Jump to content
Dogomania

W pogoni za domem, czyli 3 rok czekania...


Radek

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Radek']Tylko pozazdrościć wyprawy do Świnoujścia :)
Nie miałem jeszcze okazji tam być :oops:
[SIZE=1][COLOR=Silver](może jakąś pamiątkę kupię)[/COLOR][/SIZE][/quote]
To jedź, chociaż jeszcze nie wiem jak tam jest. Jakby co mój telefon jest w podpisie. Zawsze możecie dzwonić, jeśli o psy chodzi to jestem dostępna 24 h/na dobe :loveu:
Mam link do tego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f98/event-dla-psow-warszawa-moze-inne-miasta-134632/"]EVENTU .[/URL]

Myślę, że to duża szansa dla czarnulek, żeby może w stolic ktoś je wypatrzył... Co myślicie?

Rotek, wykombinowałam pewną produkcję, może się uda i będzie kasa. Myślę, że zrobię parę kartke, kwiatków z bibuły i zakładek do książek. Takie rękodzieło i antyrcydzieło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Może brak czasu i nawał zajęć przeróżnych. Jak coś potrzebujecie to dajcie znać :)[/quote]

trafiłeś w sedno ;)
jak tylko znajdę więcej czasu pomyśle nad innymi " formami promocji " czarnulek bo prawie co dzień mysle o nich i smutno mi , że tyle zcasu a one bidulki dalej w schronie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&S']rotek jest na razie odcięta od neta więc jej nie ma tutaj. tak wiec musimy sami wątki podbijać :evil_lol:.
Wiecie co myslalam juz o wyjsciu na golasa na ulice i kampanii reklamowej dla czarnych, ale w porę zeszlam na ziemie :lol::lol::lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: o cholerka ale by się tłumy zebrały

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...