tak było ???[/quote]

bylo bylo ale na tamtym forum bo ja czarno widze te uszy, no ale widzialy galy co braly, bo malutka miala stojace uszy praktycznie od urodzenia...ale tu brawa dla hodowcy ze wciska takiego psa jako super wystawowego a wie ze miesiac pozniej ma sie urodzic nastepny miot....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='Justa'][quote name='Mek']Cześć .
Właśnie sobie zlukałem tamte forum i Marta przedstawia tam swoja kiwi i jak na moje niewprawne oko to bardzo ładna jest ta sunia , wiec jednak trzeba przyznać ze ładne mają te psy w tej hodowli.
Czasem trzeba przyznać racje .[/quote]

Kiedys to nasza kochana koleznaka Marta nieźle narzekała na nas i na DoGo :-?[/quote]

wiesz Justa , ale pies nie jest niczemu winien , że ma taką właścicielke.

Po dziewczynie mozna jeździc ale po psie to chyba nie bo co on winien ?????[/quote]

Ale przeciez ja nic nie napisałam o psie, prawda? Po rpostu podłapałam temat Marty i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga'][quote name='Mek']Nie rozumie aluzji[/quote]
A ja mam pytanko z innej beczki, czy to jest jakas nalecialosc jezykowa konczenie wyrazu na [b]e[/b], bo u nas facet by napisal: Nie rozumie[b]m[/b] aluzji. Hehe frapuje mnie to od jakiegos czasu, bo zauwazylam, ze niektorzy tak mowia :wink: .[/quote]

Ka-[size=7]V[/size]anga czepiasz sie :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Ja sie sam juz na tym złapałem , że jak pisze szybko na kompie to sadze takie byki że masakra , ale z czego to wymika że człowiek całe zycie długopisem pisał ??????? i na stare lata cięzko sie [rzestawić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Orsini Ty mi w brzuch nie wmawiaj.
Elitess pisała , że uszy bedą jej stać i ze bedzie dziewczyna musiała odklejac 5 min przed wystawą i coś tam jeszcze . CZy tak było ???[/quote]
hahahah ja obstawiam, ze uszy stac beda i nawet klejenie przed wystawa NIC nie da.
A co ma piernik do wiatraka????
chyba to sie tyczy top hodowcy, ktory zapomnial o uszach i dal takie zwierzatko komus niedoswiadczonemu...
ale co ma piernik do wiatraka czy stojace ucho rowna sie brzydki sznaucer???NIE , ale sznaucer ze stojacym uchem ma szanse najwyzej na hodowlanke,ale to chyba nie jest wtedy wystawowej klasy szczenie???chociaz ma grzywaczach sukcesem dla niektorych jest ocena wybitnie obiecujaca w szczeniakach,wiec i w tym przypadku jak uszy nie klapna tak bedzie :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]on jak on, ale moze jego druga polowa , wiec i chlopak niewyzyty w zwiazku z tym:)))
hmmm, ale dobry kon to i po blocie pojdzie czy jak to szlo [/quote]

oj ja to wiem po sobie ze jak mi cos dolega to Przemo cierpi i to bardzo....hihi ja to bym mogla rozszarpywac golymi rekami wtedy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Mek']Orsini Ty mi w brzuch nie wmawiaj.
Elitess pisała , że uszy bedą jej stać i ze bedzie dziewczyna musiała odklejac 5 min przed wystawą i coś tam jeszcze . CZy tak było ???[/quote]

bylo bylo ale na tamtym forum bo ja czarno widze te uszy, no ale widzialy galy co braly, bo malutka miala stojace uszy praktycznie od urodzenia...ale tu brawa dla hodowcy ze wciska takiego psa jako super wystawowego a wie ze miesiac pozniej ma sie urodzic nastepny miot....[/quote]
no dokladnie wlasnie to napisalam:))))to znaczy mniej wiecej, ale o to samo mi chodzilo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'][quote name='Mek'][quote name='Justa'][quote name='Mek']Cześć .
Właśnie sobie zlukałem tamte forum i Marta przedstawia tam swoja kiwi i jak na moje niewprawne oko to bardzo ładna jest ta sunia , wiec jednak trzeba przyznać ze ładne mają te psy w tej hodowli.
Czasem trzeba przyznać racje .[/quote]

Kiedys to nasza kochana koleznaka Marta nieźle narzekała na nas i na DoGo :-?[/quote]

wiesz Justa , ale pies nie jest niczemu winien , że ma taką właścicielke.

Po dziewczynie mozna jeździc ale po psie to chyba nie bo co on winien ?????[/quote]

Ale przeciez ja nic nie napisałam o psie, prawda? Po rpostu podłapałam temat Marty i tyle ;)[/quote]

Sorry to miało być do Elitess , ale ona już wyjaśniła . wiec koniec tematu :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Orsini widzisz jakie my jednomyslne :)[/quote]
hahaha no:))))
ciekawe co teraz Mek wymysli:)))
aaaa wiem...o sasnal na siedzaco i jak juz zasnal to piep.... glowa w blat stolu i nagle go olsnilo:))stad ten jego pierwszy post :lol: :lol: :lol: :lol:
Mek to moze wez RedBulla wypij i nie zasypiaj:))bo nic madrego w ten sposob nie wymyslisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...