Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

21 godzin temu, Patikujek napisał:

Ojejku.  Biedny Branduś. .. wyściskaj go ode mnie  i miejmy nadzieję, że z pazurem będzie wszystko ok 

Wysciskany :) 

8 godzin temu, angineuuka napisał:

dacie radkę :D Coma pozbyła się totalnie pazura ;D 

I podejrzewam, że on też będzie musiał mieć usunięty :/ cały czas liże go, podgryza, a ciężko go pilnować 24h jak np w pracy jesteśmy :/ tylko z nim będzie cyrk, bo on mi nie wysiedzi tak długo, żeby dokładnie usunąć (przy miejscowym znieczuleniu, bo o tym wet wspominał), a utrzymać go będzie nie lada wyzwanie :/

2 godziny temu, łamAga napisał:

Ojjjjj biedactwo , musiało go boleć ;( ale twardziel , nawet jak go Sebastian nadrepnął na tą łapę to nie pisnął , oby sie ładnie zagoiło ....

Nawet zapomniałam o tym, że Sebastian go nadrepnął na tą łapę :P  

Link to comment
Share on other sites

Wygryzł tak w miare fajnie, że powinno odrosnąć :P 

 

Dzisiaj taka piękna pogoda, że w sumie z psami byłam 4h na spacerach, złaziłam się jak głupia. Właśnie przerabiam i zmniejszam zdjęcia. Tutaj jedno na zachęte  :P

IMG_2600.thumb.JPG.247ffbc6afa17594ef045f1be6e8398e.JPG

Swoją drogą, dogomania strasznie niszczy jakość. Patrząc na kompie to zdjęcie jest mega wyraźne, a tutaj jakieś zamazane...

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Ania :) napisał:

Wygryzł tak w miare fajnie, że powinno odrosnąć :P 

 

Dzisiaj taka piękna pogoda, że w sumie z psami byłam 4h na spacerach, złaziłam się jak głupia. Właśnie przerabiam i zmniejszam zdjęcia. Tutaj jedno na zachęte  :P

IMG_2600.thumb.JPG.247ffbc6afa17594ef045f1be6e8398e.JPG

Swoją drogą, dogomania strasznie niszczy jakość. Patrząc na kompie to zdjęcie jest mega wyraźne, a tutaj jakieś zamazane...

 

 

Brando sam się sobą zajął :)

Co do zdjęć to jak wrzucam przez photobucket jest ok ale jak dodaję przez dogo to katastrofa 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, kropi124 napisał:

Śliczne funfle :D 

Oddam psiury na taki spacer bo na sama nie mam czasu :(

Nie ma sprawy, biorę :p

Dlatego też lubię moja prace i system 12godzinny :) jeden dzień lub dwa w pracy i później dzień wolny lub dwa :D a teraz jak jeszcze niedziele zamknęli to mam 3 dni wolne raz w miesiącu :D nie chciałabym wrócić do systemu 8godzinnego :p

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ania :) napisał:

Nie ma sprawy, biorę :p

Dlatego też lubię moja prace i system 12godzinny :) jeden dzień lub dwa w pracy i później dzień wolny lub dwa :D a teraz jak jeszcze niedziele zamknęli to mam 3 dni wolne raz w miesiącu :D nie chciałabym wrócić do systemu 8godzinnego :p

Tez bym tak chciała pracować.  Ale póki mieszkam sama praca 8h to max 

A zdjęcia superowe.  Leon jest zajefajny 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

Tez bym tak chciała pracować.  Ale póki mieszkam sama praca 8h to max 

A zdjęcia superowe.  Leon jest zajefajny 

No tak, samemu to ciężko, bo psy by 13h same siedziały.. U mnie tak siedzą, jak Kamil jedzie do Francji, na szczęście to się zdarza tylko z dwa/trzy razy w roku :p

1 godzinę temu, kropi124 napisał:

Ja na 8 nie narzekam, ale teraz mamy czas przeprowadzki na swoje i ciężko jest ogarnąć wszystko na raz :(

Ja też nie narzekalam jak tak pracowałam i zawsze mówiłam, że nigdy w życiu po 12 bym nie chciała pracować.. No teraz sobie nie wyobrażam inaczej :) 

59 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Brando i jego język :D hahaha, szaleniec.

A Leon jaki FIT, nono :) śliczny chłopak.

Leon na szczęście trochę schudł, bo był za gruby :p jak dla mnie jeszcze trochę mógłby zrzucić, ale mama jak przyjedzie to by go zaraz chciała utuczyć pewnie xd

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ania :) napisał:

Dlatego też lubię moja prace i system 12godzinny :) jeden dzień lub dwa w pracy i później dzień wolny lub dwa :D a teraz jak jeszcze niedziele zamknęli to mam 3 dni wolne raz w miesiącu :D nie chciałabym wrócić do systemu 8godzinnego :p

Zdecydowana większość moich znajomych, którzy zarzekali się, że oni tylko 8h pracy od poniedziałku do piątku a potem poznali uroki pracy po 12h ma takie samo zdanie jak Ty :D Ja w lutym zmieniłam pracę, nadal pracuję w sklepie, ale mniejszym i tutaj mam mieszane zmiany - głównie po 12h, ale kilka razy mam 9h, dwa razy na początku marca miałam 6h. Też uważam, że dwunastki są spoko - w dwa dni wyrobisz tyle godzin co ci wszyscy biurowi robią w trzy dni, więc zyskujesz dzień wolny "gratis" :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...