Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Elitesse']Zadra tez totalnie lysa jest a trymowalam ja chyba pod koniec listopada ....[/quote]
Ja Kenza do zera nie skubie... a jemu to szybko siersc odrasta... jak go trymowalam na poczatku lipca to juz w polowie sierpnia nadawal sie na wystawy ;) :roll:wiec nie wiem... powinno niby byc ok...

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA:) !!![/B]
[B]ORSINI MA DZISIAJ URODZINKI[/B]!!!!
I sie nawet nie przyznala :mad: :shake: :diabloti:

[B][SIZE=3][COLOR=red]WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
:new-bday:[B] :new-bday: :new-bday: :BIG: :BIG: :BIG: :tort: :tort: :tort: :laola: :drinka: :drinka: :drinka: :drink1: :knajpa: :BIG: :new-bday: [/B]:bday:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]a[SIZE=3] wiec sto lat sto lat ... hmmm albo nie 18 lat 18 lat zebys miala ciagle !!![/SIZE][/COLOR][/B]

[B] :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: [/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]malo :placz: duzo[/COLOR][/SIZE] :lol: :bigcool: [SIZE=3][COLOR=blue]wielu wygranych wystaw[/COLOR][/SIZE] :painting: [/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]i wogole wszystkiego naj naj naj !![/COLOR][/SIZE] [/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]twoje zdrowko[/COLOR][/SIZE] :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug: :drink1: [/B]

:laola: :tort: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ale czy ktos jeszcze pamięta ,ze Agatka obiecała za 3 miesiące zdradzić tajemnice i po tym jej dolnym wskazniku wynika ,ze to juz za 3 dni . tak ???
:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE]
hehe z Agatki podpisu wynika że to było 3 DNI TEMU a nie bedzie za 3 dni:)))

[QUOTE]
ale wysle go najwczesniej w przyszlym tyg... bo jestem chora..
[/QUOTE]
ok nie spieszy sie!!
[QUOTE]

17 Kochana 17!!!!!
uwielbiam ten wiek:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
doroslosc jest do bani!:-(((((
[/QUOTE]
hhe ja za dokładnie 23 dni skończe 17:multi:

[SIZE=4][COLOR=seagreen]A dla ciebie orsini wszystkiego naj naj naj dla ciebie i twoich psiakow samycy wygranych wystaw i wszystkiego czego chcesz spelnienia marzen, zdrowka itd, itp :loveu: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...