Jump to content
Dogomania

Old English bulldog z Bullforce oferta krycia


Guest keyt

Recommended Posts

Oferuje krycie psem z renomowanej hodowli holenderskiej Bullforce. Dziadek psa to słynny scarface. Piesek jest z rodowodem. Mocnej kości.

Link to comment
Share on other sites

Oferuje krycie psem z renomowanej hodowli holenderskiej Bullforce. Dziadek psa to słynny scarface. Piesek jest z rodowodem. Mocnej kości. Ma obecnie 8 msc.i już waży 30 kg.

a czy ta renomowana hodowla holenderska Bullforce wie o tym że oferujesz krycie 8 msc psem?! strasznie to słabe.

Link to comment
Share on other sites

a czy ta renomowana hodowla holenderska Bullforce wie o tym że oferujesz krycie 8 msc psem?! strasznie to słabe.

Zależy co kto rozumie przez renomowana. http://www.bullforce.nl/2-uncategorised/10-bullforce-scarface
Jak dla mnie to bardziej przypomina znecanie sie nad zwierzetami http://www.bullforce.nl/old-english-bulldog/old-english-bulldog-males/15-english-bulldog/english-bulldog-reuen/109-bullforce-godzillah
Link to comment
Share on other sites

a czy ta renomowana hodowla holenderska Bullforce wie o tym że oferujesz krycie 8 msc psem?! strasznie to słabe.

Generalnie wszystko zależy od spisanej umowy między nimi. Z tego co pamiętam to Bullforce mocno pilnował, aby geny jego hodowli nie wyciekały poza jego kontrolę, więc...podejrzewam, że to samowolka. Ale mogę się mylić i mogło coś się tam pozmieniać. Tak czy siak uważam, że ktoś chce przyśpieszyć zwrot zainwestowanej kasy ;) bo szczeniaki od Bullforca tanie nie były i zapewne nie są.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie będę wdawać się w dyskusje z ludźmi których zwyczajnie na takiego psa nie stać, i piszą głupie komentarze. Pies waży 30kg bo jest Mocnej grubej kosci nikt tu nie pisze o reproduktorze, a kilka wystaw zagranicznych teraz będziemy zaliczać. Moja oferta jest skierowana dla konkretnego hodowcy który zna się na tej rasie. I chce wprowadzić nową krew do swojej hodowli

Link to comment
Share on other sites

Zresztą cena psa mówi sama za siebie. Owczarek nie kosztuje 3 tys.euro, dlatego nie będę wydawać się w dyskusje z ludźmi którzy nie mają pojęcia o wyglądzie old English bulldog i nie wiedzą nic o tej rasie

Link to comment
Share on other sites

Zresztą cena psa mówi sama za siebie. Owczarek nie kosztuje 3 tys.euro, dlatego nie będę wydawać się w dyskusje z ludźmi którzy nie mają pojęcia o wyglądzie old English bulldog i nie wiedzą nic o tej rasie

 

Miło, ze na dogo zestąpił specjalista. Zapewniam Cię, ze są owczarki za 3 tys. euro, a nawet i wiecej, skoro dla Ciebie na pierwszym miejscu jest kasa. Dla mnie te wytwory Bullforce mogą i kosztować 10 tys. euro, bo w niczym nie zmienia to mojego zdania, że to zwykła fabryczka produkująca psie kaleki (taki współczesny wędrowny cyrk z babą z brodą i karłami). Czego Ci mamy zazdrościć ? Traktowania "hodowli" psów jak trzody chlewnej na kilogramy. Każdy ma piorytety w zalezności od swojego poziomu, chyba nie znajdziesz na dogo ludzi, którzy siegają Twojego dna.  

Link to comment
Share on other sites

Bullforce ma najlepsze psy jeśli chodzi o Holandię i przyjeżdżają do niego klienci z USA i innych krajów po jego psy także o czymś to świadczy, a psy te to chyba niektórzy mylą z buldogiem angielskim który zeczywiscie jest psem kalekim, ale nie old english bulldog który jest psem wysportowanym zwinny i skocznym jak na taką masę mięśni. Także to co piszecie to nie macie o tych psach pojęcia jakie to psy. Proponuję poczytać trochę o histori tej rasy. Psy te były stworzone do walki z bykami i od nich wywodzi się wiele ras takich jak buldog francuski, angielski itd.a że Bullforce odtworzył tą rasę i wychodował jako pierwszy buldoga błękitnego to stąd cenny tych psów. Nie są one dla każdego. I napewno nie jest to rasa dostępna w Polsce iak inne psy których jest pełno. W Bullforce mam przynajmniej pewność że psy są dobierane tak żeby nie było bliskiego pokrewieństwa ponieważ Mikel sprowadza suki i psy że stanów. A nie tak jak u nas super pseudo hodowle :-)

Link to comment
Share on other sites

"Najlepsze psy" Piszesz to jakby to była rasa nr. 1 na kuli ziemskiej i nikt nie miałby prawa tego podważać :D

Cieszę się, że jesteś taki dumny z własnego psa, ale skoro sam zauważyłeś, że jest to rasa w Polsce niedostępna to kogo chcesz nim kryć? 

Na dogo raczej nie znajdziesz hodowcy w tej dziedzinie. 

Choćby przez to, że Twoje posty są dość nieprofesjonalne. :D

Link to comment
Share on other sites

Dlatego nie ograniczam się tylko do Polski, raczej biorę pod uwagę Niemcy, a ktoś jeśli z Pl.będzie chętny to swojego psa użyczę.

Link to comment
Share on other sites

A jeśli chodzi o profesjonalizm to moj pies posiada wszystko co potrzebne przyszłemu hodowcy, a zdanie osób którzy nie mają o rasie pojęcia a tym bardziej nie mają tych psów ani styczności z nimi mnie szczerze mówiąc nie interesuje. :-)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bullforce odtworzył tą rasę i wychodował jako pierwszy buldoga błękitnego to stąd cenny tych psów. Nie są one dla każdego. I napewno nie jest to rasa dostępna w Polsce iak inne psy których jest pełno. W Bullforce mam przynajmniej pewność że psy są dobierane tak żeby nie było bliskiego pokrewieństwa ponieważ Mikel sprowadza suki i psy że stanów. A nie tak jak u nas super pseudo hodowle :smile:

A wiesz co niesie za sobą ta maść ? Dlaczego maść błękitna jest wykluczona u buldogów francuskich ? Dlaczego zrezygnowano z tej odmiany barwnej u dobermanów ? Naprawdę nie widzisz różnicy miedzy historycznym wyglądem tej rasy, a pokraką która stworzono w Bullforce. Jesli coś jest rzadkie, to zawsze znajdzie się grupa snobów, chcąca to mieć. Tylko, że tu problem dotyczy żywych zwierząt. Jak na razie, to z wszystkich Twoich postów bije chęć jak najszybszego odzyskania, najlepiej z nadwyżką zainwestowanej kasy. Tylko co to ma wspólnego z hodowlą zdrowych i pięknych psów ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie będę wdawać się w dyskusje z ludźmi których zwyczajnie na takiego psa nie stać, i piszą głupie komentarze. Pies waży 30kg bo jest Mocnej grubej kosci nikt tu nie pisze o reproduktorze, a kilka wystaw zagranicznych teraz będziemy zaliczać. Moja oferta jest skierowana dla konkretnego hodowcy który zna się na tej rasie. I chce wprowadzić nową krew do swojej hodowli

a co do portfeli nam zajrzałeś? :)
będziecie zaliczać wystawy, to jak zaliczycie i jak pies będzie w odpowiednim wieku- wtedy się ogłaszaj.
Jak kierujesz ofertę do poważnych hodowców to zdaj sobie sprawę z ego że poważny hodowca nie pokryje psem bez uprawnień i psem który jest jeszcze szczeniakiem.
 
na rasie się kompletnie nie znam więc się nie wypowiadam, bo dla mnie laika to wygląda jak przerośnięty zmutowany pies, i na pewno nie wygląda to zdrowo. Może i w tej rasie najważniejsza jest waga i to ona jest wyznacznikiem jakości psa, ale jeśli tak jest, to przykre...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Psy te kalekimi nie są, bulldogi to molosy więc należą do psów ciężkich i silnych, a błękitne bulldogi francuskie też jakby ktoś nie wiedział są bardzo drogie zagranicą, i jakoś są uznawane, także może w pl jest jedynie inaczej, a mój post ma charakter informacyjn. Wiadomo że pies musi dorosnąć przynajmniej do 14msc,a każdy wie że pies dojrzewa płciosów w wieku 7-8 msc zależy od rasy ale trzeba zawsze jeszcze poczekać zanim osiągnie pełną dojźałosc. Psy hodowane w Bullforce widziałem Na żywo i są to psy umiesnione, silne, zwinne i skoczne, raczej na kaleki nie wyglądają. Ludzie poprostu nie wiedzą jak ten pies powinien wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...