Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Szorka no wiem wiem!!!ale oby tak dalej sie rozwijala!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJE jeszcze raz!!!!aaaa z Azerbejdżanem to juz w ogole super!!!no no!!zazdroszcze!!!!!tylko....jak oni to dż tam beda pisac?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Haha, nasz WSPANIALY oddzial warszawski wpadl na SUPER pomysl, a mianowicie na wystawie miedzynarodowej w Wawie kazdy kolor mini bedzie sedziowany przez innego sedziego :lol: :lol: :lol: :lol: i tak:

cz-s - Hiszpan -> Polo
p/s - A. Kazimierski
czarne - W. Myszkowski
biale - Mania

wybaczcie ale przezs to wszystko zapomnialam sprawdzic olbrzymow i sredniakow.
Co prawda na razie jest to dopiero planowana obsada, ale juz raczej jej nie zmienia :angryy: .

Link to comment
Share on other sites

Typowa obsada z klucza partyjnego.Posędziować można internetowo.
Myszkowski- Zw. wystawy suka z chempionów iZw. wystawy pies z chempionów(bo tak bezpieczniej)Rasa napewno będzie ,,słuszna,,!!!!!!.
Hiszpan -Zw. rasy pies P.K. bo to z jego hodowli.P/Sto się zobaczy ,ale rasa to wiadomo!!!!!!!!!!.Białe -loteria. Zyczę dużo zgłoszń. Niezapomnianych wrażeń - górą cacuszka!!!!!!!!.Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Typowa obsada z klucza partyjnego.Posędziować można internetowo.
Myszkowski- Zw. wystawy suka z chempionów iZw. wystawy pies z chempionów(bo tak bezpieczniej)Rasa napewno będzie ,,słuszna,,!!!!!!.
Hiszpan -Zw. rasy pies P.K. bo to z jego hodowli.P/Sto się zobaczy ,ale rasa to wiadomo!!!!!!!!!!.Białe -loteria. Zyczę dużo zgłoszń. Niezapomnianych wrażeń - górą cacuszka!!!!!!!!.Buziaki.[/quote]
hahahahahahahhahahaczekaj to ten Hiszpan ma TE hodowle tak?????uuuu no to trzeba sobie odpuscic Wawke:)))))))))hahahahah

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']zjadlo mi to co napisalam:(((oglaszam rok 2006 rokiem pana Myszkowskiego!sedziuje juz wszedzie prawie:)))[/quote]

oj tak :( dobrze ze ja tym roku glownie za granice jezdze :) ale bym sie usmiala gdybym gdzies na tego pana trafila hihihi

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Wlasnie siedze w mojej ookropnej szkole:/ i umieram.......... mam godzine wolna i nudze sie w bibliotece:placz:

Mi tam sie sedzia na p/s nawet podoba;) :evil_lol:

ale kurcze wszedzie Ci sami sedziowie.... dobrze ze ja juz Ml.Ch.Pl i Ch.Pl mam za soba...

Link to comment
Share on other sites

ja nie marudze... tylko mysle sobie ze jak ktos ma jakis championat do zrobienia to mu wspolczuje... bo kazmierski sedziuje tez w szczecinie czyli dwie miedzynarodowki.... :/ i tak generalnie moze miec problem.... bo sedziowie sie w tym roku wyjatkowo czesto powtarzaja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']ja nie marudze... tylko mysle sobie ze jak ktos ma jakis championat do zrobienia to mu wspolczuje... bo kazmierski sedziuje tez w szczecinie czyli dwie miedzynarodowki.... :/ i tak generalnie moze miec problem.... bo sedziowie sie w tym roku wyjatkowo czesto powtarzaja...[/quote]
ale do championatu jest potrzebna 1 duza wystawka nie?:))))wiec inne cwc moze miec z pipidowek:))))

Link to comment
Share on other sites

moze ktoras jest chetna ?

[B]120-letni Jordańczyk Abu Muhammad zamierza się po raz trzeci ożenić. Abu stawia swej przyszłej wybrance wysokie wymagania: ma mieć jasne włosy, nie więcej niż 40 lat i być sympatyczną domatorką. - Ważne, by w jej oczach płonęła miłość - mówi.[/B]


Abu Muhammad ma z poprzednich związków 14 dzieci i ponad 100 wnuków i prawnuków. Wygląda na 60 lat, nie ma siwych włosów i prawie żadnych zmarszczek na twarzy, a jego zielone oczy błyszczą zdrowiem i energią.

Jego recepta na długowieczność jest prosta. - Codziennie piję oliwę z oliwek i jem ryby - mówi Abu. Nigdy nie był u lekarza. Zawsze ma co robić. Pracuje w ogrodzie i każdego dnia przemierza pieszo około pięciu kilometrów. Nigdy nie palił ani nie



:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...