Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='madzior_ka']oj tak niestety:( tż własnie to czytam, ale przynajmniej optymistyczną nutką jest to, ze bez kontaktu z martwymi ptakami i surowym miesem ryzyko zarażenia jest niewielkie....[/quote]

czytalam ze psy sie nie moga zarazic zjedejac ptaszka ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']oj tak niestety:( tż własnie to czytam, ale przynajmniej optymistyczną nutką jest to, ze bez kontaktu z martwymi ptakami i surowym miesem ryzyko zarażenia jest niewielkie....[/QUOTE]
No, pomijając, że nichcący możesz dotknąć łąwki na którą zrobił niewidoczną kupkę ptaszek z grypą i to, że możesz zjeść surowe jajko od zarażonej kury albo włożyć kurczaka do reklamówki z innym jedzeniem to rzeczywiście, niewielkie.

A dodatkowo naukowcy przyjmują wersję, że wirus może się jeszcze zmutować i powstać mutacja, która będzie rozprzestrzeniała sie drogą kropelkową. Wchodzi osoba zarażona do supermarketu, kicha i już pół sklepu zarażone, bo zanim wyjdą sopotkają się jeszcze z wieloma osobami.

Cały czas mówie o mutacji h5n1

A w dodatku migracje ptaków dopiero się zaczną, więc to dopiero początek nieciekawych informacji :(

Link to comment
Share on other sites

[B][QUOTE]

[I]czytalam ze psy sie nie moga zarazic zjedejac ptaszka ...[/I]
[/QUOTE]
hm... nie wiem jak to jest z psami, ale gdzieś słyszałam, ze kto się zaraził po zjedzeniu ptaka.... wiec mogłoby sie wydawac że jednak psy też są w niebezpieczenstwie choc nie wiem...:/

[QUOTE]
i to, że możesz zjeść surowe jajko od zarażonej kury albo włożyć kurczaka do reklamówki z innym jedzeniem to rzeczywiście, niewielkie.
[/QUOTE]
jeden problem mniej, bo miesa nie jadam:) surowych jajek też nie...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Elitesse, madziorka - rozdzielcie ptasią grypę na:
a) ptasią grypę
b) mutację - H5N1

bo Wam się trochę pokopie jak jeden będzie mówił o jednym, a drugi o drugim :]
Zwykła ptasia grypa jest śmiertelna tylko dla ptaków, inaczej rzecz się ma z H5N1

a poza tym na razie nie ma co panikoać bo na ptasią grypę zachorowało mniej niż 200 osób, a mniej niż 100 umarło.
Na całym świecie ofkors - więcej ludzi umarło na zwykłą grypę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']Ale sie dobra wystawa zapowiada, dawno nie bylo takich pieknych stawek... co jeden psiak to ladniejszy :loveu:

ale sie pieknie Piwowar-y ulozyly czyli dobre mioty to jednak nie utopia :lol:

1324 Mł.Ch.PL.Zw.KL.RO.Zw.Eur. Śr. i Wsch. DIVA WALENTYNKA Piwowar

1301 Mł.Ch.PL. DAR WALENTEGO Piwowar
1302 Mł.Ch.PL. DON WALENTY Piwowar
1303 Mł.Ch.PL. DUMNY WALENTY Piwowar

Jeszcze jest DAR WALENTYNKI - ktora jest w drodze do Intera[/QUOTE]

Dziekuje bardzo za uznanie w imieniu swoim , Kenzia (Dar Walentego) ;) No to bedzie niezly Show ;) hehe

Dodam jeszcze ze Fenomen Wdzieku Piwowar (kl.Szczeniat) to sunia z tego samego skojarzenia co wyzej wymienione :) I mala juz odnosi sukcesy :)

Ale i tak nic nie pobije wystawki w Lesznie na ktorej do porownania o rase wyszla czworka rodzenstwa z jednego miotu :) hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenia do Nowego Dworu są przyjmowane do 13.03. ,ale może być taka też sutuacja ,że zostaną przedłużone w zależności od ich ilości ,musisz niestety uzbroić się w cierpliwość.:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Elitesse, madziorka - rozdzielcie ptasią grypę na:
a) ptasią grypę
b) mutację - H5N1

bo Wam się trochę pokopie jak jeden będzie mówił o jednym, a drugi o drugim :]
Zwykła ptasia grypa jest śmiertelna tylko dla ptaków, inaczej rzecz się ma z H5N1

a poza tym na razie nie ma co panikoać bo na ptasią grypę zachorowało mniej niż 200 osób, a mniej niż 100 umarło.
Na całym świecie ofkors - więcej ludzi umarło na zwykłą grypę.[/quote]

mnie wogole dziwi to cale zamieszane wokol ptasiej grypy, choroba jak choroba ...

Link to comment
Share on other sites

No ja jestem w szoku ! wszedzie takie stawki ze nie wiadomo co bedzie...
Tzn wiadomo co bedzie w pieprzakach bo wiem jaki typ preferuje Pani Kozłowska, ale reszta to bedzie loteria. Szczególnie ciekawia mnie cz-sr , bo jeszcze nigdy nie spotkałam sie ze Szwedzkim sedzia, ale oni maja pododbne typy jak Finowie więc prawdopodobnie beda preferowali twardy włos na całym psie :)

Dzięki Natalia!!! Mimi juz sie szykuje ! Za tydzien zaczynamy turne :) Jarosław - NItra - Katowice :) Juz sie nie moge doczekac az wejdzie w młodziez :)

A ktos zna upodobania Hansa ?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']No ja jestem w szoku ! wszedzie takie stawki ze nie wiadomo co bedzie...
Tzn wiadomo co bedzie w pieprzakach bo wiem jaki typ preferuje Pani Kozłowska, ale reszta to bedzie loteria. Szczególnie ciekawia mnie cz-sr , bo jeszcze nigdy nie spotkałam sie ze Szwedzkim sedzia, ale oni maja pododbne typy jak Finowie więc prawdopodobnie beda preferowali twardy włos na całym psie :)

Dzięki Natalia!!! Mimi juz sie szykuje ! Za tydzien zaczynamy turne :) Jarosław - NItra - Katowice :) Juz sie nie moge doczekac az wejdzie w młodziez :)

A ktos zna upodobania Hansa ?? ;)[/QUOTE]

To jak myslisz kto wygra w pieprzakach??

A za MImi oczywiscie BARDZO mocno trzymamy kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Hej ludziska :)

A ja dzisiaj bylam na super spotkanku min. z Pasavera i jej urocza Figusią , jak się Pas pojawi to pewnie wklei wyczekiwane fotki , zobaczycie na nich potwroka włochatego czyli "złośliwca czarnego' Teri :eviltong::eviltong::eviltong:
Pas jak Roksi przegrała ci tez filmik to proszę o umieszczenie go w sieci :cool3::cool3::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Hihihi Aga zobacz u mnie 11 suczek w klasie, chyba to najliczniej obsadzona klasa ze wszystkich sznaucerkow.[/quote]

Hahaha no to jest chyba rekord Polski. Ale czy ilość suk w klasie ma jakoś wpływ na ilość miejsc lokatowych ?? czy zawsze sa przyznawane tylko 3 pierwsze miejsca a reszta to juz eksekwo ??? wszyskie na 4 ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Mek zawsze sa 4 lokaty a reszta pozostaje bez lokat tylko z ocena (dosk, bdb, db itd....)[/quote]

No to ładne buty.
To w klasie otwartej suk czarnych mini bedzie miał sędzia z czego wybierac na te lokaty i tam sie uplasują juz same misski ;).

Link to comment
Share on other sites

hahah ano ja jestem bardzo ciekawa tego Szweda:))))ale oni maja inny typ od Finow-oni wlasnie lubia mixy:)))wiec moze byc ciekawie:)))hahahaha dobrze ze sie nie zglosilam:))))))))))))))szkoda kasy na jakiegos Szweda:)))Wy go przetestujecie:))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...