Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']ale Ciebie mialo nie byc tak???a co ja tak sama bede skakac[/quote]

Sama? :o Tam lekko licząc ze 60 psów się zgłosiło :cunao: Już nie wymyślaj :nono: i trenujcie do następnego sezonu :ylsuper:

Gonia, dzięki - pyszczak wycałowany. Chociaż ta zarośnięta morda... Fuj! 0X

Link to comment
Share on other sites

Dopiero niedawno zaczęłam odwiedzać to forum,ale też chciałąbym Cię pocieszyć Agatko,chociaż jeszcze nie znam Was wszystkich,ale ....mam nadzieję że to się zmieni. 7 mies. tmu odeszła moja ukochana pudelka Sonia......Strasznie Ci współczuję Agatko......Teraz mam sznaucerkę i koi mój ból ,ale Sonia zawsze pozostanie w mojej pamięci :angel: Szkoda że nasi pupile tak szybko odchodzą....pozdrawiam wszystkich razem z moją łobuziarą Semi!!!!!!!!! Acha,zapomniałam ,może poradzicie mi coś na rudziejącą brodę??? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Agus nie wiem, podobno przegotowana woda do picia nie daje rudej brody. Inna teoria ze wszystko zalezy od sliny...ja nie mam patentu na to


Gucia, a mozna sie zglosic i potem wycofac w razie czego?bo nie wiem czy mi sucz odrosnie po skubaniu[/quote]

Dzięki orsini..A powiedz mi co robicie że na wystawach wszystkie psy mają takie piękne czyste brody!!!!!W ogóle nie sa rude... :o nie jestem wtajemniczona :( Uwielbiam chodzić na wystawy,ale tylko oglądam i podziwiam i tylko raz w roku w Olsztynie skąd pochodzę :D

Link to comment
Share on other sites

agus ja tez z olsztyna :angel: :angel: :angel: :drinking: :drinking: :drinking: witaj ziomal!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
ja nic nie robie-mam ruda :lol: :lol: :lol: :lol: ale na wystawie tego nie widac jak pies wykapany itd...

Aha dzieki Gucia czyli mozna sie zglosic a najwyzej potem sruuu wyciagnac...ma sucz ponad miesiac to chyba odrosnie....ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']agus ja tez z olsztyna :angel: :angel: :angel: :drinking: :drinking: :drinking: witaj ziomal!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
ja nic nie robie-mam ruda :lol: :lol: :lol: :lol: ale na wystawie tego nie widac jak pies wykapany itd...

Aha dzieki Gucia czyli mozna sie zglosic a najwyzej potem sruuu wyciagna
c...ma sucz ponad miesiac to chyba odrosnie....ehhh[/quote]


Ale super!!!!To pewnie byłaś (eś?) na wystawie w lipcu???Jak masz na imię????Fajnie poznać ziomala :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki dziewczyny za mile slowa :D .

Eltesse, to nic trudnego, sama mozesz sobie przeszkody zrobic, my na poczatku cwiczylismy na przeszkodach z rurek pcv zrobionych wlasnorecznie, slalom byl z tyczek od kijkow od szczotki, a tunel z ikei dla dzieci :D . I tak zaczynalismy jakies 4 lata temu :D .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...