Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Może i lepiej, że nie byłaś to nie widziałaś nieogarnietego Branda xdd bo nie pisałam, ale zachowywał się okropnie. Dobrze, że ta klatka byla ale jak szłam się z nim przejść na siku albo żeby Dominika z nim pocwiczyla to myślałam ze mu łeb ukrece. Ciągnął do wszystkich. Ale jak na ring wszedł to jak zaczarowany. Nic poza Dominika nie widział :D

Link to comment
Share on other sites

Spoko wyrośnie z tego. Ja nie wyobrażam sobie dłuższej wystawki bez klatki. Czasami zdarza nam się iść bez klatki, ale jakbym była sama i cały dzień to chyba bym mojego pieska zamordowała. 

Nie polecam np chodzenia z psem do toalety, gdzie nie działa zamek, brakuje papieru, a Wasz pies ma pociąg do muszli klozetowych ;) 

 

To z kim się widzę we Wro? My będziemy w niedziele ;)

Link to comment
Share on other sites

My byliśmy na pierwszej wystawie we Włocławku (na hali) bez klatki i powiedziałam, że nigdy więcej. To była tragedia, ja się umęczyłam i on też, co skutkowało tym, że później przy porównaniu był już padnięty i nie chciał współpracować. 

Do toalety ja to przez całą wystawę nie poszłam :P  Ogólnie nigdzie nie byłam, cały czas przy ringu xdd ale to tez przez pogodę, bo padało i było dosyć nieprzyjemnie, to też się nie chciało zwiedzać.

 

 

Jeszcze kilka zdjęć (ciekawa jestem kiedy dostane resztę)

 

z Bliską

1zx01eb.jpg

 

33wr70o.jpg

 

i jedno z ringu

24fzfc3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś na wystawie zagadałam do właścicielki BOSa- myślałam że jest dorosły, a miał... 6 miesięcy :D

 
no czasem można się pomylić :)
 

Na poczekalni siedzielismy dzis z czekoladowa labradorka xd

 
fajnie xd a jak miala na imie? Xd
 

No czesc ;)

no hej ;)

Kurde przeprowadzka już za tydzień, a ja jeszcze nie mam tyyle rzeczy...
i jakoś bardzo stresuje się tą niedzielną wystawą... nie wiem czemu. W następny week będę się i tak bardziej stresować bo sama wystawiam i nie bedzie nikogo kogo będę znała :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...