Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

A co do tej mieszanki to byliśmy u dwóch babć gdzie u każdej popijaliśmy innego szampanika a potem jescze w domciu.... :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

A ja sie lepiej nie bede przyznawala, jaka ja mialam mieszanke wybuchowa :wink: :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

boli odszczekania Luny bo mam w domu malutką Mercedes i Luna jak tylko ma okazję to małą obszczekuje :-?

poradźcie mi jak wprowadzaliście nowych członków stada???????? HELP!!!!!!!!!!!!!! Luna małej nie robi krzywdy ale ją straszy - jak tylko mała się ruszy to Luna startuje i ją tak jakby blokuje ze szczekaniem - na szczęście nie gryzie - czy to minie???????????? ZAŁAMKA normalnie - jak można se było wychować taką paskudę :(

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko, super, ze Mercedes jest u Ciebie :D .

Hmmmmmm, wiesz wprowadzenie nowego psa do stada, nie jest takim prostym zadaniem w niektorych przypadkach. Wszystko zalezy od reszty psow, niektore sa bardzo zaborcze i jest problem. Ale z tego co piszesz to najprawdopodobniej Luna sie uspokoi. Na poczatku straszy malucha, bo chce jej pokazac kto rzadzi w domu, no i jest bardzo zazdrosna o Ciebie. Wazne jest, zebys na nia za bardzo nie krzyczala, duzo nagradzala, spedzala jak najwiecej czasu z Luna, zeby jej pokazac, ze to wlasnie ona jest najwazniejsza.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie trudno mi spędzać z Luną jak najwięcej czasu, bo ona się wyniosła ode mnie z pokoju i siedzi w małym, a ja muszę popracować :-? no i najgorsze jest chyba to, że mała upodobała sobie jako kryjówkę Luny miejsce pod łóżkiem i nie wiem czy mam jej zabronić tam się chować?? No i musiałam parę razy krzyknąć bo się paskuda zapędziła za bardzo ale niedawno przesiedzłama z nimi chyba z pół godz na przedpokoju naziemi i gadałam do Luny i tłumaczyłam jej i głaskałam i myślałam że jest lepiej a ta zaraz znowu swoje straszn\enia uskuteczniała :-? no i nie wiem jak w nocy bedzie bo Luna pewnie nie będzie spała u mnie a mała tak i co? Luna se pomyśli że mała zabrała jej miejsce? :( buuuuu

Link to comment
Share on other sites

Hm, po pierwsze, mala nie moze zajac miejsca Luny, po drugie chyba by bylo lepiej, zeby mala nie spala w Twoim pokoju, bo wtedy Luna juz w ogole sobie pomysli, ze zajela jej miejsce. Jezeli Luna nie chce teraz spac u Ciebie, to moze Ty idz spac do tego pokoju gdzie ona sie teraz przeniosla. Jak dajesz jedzenie, to tez wazne, zeby Luna zawsze dostawala najpierw. Jak mi cos przyjdzie jeszcze do glowy to napisze.

Link to comment
Share on other sites

noo ostatni mail dostałam 21 grudnia - co prawda było w nim, że:

Mercedes jest przepiękna, decyzji napewno nie zmienimy i również czekamy na spotkanie. Z tatą tak wstępnie ustaliliśmy że przyjedziemy po sunie 9 stycznia chyba że tacie coś wypadnie.

:roll: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Zyczę Wszystkim w Nowym Roku samych cudownych dni z naszymi psami

A teraz chciałam się przywitać :D

(dopóki obowiązuje 75 euro :evil_lol: :sweetCyb: )

mam 11 miesięcznego czarnego sznaucera olbrzyma

chciałabym - jak mi czas pozwoli czasem porozmawiać z Wami.

Link to comment
Share on other sites

Hej , my już się ''trochę'' :) znamy przy okazji Twojej pomocy Marsowi - niestety nie udało mi się mu pomóc. :oops:

Mój pies nazywa się Alter Ego Nergal - (Alter) , foto mam tylko muszę się nauczyć wstawiać. :-?

też lubię sznaucery :D wszystkie

Link to comment
Share on other sites

ach no faktycznie :angel: Marsik już jest na szczęście szczęśliwy :angel:

zdjęcie jak będziesz miała w odpowiednim rozmiarze (max 500x500 pix) najłatwiej wrzuć tu: http://www.imageshack.us/ nie trzeba się logować tylkio wrzuca się fotkę i kopiuje na forum adres, który jest między adres nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Twojego szkraba :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...