Jump to content
Dogomania

Irys, uczy się żyć poza schroniskiem


Recommended Posts

Irysek nie jest wycofany, tylko trudno mu zaufać. Lubi biegać, ładuje się na fotel, przychodzi i domaga się porcji głasków i pieszczot. Jedynie nie przepada za nowymi twarzami, a zwłaszcza za panami. Jak już się przekona, to okazuje miłość :) A to nowsze fotki. Rewelacji nie ma, bo na kilkudziesięciu wyszedł tylko jego tyłek :/ Jak Irys widzi aparat, albo telefon, to od razu się odwraca w poł sekundy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kochane ciocie, dziękuję, że pamiętacie o Irysku, kocham Was:

teresaa118  -  50,00 zł 2015-11-09 agat21  -  10,00 zł 2015-11-09 bakusiowa  -  40,00 zł 2015-11-16 siostrzenica asiuniab  - 40,56 zł

2015-11-19

 

 

 

cioteczko bakusiowa, i ciociu agat21 a czy w tamtym miesiącu nie przelałyście podwójnie?

Link to comment
Share on other sites

cudnie na nich patrzeć.Zapewne Haniu wszystkie masz kochane,ale One sa wyjątkowe ;)

Nowe fotki Iryska. Na drugim jest z trójłapkiem Herosem. Asiu przepraszam, ale ja po prostu nie umiem zrobić Iryskowi mordki z bliska. Cały czas próbuję, więc proszę o cierpliwość. Może to drugie wykadrować tak, aby był sam Irys,
20151117_142904.jpg
20151117_143048.jpg
20151117_143129.jpg
20151119_120701.jpg
20151119_121403.jpg

Link to comment
Share on other sites

kochane ciocie, dziękuję, że pamiętacie o Irysku, kocham Was:

teresaa118  -  50,00 zł 2015-11-09 agat21  -  10,00 zł 2015-11-09 bakusiowa  -  40,00 zł 2015-11-16 siostrzenica asiuniab  - 40,56 zł

2015-11-19

 

 

 

cioteczko bakusiowa, i ciociu agat21 a czy w tamtym miesiącu nie przelałyście podwójnie?

 

W pażdzierniku wysłałam też deklaracje wrześniowe.

 

 

Asiuniab, popraw datę w deklaracjach listopadowych.

Link to comment
Share on other sites

W pażdzierniku wysłałam też deklaracje wrześniowe.

 

 

Asiuniab, popraw datę w deklaracjach listopadowych.

kochana cioteczko, jeśli dobrze rozumiem, to w październiku została wysłana deklaracja za wrzesień i październik, i teraz będzie już ok (jak zaznaczę to w rozliczeniu)?

Link to comment
Share on other sites

Ze zdjęciami zazwyczaj tak jest. trudno jakies dobre zrobić, bo psiaki na widok tel. czy aparatu uciekają.

 

Irysek jest cudny. Gdybym adoptowała wszystkie psiaki, które skradły mi serce miałabym w domu małe schronisko.

 

Mogę sobie pozwolić tylko na 2.

Link to comment
Share on other sites

Ze zdjęciami zazwyczaj tak jest. trudno jakies dobre zrobić, bo psiaki na widok tel. czy aparatu uciekają.

 

Irysek jest cudny. Gdybym adoptowała wszystkie psiaki, które skradły mi serce miałabym w domu małe schronisko.

 

Mogę sobie pozwolić tylko na 2.

to tak jak ja, też mam dwa, ale bez wątpienia mogłabym mieć jeszcze dwa, tylko mam męża, z którym nie możemy w tym względzie dojść do porozumienia:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...