Jump to content
Dogomania

....::::::KALENDARZ NASZYCH POCIECH::::::....


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też życzę Ci Beatko wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ!!!!!!!!!!!! Spełnienia marzeń ze wszystkich sfer życia :lol: !!!!!!! Duuużo miłości, przyjaźni, zwierząt no i ... pieniędzy!!!!!! I wszystkiego innego czego pragniesz!!! Życzą Dalmati, Maja i reszta zwierzaczków z Gdańska :D !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A moja Kreska ma urodziny 14 października, w Dzień Edukacji Narodowej, dlatego taka mądra! :lol:

Ale dziwnie jakoś jest znac dokładną datę urodzin swojego psa. O moim Pierwszym wiedziałam tylko, że gdzieś w październinku się urodził. (no proszę, co pies to październikowy? 8) )

Link to comment
Share on other sites

Sto lat sto lat niech żyje nam Bilbuś- to śpiewał Max (po swojemu oczywiście) brat przyrodni.

:B-fly: Sto lat sto lat niech żyje żyje nam- to śpiewam ja ciocia przyrodnia.

:new-bday:

:Fade-col:

Wszystkiego naj naj najlepszego. Dużo panienek, dobrego jedzonka, kochanej pani, która pozwala na wszystko i spełnienia psich marzeń.

Link to comment
Share on other sites

Kochani Dogomaniacy

jako już pełnoletni labrador bardzo dziękuję za życzenia i wyżerkę (moja Pani jest bardzo skąpa w tym względzie, tłumacząc to moim dobrem, że niby przytyję :x (a sama czekoladę namiętnie wciąga) :roll: . W prezencie urodzinowym największą przyjemność zrobiłaby mi wielka, aromatyczna kupa, a dostanę.... łożeczko. Nie wiem po co :o , bo to stare jest całkiem dobre. Trochę się zdeformowało, gąbka wychodzi i kilka dziurek wygryzłem. Ale, żeby od razu nowe :-? Wy ludzie jesteście jednak dziwni :o , jutro np. znowu rzekoma ALFA będzie mnie ciagnąć na drugi koniec miasta (w kagańcu!!!!), żebyśmy jak takie głupole latali w kółko i nic tylko siad, waruj, stój, do mnie noga, aport, zostań i to wszystko w różnych konfiguracjach. Na ogół robię, co mi każą, bo ALFA wtedy się cieszy jak mały dzieciak. Daje smakołyki, drapie, głaszcze i mówi do mnie: - No ślicznie, kochany Bilbuś, pięknie. W innych sytuacjach zdarza Jej się obrzucić mnie kalumniami. :evil: Pomimo tych dziwactw bardzo, bardzo Was lubię i z wielką przyjemnością wylizałbym wasze pyszczycha. :lol: Przepraszam za tak długi post, ale ALFA (rzekoma) pierwszy raz dopuściła mnie do komputera. Ściskam Was i Wasze psiaki, a moich potencjalnych kumpli i jeszcze raz dziękuję za życzenia. Wy pamiętaliście!!!, a ALFA nawet mi buzi nie dała. Musze poczekać do popołudnia.

BILBO

Link to comment
Share on other sites

BILBO

:D :D

Poproś PANIĄ aby kupiła Tobie 'Złotą Rybkę' :wink:

poisson_54.gif

... spełnią się wtedy wszystkie Twoje marzenia :lol:

Wszystkiego Najlepszego :lol:

Pozdrawia Ciebie, też prawie 'dorosły' :wink: :roll: lab

ARGO :wink:

coeur_58.gif

:lol: :lol: :hand:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za życzenia! Właśnie świętujemy roczek Milusia, :drinking: bezalkoholowo naturalnie :lol: Jakby nie patrzeć blondas nieletni jest.

Prezenciki się dostało, wszystkie zjadło :eating: no i teraz się zasłużoną drzemkę ucina.

Pozdrawiamy serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze chcieliśmy dodać, tak zupełnie na marginesie tego bezalkoholowego tematu, ze Milo piwa - to nie lubi. Akuś, jego poprzedni władca naszych serc, to i owszem, piwko, jak najbardziej! Z pańcią nawet buteleczkę (jakby pozwoliła) mógł na pół....

Ale Milo za to bardzo lubi domowe winko.... Jak nam butla pękła w kuchni i nie powiem ile, ale dzięsiąt litrów poszło w podłogę i w piwnicę, to Milko miał zajęcie przez 2 dni! Wszystkie listwy przypodłgowe, szpary itd - były dokładnie wylizane! Ale też i winko było przednie! Truskawkowe! :drinka:

Taki koneser z naszego Mila! :D

Raz jeszce pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...