Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witajcie!

Heh Ka-Vanga ja położyłam się spać o 12:00 i spałam do 9:30 :o więc ja niew iem jak ty jeszcze funkcjonujesz tyle śpiąc:))))(a raczej nie śpiąc...).

A co do nas to włąśnie wróciliśmy z miasta i zrobiłam małe zakupki dla Deniska:) kupiłam wreszcie tabliczkę na bram.e o której od roku zapominałam :oops: jest ze sredniakiem, więc niech ludziska myślą, ze taki duży psiak w domu:))) fajny szok przeżyją jak mały Denisio wyskoczy im na powitanie (czytaj obszczekanie 8) ). Oto owa tabliczka:

000_29188.jpg

I kupiłam jescze trymer trixie z czerwoną rączką, bo słyszałam, że jest ostrzejszy od Marsa i lepiej się skraca włos jak jest za dlugi między trymwoaniami do łysa. Marsem bede wyczesyać podszerstek a trixie tak co 2 m-ce trymwoać okrywowy żeby cały czas denisio wyglądał ładnie i schludnie:) jescze tylko czekam aż ten facet znowu wystawi tą amszynkę na aukcje i kupuję tego Mosera 1400 bo to okazjia za 195 zł a do podgolania Deniska spokojnie mi wystarczy:) tylko ciekawe jak ja sobie poradzę :roll: mam nadzieję, że jakoś z Julką się uporamy z walecznym Deniskiem i poradzimy sobie z jego strzyżeniem:)

Ka-Vango tyle, że ja mam spoooooro tych zdjęć na stronie wiec jak wszystko wgram na dysk to mi to "trochę" miejsca zajmie więc mogę wgrać te zdjecia do folderu na dysku a potem zgrać na płyte i na p[łycie mieć? czy jak mam wgrane już na serwer z komputera to musze to dalej mić na dysku? chyba nie bo wtedy już bierze z serwera a niedysku prawda? i dziękuję ci za tamtą odpowiedź a zadałam pytane do pasavery bo zpaomniałam, że ty też masz stronkę :oops:

Link to comment
Share on other sites

hm....ale nawet jak wgram już na serwer i nie podam ścieżki typu moje dokumenty/zdjęcia itd tylko sam numer albo nazwe zdjecia i to zdjęcie pod ta samą nazwe wgram na srwer to może zadziałą? musze sptradzic...

a wczoraj sie chyba z godizne męczyłam zeby m sie otworzyly zdjecia ns tronie a wiecie czemu sie nie otwierały? bo folder nazwałam zdjĘcia a niemoze byc polskich znaków i musiałam zmienić na zdjEcia i teraz działa :lol: ale adres powiem jak porobie odnośniki do powiększeń :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...