Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Agatka']:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Niech mnie ktos pocieszy !!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
moze ja?
proponuje rzucic sie pod przejezdzajacy tramwaj, albo z tego pieknego mostu do tego scieku pt.Wisla:))od razu humorek sie poprawi :lol: :lol: :lol:
ja lubie rozwiazania trwale:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no ale Bagdiku jak tam Dziunia sie czuje???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Witam!!!!!


Dziunia jak dziunia ale moze juz bys przestala jezdzic po pewnych psach . Nie podobaja sie Tobie nie musza ale publicznie to moze bys hamulce wlaczyla . :D :D :D Teraz to juz pewnie skojarzysz fakty i osoby przynajmniej mniej wiecej :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagsfuny'][quote name='orsini']no ale Bagdiku jak tam Dziunia sie czuje???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Witam!!!!!


Dziunia jak dziunia ale moze juz bys przestala jezdzic po pewnych psach . Nie podobaja sie Tobie nie musza ale publicznie to moze bys hamulce wlaczyla . :D :D :D Teraz to juz pewnie skojarzysz fakty i osoby przynajmniej mniej wiecej :P :P :P :P[/quote]
mniej wiecej to ja sie pytam jak sie czuje Dziunia:)))))i dalej nie wiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i malutkie Dziunie jak? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagsfuny']Nie wiem jak sie czuja dziunie i te inne bo mnie to nie dotyczy :D :D :D :D[/quote]
taaaaaa a mi na reku wlasnie kaktus wyrasta:))))))))))i co ja ostatnio pisalam, ze jakis pies mi sie nie podoba????no na bank nie pisalam na zadnego sznaucerka dluuugo:))))))a jak juz pisze to pisze szyfrem jak nie zauwazylas :lol: :lol: :lol: :lol: a ze comadrzejsi wiedza o czym pisze to super:))))))
no wiec jak tam Dziunie male?:)))moze wkleisz kilka fotek szczionkow:))))

Link to comment
Share on other sites

bagsiiikuuuuu hallo nie zapracuj sie czasem:))))
hmmm....nie wiem ktos Ty , ale na pewno nie jestes osoba, za ktora sie podajesz, bo tak jak juz pisalam, z tym przydomkiem nie pamietam kiedy byla suka pieprzasta na wystawach:))))a jak juz byla , bo byly, to w rekach ludzikow co maja wiecej niz te 1 suke:))))no....
no wiec nie wiem ktos Ty , ale i takjakbys byla mezczyzna to bym sie w Tobie zakochala:)))))ale coz...nie jestes:))))))
no i wciaz lamiesz mi serce, ze sie tak sprytnie ukrywasz.....:(((ale trudno:))))taki lajf, najwyzej sie nie dowiem ktos Ty, bo wlasnie rozwazam opcje wystawy w tym dniu w zupelnie innej miejscowosci na poludniu:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
taaaaaa a mi na reku wlasnie kaktus wyrasta:))))))))))i co ja ostatnio pisalam, ze jakis pies mi sie nie podoba????no na bank nie pisalam na zadnego sznaucerka dluuugo:))))))a jak juz pisze to pisze szyfrem jak nie zauwazylas :lol: :lol: :lol: :lol: a ze comadrzejsi wiedza o czym pisze to super:))))))
no wiec jak tam Dziunie male?:)))moze wkleisz kilka fotek szczionkow:))))[/quote]

Nie wiem jak Dziuni male bo nie mam z ta osoba kontaktu wiec nie wkleje tez i zadnych fotek bo nie mam takowych :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A gdzie jest w tym dniu wystawa to pojade za Toba chocby na sam koniec swiata :P :P :P :P no coz facet ze mnie zaden ale moze tak ........zmiana orientacji???????? No ja tak bardzo niesmialo Cie o to pytam :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagsfuny'][
Nie wiem jak Dziuni male bo nie mam z ta osoba kontaktu wiec nie wkleje tez i zadnych fotek bo nie mam takowych :lol: :lol: :lol:[/quote]

hmmmmm.....
nie wiem dla mnie to jakas prowokacja zalatuje!!! a szkoda, bo polubilam bagsika, tylko tak sie zastanawiam skad oni wzieli tak inteligentna i z poczuciem humoru osobe??? :o :o :o moze pozory myla ????no ale coz to jest wlasnie cud internetu-mozna byc totalnie anonimowym...cud?zle to ujelam, wszakze pedofile np. tez z tego dobrodziejstwa jakim jest anonimowosc korzystaja...wszystko zalezy w jakim celu jest net potrzebny i komu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagsfuny']OOOOOOOOOOOOO to by bylo straszne gdybysmy nie mogly sie spotakc i teraz Ty mi lamiesz serce Orsini :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]
[url]www.zkwp.pl[/url]
tam jest spis wystaw:)))
hmmmm...sek w tym, ze nie wiem czy chce sie z Toba spotkac???a jak ja Cie w realu nie trawie????to co wtedy?:))bo mam pare takich perelek, ktore jak bym mogla to bym do rowu wrzucila i zalala 95% kwasem solnym, zeby slad po nich nawet nie zostal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
hmmmm...sek w tym, ze nie wiem czy chce sie z Toba spotkac???a jak ja Cie w realu nie trawie????to co wtedy?:))bo mam pare takich perelek, ktore jak bym mogla to bym do rowu wrzucila i zalala 95% kwasem solnym, zeby slad po nich nawet nie zostal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

To co piszesz to tylko mrzonki wiedz ze sa tez osoby ktere tak samo z toba by postapily a jednak z nimi normalnie rozmawiasz :D :D :D :D :D dobrze ze net wszystko przyjmie :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a poza tym ja juz w ogole mam dosc tych psow:))zrobie SSV-letnia wyprzedaz a za pieniazki zarobione polece w piz...:))))na jakies fajne wyspy:))))[/quote]

I nie zal by Ci ich bylo?????? :( :( :( :( Takie super i wogole naj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Wyspy przemina i bedziesz musiala wrocic a pieskow niet!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zreszta Orsini moje zdanie jest takie , ze nie wazne kto kim jest wazne jakim jest naprawde czlowiekiem , jakie ma wartosci i co soba reprezentuje. Nie oceniam nigdy ludzi po okladce albo po tym kto ma jakiego psa staram sie poznac czlowieka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagsfuny'][To co piszesz to tylko mrzonki wiedz ze sa tez osoby ktere tak samo z toba by postapily a jednak z nimi normalnie rozmawiasz :D :D :D :D :D dobrze ze net wszystko przyjmie :P :P :P :P[/quote]
sek w tym, ze z nimi NIE rozmawiam!chyba, ze TY jestes szpiegiem jakims??? :evilbat: :evil: :evilbat: :evil: :evilbat: ile kary dajemy za wykrycie szpiega?:))))moze Ty to w ogole jestes jednak ON i zawedrowales BEZposrednio z innego forum????
no jesli tak jest, to w takim wypadku dziweczyny stawiam flaszke:)))kto pierwszy odkryl prowokacje raczka do gory??? :lol: :lol: :lol:
i tak jak juz milion razy pisalam ja nie podejrzewam tych osob, ktorych nie trawie o taka inteligencje, blyskotliwosc i poczucie humoru, dlatego smiem twierdzic, ze Ciebie nie znam jesli nie jestes MS, albo AO, albo ZT, a ze ponoc nie jestes to ja nie wiem kto jeszcze moze byc taki zabawny i w ogole

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...