Jump to content
Dogomania

....::::::KALENDARZ NASZYCH POCIECH::::::....


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję wszystkim za życzenia :D :oops: i zapraszam na drobne przekąski:

1130957.jpg

i coś słodkiego:

catedr4.jpg

a dla tych co nie lubią szampana:

1139493.jpg

Wasze zdrowie :D

1127036.jpg

:lol: Madziorek

Wszystkiego co się SZCZĘSCIEM :lol: :new-bday: :P ZWIE

:hmmmm: :wink: zapomniałeś o 'przekąskach' dla naszych czworonogów czy też jest to impreza 'zamknięta'? 8) - tylko dla 'dwunogów'? :wink: :lol:

Tak czy inaczej spacer po TAKIEJ uczcie nam się należy :lol: :lol: :drink1: :gent:

... SPACEREK :eek2: :scared:

Link to comment
Share on other sites

:hmmmm: :wink: zapomniałeś o 'przekąskach' dla naszych czworonogów czy też jest to impreza 'zamknięta'? 8) - tylko dla 'dwunogów'? :wink: :lol:

:oops: :oops: :oops: mam nadzieję, że nasze czworonogi mi wybaczą i zechcą przyjąć te drobne podarki... dla każdego odpowiednio do wielkości :D

the-puppy-shop_1783_1938917

380.jpg

Link to comment
Share on other sites

Madziorek

mam nadzieję, że nasze czworonogi mi wybaczą i zechcą przyjąć te drobne podarki... dla każdego odpowiednio do wielkości
hehehe coś mi to upadłymi klasykami pachnie--tekst oczywiscie a nie jedzonko :D :D Twoje zdrówko :drinking: :drinking: nieustające
Link to comment
Share on other sites

Kochani, jeszcze raz bardzo, bardzo wszystkim dziękuję za życzenia.

Wasze zdrówko :drinking: :drinking: :drinking: ... nnoo nnnie wwiem jak ja teerraz wrócę ddo doommu :drinka: :wink:

Niestety muszę się już z Wami pożegnać, chwilowo do netu mam dostęp tylko w pracy :( (mam nadzieję, że mój szef tego nie czyta :wink: ), ale Wy drodzy goście jedzcie, pijcie, lulki palcie... (to specjalnie dla wielbicieli upadłych klasyków :wink: :D ) do białego rana.

A na zakończenie trochę witamin:

1128223.jpg

Pieski pewnie też coś sobie wybiorą

Link to comment
Share on other sites

Wybrał sobie, i zeżarł :wink: NAJWIĘKSZĄ 8) :wink:

:hand:

Szybko mu poszło - na moje oko, to te kości są z rodzaju tych, co to gryzie się je pracowicie tygodniami... :lol:

:lol: :lol:

Ale nie wtedy gdy lab skończył 2 lata :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: jest mi niezmiernie przykro ale przez te oczekiwania na szczeniaczka zapomniałam o urodzinkach MADZIORKA :oops: :oops: :oops: :tort: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MADZIORKA I DLA WSZYSTKICH PSICH I CZŁOWIECZYCH SOLENIZANTÓW

Link to comment
Share on other sites

Skibi ja się nie gniewam :buzi: . Przecież wiem, że dla tego swojego białego szczęścia zupełnie straciłaś głowę. Zresztą wcale mnie to nie dziwi i w pełni Cię rozumiem :D .

Dla niezorientowanych informacja, że już w sobotę razem ze Skibi zamieszka... Alpi - śliczna sunia West Highland White Terrier. Powodzenia i wielu sukcesów wychowawczych i wystawowych :thumbs: .

P.S. Skibi, a dlaczego jeszcze nie dopisałaś się do kalendarza? Co to za ociąganie? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...