Jump to content
Dogomania

Cocker spaniel Drakkar + miaukunka Zorka[*]


Magot

Recommended Posts

[quote name='Anka_ZG']hej:) nie moge sie napatrzec na Drakkarka:) jest sliczniasty i tak ladnie razem wygladacie!!!
Ja juz sobie przyzeklam ze nigdy wiecej nie bede miala pieska bez papierow, spajkuś ostatnio tak nam choruje:( nie sa to jakies powazne choroby, ale strasznie mnie to martwi:([/quote]
A co Spajkiemu dolega?:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia bonnie']Heloł Madzia! :multi:[/quote]

[quote name='Czarna_Owieczka']Cześć :multi:[/quote]
Hej:multi:
Pokazali nam dzisiaj w końcu te testy ( no ale lepiej późno niż wcale, chociaż musiałam się o to dopraszać nauczycielkę, bo że niby jak to ja sobie nie sprawdziłam wyników w internecie?:roll:) i wynik całkiem zadowalający- 36 pkt. :)

A tak poza tym mamy nową szatę graficzną strony więc, zapraszam;)([URL="http://www.drakkarmv.yoyo.pl"]www.drakkarmv.yoyo.pl[/URL])

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, a w szczególnośći Magde i Drakkara ;)
Od dłuższego czasu śledze Twoją galerie :) i mogę Ci podratulować piękneegoo Spanielkaa :loveu::loveu::loveu: jestem pod wrażeniem Jego urody mmm... Dużo czytam o Spanielkach a to dlatego, że w niedługim czasie planuje sobie sprawić tego małego Diabełka i wyszukuję w necie wszystkie możliwe info :eviltong:
Pozdrawiam Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg']Witam wszystkich, a w szczególnośći Magde i Drakkara ;)
Od dłuższego czasu śledze Twoją galerie :) i mogę Ci podratulować piękneegoo Spanielkaa :loveu::loveu::loveu: jestem pod wrażeniem Jego urody mmm... Dużo czytam o Spanielkach a to dlatego, że w niedługim czasie planuje sobie sprawić tego małego Diabełka i wyszukuję w necie wszystkie możliwe info :eviltong:
Pozdrawiam Was :)[/quote]

Dogg, witaj na dogomanii! :) A na jakąs hodowle się namierzasz? :) Bedziesz wystawiać swojego pupila? :) Szukasz linii z polski, czy zza granicy? Masz juz jakieś psy? :) Powiedz nam coś więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Więc narazie rozglądam się za jakimiś dobrymi hodowlami, oczywiscie chodzi o Polskie hodowle :p Powiem tak: narazie nie myślałam o wystawach, ale wszystko wyjdzie w praniu :cool3: Piesa jeszcze nie miałam, narazie po domu buszuję 8 letni królik Bax :eviltong: Pies zawsze byl moim marzeniem, dlugo myslałam o rasie, prowadze dosyć aktywny tryb życia, takżę uważąm, że taki Spanielkowi będzie u mnie dobrze, no i oczywiscie nie tylko to się liczy. Nie wiem co mam jeszcze napisać, pozdrawiam serdecznie Wszystkich dogomaniaków ;)

Link to comment
Share on other sites

No to jak za dobrymi hodowlami, to wystawiać jak najbardziej, swietna sprawa :) Wielka przyjemnośc, szczególnie jak robi się to tylko jako hobby, a nie jako prestiż dla hodowli.. ja tam hodowli nie mam, a swojego miśka wystawiam dla przyjemności, poznaje nowych ludzi i ich psy, poszerzam swoja wiedze o kynologii, a przy okazji pokazuje rase, która jest bardzo rzadka :) .. i jest fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg']Witam wszystkich, a w szczególnośći Magde i Drakkara ;)
Od dłuższego czasu śledze Twoją galerie :) i mogę Ci podratulować piękneegoo Spanielkaa :loveu::loveu::loveu: jestem pod wrażeniem Jego urody mmm... Dużo czytam o Spanielkach a to dlatego, że w niedługim czasie planuje sobie sprawić tego małego Diabełka i wyszukuję w necie wszystkie możliwe info :eviltong:
Pozdrawiam Was :)[/quote]
Witamy kolejną miłośniczkę spanielków. :multi: :loveu: :p

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo :p Aisu Twój piesek też jest prześliczny, taka niewinna mordka, Kocham wszystkie Spanielki, ale zakohałam się najbardziej w czarnym podpalanym :) Twoja Gingera jest bardzo ładna, oglądałam fotki z zjazdów dogomaniaków, myśle, że kiedyś też tam się znajdę :p Marzę o takim wypadzie, tyle Dogomaniaków, tyle pieknych pupili, coś pieknego, pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie, buziaki ;) a propo mam do Was takie pyatnko, moja znajoma planuje miot Suczki Spanielki Rudej z Czarnym Podpalanym Samcem Spanielkiem, co o Tym myslicie?Wczesniej myslalam o hodowlach, ale teraz mam pod nosem pieska, proszę o sugestie, pozdrawiam!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg']Proszę bardzo :p Aisu Twój piesek też jest prześliczny, taka niewinna mordka, Kocham wszystkie Spanielki, ale zakohałam się najbardziej w czarnym podpalanym :) Twoja Gingera jest bardzo ładna, oglądałam fotki z zjazdów dogomaniaków, myśle, że kiedyś też tam się znajdę :p Marzę o takim wypadzie, tyle Dogomaniaków, tyle pieknych pupili, coś pieknego, pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie, buziaki ;) a propo mam do Was takie pyatnko, moja znajoma planuje miot Suczki Spanielki Rudej z Czarnym Podpalanym Samcem Spanielkiem, co o Tym myslicie?Wczesniej myslalam o hodowlach, ale teraz mam pod nosem pieska, proszę o sugestie, pozdrawiam!!;)[/quote]
O ile dobrze zrozumiałam, znajoma nie planuje rodowodowych szczeniaków?
Zdecydowanie odradzam taki wybór. Nigdy nie masz pewności, że po takich psach urodzą się 'prawdziwe' spaniele. Rodzice mogą być obciążeni ciężkimi wadami genetycznymi, a takie zwierzęta nie powinny być rozmnażane:shake: Jeśli nie chcesz kupić psiaka z hodowli, to najlepiej będzie, jeśli weźmiesz jakąś spanielową bidę ze schroniska, a takich jest niestety mnóstwo, [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76073"]tu[/URL] jest specjalny wątek ze spanielami do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg']Proszę bardzo :p Aisu Twój piesek też jest prześliczny, taka niewinna mordka, Kocham wszystkie Spanielki, ale zakohałam się najbardziej w czarnym podpalanym :) Twoja Gingera jest bardzo ładna, oglądałam fotki z zjazdów dogomaniaków, myśle, że kiedyś też tam się znajdę :p Marzę o takim wypadzie, tyle Dogomaniaków, tyle pieknych pupili, coś pieknego, pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie, buziaki ;) a propo mam do Was takie pyatnko, moja znajoma planuje miot Suczki Spanielki Rudej z Czarnym Podpalanym Samcem Spanielkiem, co o Tym myslicie?Wczesniej myslalam o hodowlach, ale teraz mam pod nosem pieska, proszę o sugestie, pozdrawiam!!;)[/QUOTE]
nie wspieraj pseudohodowli:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, to nie będą rodowodowe psiaki, jej Mary (tak wabi sie suczka) też jst bez rodowodu, ale znam tego pisaka od 5 lat i mogę stwierdzić, że zachowuję się jak 100% spanielek :) Jest posluszna, inteligenta a energii jej nigdy nie brakuje, drugi piesek samiec ma 6 lat, również to samo mogę powiedzieć o Nim co O Mary :) WIęc nie wiem, jeszcze się zastanowie, napewno Rasowy SPaniel to poprostu czysty SPaniel, i wtedy mam 100% gwarancji że to czysta rasa. Powiem Ci Madziu, że trudno mi jest dokonać wyboru.. :placz: A co pieska ze schroniska, bardzo bym chciała je wszystkie zaadoptować, są takie niewinne i bezbronne, ale to mój pierwszy pies, chciała bym Go wychować od maleńkiego. ALe tez jstem pewna , że kiedyś taki Spanielek ze schroniska zamieszka u mnie.. To chyba tyle Pozdrawiam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg'] WIęc nie wiem, jeszcze się zastanowie, napewno Rasowy SPaniel to poprostu czysty SPaniel, i wtedy mam 100% gwarancji że to czysta rasa. [/quote]
No właśnie, więc to tak jakbyś płaciła za kundelka. :roll:
Mogę tylko życzyć podjęcia decyzji, której nie będziesz musiała żałować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg']Dokładnie, to nie będą rodowodowe psiaki, jej Mary (tak wabi sie suczka) też jst bez rodowodu, ale znam tego pisaka od 5 lat i mogę stwierdzić, że zachowuję się jak 100% spanielek :) Jest posluszna, inteligenta a energii jej nigdy nie brakuje, drugi piesek samiec ma 6 lat, również to samo mogę powiedzieć o Nim co O Mary :) WIęc nie wiem, jeszcze się zastanowie, napewno Rasowy SPaniel to poprostu czysty SPaniel, i wtedy mam 100% gwarancji że to czysta rasa. Powiem Ci Madziu, że trudno mi jest dokonać wyboru.. :placz: A co pieska ze schroniska, bardzo bym chciała je wszystkie zaadoptować, są takie niewinne i bezbronne, ale to mój pierwszy pies, chciała bym Go wychować od maleńkiego. ALe tez jstem pewna , że kiedyś taki Spanielek ze schroniska zamieszka u mnie.. To chyba tyle Pozdrawiam:cool3:[/QUOTE]
chyba nie zrozumiałaś:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...