Jump to content
Dogomania

FANNY z Radys delikatna, wrażliwa czekoladka już w DS :))))


Florentyna

Recommended Posts

Witaj, Fanny. :)

 

Kolejne Cudo z Radys.  Fanny jest przepiękna. Po prostu. :)

 

I kolejna Wasza akcja, Florentyno... Nawet nie wiem, co napisac. Szacun dla Was.

Podczytywałam wątki całej Czwóreczki. Życzliwie i z podziwem. To piękne i dobre miejsca na Dogomanii...

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór, i ja przywitam się na wątku Fanny. Mam nadzieję, że Pianka

równie szybko jak Popcorn, wyprowadzi sunię ze stanu niepewności.

 

,zmajstrowałam'  Fanny taki banerek. Kto zechce skorzystać, proszę bardzo  :)

 

fanny.png

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem! :)

 

Fanny z jednej strony była u mnie taka "przepraszam, że żyję", trochę się obawiała moich psów i pokazywała im ząbki, rano nie chciała zejść z łóżka, a potem się przemieszczała po domu na ugiętych łapach, a z drugiej bardzo stanowczo się domagała głaskania i bezceremonialnie władowała się na łóżko :) W nocy, każda próba zmiany pozycji z mojej strony była witana z ogromną radością - lizaniem po twarzy i waleniem ogona o materac. Do tego "moja" Nionia, która uznała, że pokaże swoją "wyższość", śpiąc mi na głowie! Noc była więc burzliwa i... przykrótka ;)

 

Stawiam, że już dziś jest sztama z Pianką, a nawet z małą Lilką, dzięki którym Fanny szybciutko wróci wcięcie w talii ;)

Link to comment
Share on other sites

No to pierwsza relacja: FANNY cudowna sunka spragniona kontaktu z człowiekiem, na smyczy chodzi z lekkim stresem, natomiast jak sie ją puści luzem - wscieka się, wariuje, bawi z psiakami:) W swoim ogrzewanym boksie bardzo grzeczna, spokojna, czysta póki co;) Uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki, jest bardzo wdzięczna za każde okazane jej zainteresowanie ze strony człowieka. Dzisiaj odpchlenie i na dniach chyba odrobaczamy Florentyno tak? :) Na dniach wstawimy fotki Małej, w zabawie zachowania szczeniora prezentuje:) Młody psiak, ząbki czyściutkie:)

Link to comment
Share on other sites

A tu Fannka na kolejnym, lepszym etapie swojego życia :)

 

Mówisz, że tu mi będzie dobrze?...

 

_DSC1860.JPG

 

No to się lepiej rozejrzę...

 

_DSC1861.JPG

 

Z tą rudą podobno mamy się zaprzyjaźnić, bo będziemy razem mieszkać!

 

_DSC1869.JPG

 

Patrzcie jaka wyrywna do głasków, zupełnie jak ja (tylko jeszcze nie mam tyle śmiałości...)

 

_DSC1871.JPG

 

W ogłoszeniach możecie pisać "piesek naręczny" ;)

 

_DSC1873.JPG

Link to comment
Share on other sites

On tutejszy, warto się go trzymać...

 

_DSC1895.JPG

 

Aha - zapomniałam napisać - Fanny została u mnie sprawdzona na koty ;)

 

Na widok naszego Kocia, który wskoczył na ławę i zamarł w bezruchu, bo nie spodziewał się zobaczyć obcego psa - Fanny też zamarła i tak się "hipnotyzowały" przed dłuższą chwilę. W końcu Kocio uznał, że skoro pies się nie rusza to nic mu nie grozi i odszedł do swoich spraw, a Fanny poszła dalej spać.

A rano, gdy Helenka się bezceremonialnie zaczęła ocierać o Fannkowe łapy, pies był jeszcze bardziej zdziwiony!

Jedno jest pewne - morderczych zapędów względem kotów Fanny nie ma! :)

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, przecież miłość jest... ślepa! :)

 

Wczoraj widziałam Fannkę, ale tylko przez chwilę i przez kratkę boksu, bo pogoda nas nie rozpieściła :( Przez niespełna godzinę przeżyliśmy praktycznie wszystkie 4 pory roku!

Fanusia bardzo się cieszyła na nasz widok, wystawiała łapki i nochal do głasków - kochana psina. Teraz ciekawe jak się panny dotrą z nowym koleżką, Odim ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...