Jump to content
Dogomania

Starszy psi Pan o imieniu Nemo szuka DT/DS!!


Recommended Posts

Witam u Nemo !! :)

99e45z.jpg

Nemo to 9 letni pies, małej wielkości w typie Yorka. Został przywiązany do drzewa przy schronisku... To spokojny i przytulny psiak, który nie potrzebuje dużej dawki ruchu dla niego wystarczy tylko miłość człowieka, miłość której w przeszłości został pozbawiony.  Nemo w stosunku do innych psów jest neutralny, do ludzi także nie okazuje żadnej agresjiW schronisku praktycznie cały dzień leży, patrząc z nadzieją że odzyska miłość człowieka,  niestety nasz staruszek ma czerwone i zaropiałe oczy. Szukamy dla niego DT lub DS. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt na numer telefonu lub skrzynkę pocztową:

 726-675-372 [Konrad Wawrzyniak]   [email protected] 

 

 

11m3o6a.jpg

 

 

20zwhat.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to może być przyczyną małej ruchliwości Nemo, poproś o zdjęcie kręgosłupa, morfologię i biochemię, wątroba i nerki, bo gdyby coś było nie tak to trzeba widzieć czy można mu podać leki p. bólowe i p. zapalne. Dobrze by było poprosić też o T4, co prawda futerko ma ładne, ale coś ostatnio mamy sporo psów z chora tarczycą. Najtrudniejsze będzie leczenie oczu, bo krople trzeba stosować minimum 2 razy dziennie

 

Co do dt, będę próbowała coś mu szybko znaleźć

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Konradzie, ustaliłam z Anią termin do obcięcia Nemo na piątek na 16:30, ale miałam telefon od Ani ze schroniska, że przyszedł pies po śmierci opiekuna cały w dredach i bardzo boli go naciągnięta skóra.

 

Bardzo żal mi tego psiaka, nawet myślałam żeby go obciąć ale moja maszynka jest domowa i nie pociągnie takich dredów, a maszynka schroniskowa obecnie nie ma ostrzy, dlatego uprosiłam Anię, żeby obcięła zamiast Nemo tego beżowego w dredach, bo to nie dla urody tylko dla zdrowia. mam nadzieję, że mi wybaczysz, i Nemo także. 

 

Nemo umówiłam z inną dziewczyną, ale dopiero na przyszły tydzień, sam uzgodnisz szczegóły. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do Nemo uśmiechnął się los, przyszła rodzina która go zaadoptowała na stałe !!! :)). Gdy tylko go zobaczyli odrazu wiedzieli że chcą go adoptować, Psiak pierwszy raz merdał ogonem i skakał po ludziach !! Gdy tylko się zaklimatyzuje, Państwo obiecali że prześlą nam zdjęcia na skrzynkę pocztową a więc zobaczymy co u niego !. Rewelacja ;) 

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że Nemo w domku, wstawię jeszcze tu jego wyniki morfologii, które są w porządku. Ma parę wskaźników obniżonych, ale podobno to nic strasznego. Zresztą Państwo, którzy zaadoptowali Nemo wyniki mają i na pewno je skontrolują, będąc u weterynarza. Jego krew również czeka na jutrzejszą biochemię. Będzie można poinformować Państwa czy tutaj jest jakiś problem.

 

Morfologia%2520Nemo.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nemo w domku, niestety potrzebuję pieniędzy na leczenie i karmę !! :(  Psiak ma nieprawidłowe wskaźniki dotyczące wątroby i trzustki. Nie kwalifikuje się to jeszcze do leczenia farmakologicznego, ale konieczne jest podawanie specjalistycznej karmy. Po konsultacji z nową rodziną Nemo, zostało postanowione, że Fundacja zapewni przez jakiś czas finansowe wsparcie w kwestii wyżywienia i ew. leczenia psiaka. Dlatego prosimy, nie zapominajcie o Nemo i wesprzyjcie go finansowo ! :

Numer konta bankowego: 

Fundacja "PRZYSTANEK SCHRONISKO"
UL.RYMERA 1A LOK.26, 43-190 MIKOŁÓW 
67 1050 1243 1000 0090 3014 0421 
z dopiskiem "darowizna na psa Nemo" 

Dane do przelewu zagranicznego:
IBAN: PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...