Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

Misia to nie jest pies tylko dziewusia przebrana w psią skórkę. Ona nawet nie pachnie jak pies, a poza tym zachowuje się jak człowiek. Dzisiaj zimno było u nas, mglisto od rana, wiał wiatr, taki paskudny jesienny dzień. Poszłam grabić liście i myślałam, że piesy też pójdą ze mną. Brodzio owszem poszedł, ale Misiul udawał,że śpi. Wepchała się na sofkę i  im głośniej ją wołałam, tym bardziej spała. Przyniosłam aparat, zrobiłam zdjęcie- Misiul śpi. 

Dziewusia.......

 

Link to comment
Share on other sites

Misiunia - dziewusia i bambaryłka. Moja siostra stwierdziła, że nieforemna i prosiakowata, a tak w ogóle to kolejny psi dziwoląg. Postanowiłyśmy z Misią strzelić focha...a co

No nie, z całym szacunkiem dla siostry, ale na taki opis Misi mówimy stanowcze NIE!!! :):) i też strzelamy focha:):)

Ja odwracam się tyłem i idę pod biurko:):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z Misiunią to nigdy do końca nie wiadomo o co chodzi. Niby się nie gniewa ,a się gniewa. Nieodgadniona...jak to kobieta....

Jak to prawdziwa kobieta:) :)

 

Raniasku ślicznie dziękujemy za wpłatę 50 zł :):)

Przekazujemy ją tradycyjnie na staruszka Lisia, który musi brać mnóstwo leków w tym karsivan na serducho.

Lisio wielki to i dawka duża.

Jeszcze raz ślicznie Ci kochana dziękujemy :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...