Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Bo ja przez fb dodaje zdjęcia, więc pewnie dlatego znikają :P 

Dzisiaj nie założyłam przed pracą tej srebrnej maty na szybę i co? Padał śnieg z deszczem i wszystko przymarzlo. Myślałam, że mnie szlag trafi jak to skrobalam nie mówiąc już, że ręka mi zmarzla do kości :p 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ania :) napisał:

Bo ja przez fb dodaje zdjęcia, więc pewnie dlatego znikają :P 

Dzisiaj nie założyłam przed pracą tej srebrnej maty na szybę i co? Padał śnieg z deszczem i wszystko przymarzlo. Myślałam, że mnie szlag trafi jak to skrobalam nie mówiąc już, że ręka mi zmarzla do kości :p 

Ja mam zawsze takie szczęście.  Jak zakładam matę to sucho i na plusie, a jak zapomnę albo stwierdzenie,  że a olać to potem doskrobać się nie mogę 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Patikujek napisał:

Ja mam zawsze takie szczęście.  Jak zakładam matę to sucho i na plusie, a jak zapomnę albo stwierdzenie,  że a olać to potem doskrobać się nie mogę 

Ja raz do pracy jadę jednym autem a raz drugim i jak zapomnę przełożyc mate to później się męczę :/ a ciągle zapomnę dokupić druga, żeby w razie wu była w oby dwu autach :p 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Paulina94 napisał:

Ja jeżdżę tramwajem i nic nie muszę skrobać ;D

Po Poznaniu to ja sobie nie wyobrażam na codzień jeździć autem :p kur..wicy bym dostała stojąc w tych korkach :p zawsze jak do brata przyjeżdżam to poruszamy się tramwajami :D

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, łamAga napisał:

macie szczęscie że nie musicie tramwaju skrobać :D to by było mega wyzwanie :D :P

haha... właśnie sobie to wyobraziłam :D swojądrogą jakby każdy pasażer cos skrobnął to pewnie by szybko poszlo i by sie czlowiek rozgrzał i rozruszał w taki mroźniejszy poranek :D 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jolkablaszczyk napisał:

haha... właśnie sobie to wyobraziłam :D swojądrogą jakby każdy pasażer cos skrobnął to pewnie by szybko poszlo i by sie czlowiek rozgrzał i rozruszał w taki mroźniejszy poranek :D 

hehehehe zanim by oskrobali cały tramwaj wybiła by 15sta :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...