Jump to content
Dogomania

Bezdomna Julcia spod Darłowa ma już swój dom w Koszalinie :)


kinia098

Recommended Posts

Dziękuję Ewa, świetny bazarek :)

 

Z karmą czekamy co powie wet, obawiam sie ze taka wysokoenergetyczna mogłaby być nie wskazana na tą śledzionę. Czekamy więc na weta.

 

Pisałam do Hałabajówki, sunia czuje się dobrze, niestety panikowała w mieście i musiała jednak wrócić do hotelu. Biedulka w mieście chyba nigdy nie była, na smyczy nie chodziła...Więc do adpocji raczej będzie szukać domu z ogrodem, gospodarstwa, byle nie na łańcuch...

Link to comment
Share on other sites

Z Kingą musimy się zastanowić na jakie konto mają iść wpłaty, damy znać.

 

Przesyłam wiadomośc od Hałabajówki:

"Jutro na 16 jedziemy do weta. Jeść woli zdecydowanie puszki niz suche :)  wyszła dzisiaj na dwór na chwilę, cieszy się jak się do niej podchodzi  :)  "

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ustaliłyśmy z Kingą, że najlepiej będzie wpłacać pieniążki prosto na konto Hałabajówki:

 

Fundacja dla zwierząt Hałabajówka

Strzelec 8,  78-200 Białogard

Konto:
03 1020 2791 0000 7902 0200 4703

tytułem: darowizna na leczenie czarnej suni spod Darłowa + nick z dogo

 

 

Za wszystkie bazarki i wpłaty dla suni bardzo, bardzo dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ewa, świetny bazarek :)

 

Z karmą czekamy co powie wet, obawiam sie ze taka wysokoenergetyczna mogłaby być nie wskazana na tą śledzionę. Czekamy więc na weta.

 

Pisałam do Hałabajówki, sunia czuje się dobrze, niestety panikowała w mieście i musiała jednak wrócić do hotelu. Biedulka w mieście chyba nigdy nie była, na smyczy nie chodziła...Więc do adpocji raczej będzie szukać domu z ogrodem, gospodarstwa, byle nie na łańcuch...

Jasne, to czekam:)

Link to comment
Share on other sites

Gabi79  - dziękujemy pięknie, świetny bazarek :)

 

Jeśli chodzi o karmę to wet nie mówił, ze ma być jakaś specjalna, chociaż śledziona jeszcze nie zbadana jest.

Wydaje mi się, że będzie mógł być ten brit, ale myślę, że normalny, nie ten wysokoenergetyczny, bo dużo białka obciąża rózne narządy, a nie wiadomo jak tam z nią dokładnie jest.

Z tym, ze jest pewne ale: mianowicie Hałabajówka pisze ze sunia woli puszki :)   Tylko karmienie samymi puchami wyszłoby strasznie drogo, może by jej mieszać suche z puszkami?  Tylko czy znalazł by się chętny zeby jej zasponsorować jakieś puchy?A może ktoś ma u siebie zbędne i zechciałby wysłać?  Niech sobie bidulka chociaż trochę poje to co lubi i się troszkę poddtuczy...

 

Wklejam wiadomości od Hałabajówki, w najbliższym czasie powinnam mieć też nowe foty.Wczoraj sunia była u weta:

 

"Dostała na pchły krople bo ma APZS.Dostała na świerzba, jezeli to nużeniec to też podziała bo to ten sam lek. Za tydzień poprawka.Dostała antybiotyk na tydzień bo ma zapalenie skóry i preparat wzmacniający.Na razie nie robimy nic ze śledzioną. Do czasu ściągnięcia szwów"

 

"Wet nie mówił zeby karma musiała być jakaś specjalna.Woli puszki niż suche. Bardzo grzeczna jest. Wczoraj trochę na smyczy poszła :) "

 

 

Osoby, które deklarowały pomoc dla suni mogą już wpłacać pieniążki na konto Fundacji, obawiam się, że leczenie może troszkę kosztować :(  ......

Link to comment
Share on other sites

sunia uwielbia te puszki z animondy   http://allegro.pl/puszki-400-g-animonda-gran-carno-pies-mix-smakow-i5153069724.html  -to samo mięso, jak jej taką dawałam to uszy jej się aż trzęsły :)  , ale oczywiście myślę, że tańsze puszki też by wcinała równo :)

Nie działa link.

To jaka jest Wasza decyzja, co mam kupić?

Zadeklarowałam 180 zł , dysponujcie:)

Ja się dostosuję:)

Link to comment
Share on other sites

Animonda GranCarno Adult wołowina z indykiem 400g

5,20 za puszkę, są inne smaki. Np. Animonda GranCarno Adult indyk z kaczką 400g Pakiet

Mogę kupić 35 puszek.

To starczy na jakieś 36-37 dni.

Albo suchą:

Bosch Adult Lamb&Rice 2x15kg MEGA-PAK 199.00 PLN

Opakowania zastosowane przez producenta karmy Bosch są słabej jakości i mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu.


Ochrona stawów.

Dodatek ekstraktów z muszli małży korzystnie wpływa na zdrowie stawów, stymuluje ich odnowę i zapewnia elastyczność chrząstki.

Ochrona przewodu pokarmowego.
Dodatek mięsa jagnięcego oraz ryżu sprawia, że karma jest lekkostrawna i delikatna dla żołądka. Ponadto zawarte w karmie włókna roślinne oraz drożdże stabilizują florę jelitową i odżywiają nabłonek jelita wspomagając trawienie.

Naturalna ochrona.
Naturalne przeciwutleniacze takie jak witamina E i pierwiastek śladowy selen chronią tkanki przed szkodliwymi produktami przemiany materii oraz opóźniają procesy starzenia się komórek.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę nikogo pominąć, dlatego dziękuję wszystkim za wszystko  ! 

A szczególnie Ani, że monitoruje wątek, bo ja jestem kompletnie bez czasu.... :(

 

Z karmą sama nie wiem... Na razie coś tam suni zostawiłyśmy; i suchą i morką, także głodna nie będzie :)

Ale mi się wydaje, żeby aż tak od razu jej nie dawać czegoś mega super, bo to średnio może wyjść jej na zdrowie po takim jedzeniu jak miała wcześniej, czyli zlewki..... Wiecie, żeby nie doszło do mega gwałtownej rewolucji w jej organizmie... Ale jestem za tym, żeby kupić jednak suchą i jakoś ją przekonać, bo później może też być problem z przestawieniem z mokrej na suchą ? :( Ale oczywiście czasami morka jako dodatek jak najbardziej !

 

Uzupełniam pierwszy post, dziękuję Ania za spis deklaracji. Jakbym coś pominęła, piszcie !

Link to comment
Share on other sites

Animonda GranCarno Adult wołowina z indykiem 400g

5,20 za puszkę, są inne smaki. Np. Animonda GranCarno Adult indyk z kaczką 400g Pakiet

Mogę kupić 35 puszek.

To starczy na jakieś 36-37 dni.

Albo suchą:

Bosch Adult Lamb&Rice 2x15kg MEGA-PAK 199.00 PLN

Opakowania zastosowane przez producenta karmy Bosch są słabej jakości i mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu.


Ochrona stawów.

Dodatek ekstraktów z muszli małży korzystnie wpływa na zdrowie stawów, stymuluje ich odnowę i zapewnia elastyczność chrząstki.

Ochrona przewodu pokarmowego.
Dodatek mięsa jagnięcego oraz ryżu sprawia, że karma jest lekkostrawna i delikatna dla żołądka. Ponadto zawarte w karmie włókna roślinne oraz drożdże stabilizują florę jelitową i odżywiają nabłonek jelita wspomagając trawienie.

Naturalna ochrona.
Naturalne przeciwutleniacze takie jak witamina E i pierwiastek śladowy selen chronią tkanki przed szkodliwymi produktami przemiany materii oraz opóźniają procesy starzenia się komórek.

 

Ewu sprawdź jeszcze w zooplus - tam wyszło mi ok 6,50 zł ale za puszki 800 g

przesyłka jeśli powyżej 100 zł darmowa

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, to wychodzi w zestawie 44,80 zł za 6 puszek

czyli 24 puszki po 800g to 179,20 zł.

Jest też

 

Megapakiet Animonda GranCarno Adult, 24 x 800 g Animonda GranCarno Adult to karma ze świeżego mięsa lub mięsa z dodatkami, o prawdziwie niepowtarzalnym smaku, który urzeknie Twojego psa. Teraz także w megapakiecie 24 x 800 g w korzystnej cenie!

 

Mieszany pakiet 1 pojedynczo 179,20 zł
w zestawie 159,80 zł
( 8,32 zł / kg)

To jest najkorzystniejsze.

Smaki do wyboru:

Mieszany pakiet 1

Mieszany pakiet 2

- Czysta wołowina

- Wołowina z jagnięciną

- Indyk z kaczką

- Koktajl wielomięsny

- Wołowina z dziczyzną

- Wołowina z kurczakiem

- Wołowina z indykiem

- Wołowina z sercami

 

Pakiet 1:

  • 4 x Adult, Czysta wołowina
  • 4 x Adult, Wołowina z sercami
  • 4 x Adult, Wołowina z kurczakiem
  • 4 x Adult, Wołowina z jagnięciną
  • 4 x Mięso Plus, Jeleń z jabłkiem
  • 4 x Mięso Plus, Łosoś ze szpinakiem

Pakiet 2:

  • 4 x Adult, Koktajl wielomięsny
  • 4 x Adult, Wołowina z indykiem
  • 4 x Adult, Wołowina z dziczyzną
  • 4 x Adult, Indyk z kaczką
  • 4 x Mięso Plus, Wędzony węgorz z ziemniakami
  • 4 x Mięso Plus, Królik w ziołach

to wybierzcie który zestaw i proszę o dane do wysyłki.

Na maila [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Skład:
Mięso Plus, Łosoś ze szpinakiem:
wołowina (45%, serca, płuca, wątróbka, mięso, wymiona), bulion (31%), łosoś (22%), szpinak (4%), węglan wapnia.
Mięso Plus, Jeleń z jabłkiem:
wołowina (47%, mięso, płuca, wątróbka, wymiona, nerki, serca), bulion (31%), jeleń (15%), jabłko (6%), węglan wapnia.
Mięso Plus, Królik w ziołach:
wołowina (40%, płuca, mięso, serca, wątróbka, nerki), bulion (31%), kurczak (14%, mięso, żołądki, szyje), królik (13,5%), pietruszka (0,5%).
Mięso Plus, Wędzony węgorz z ziemniakami:
wołowina (40%, płuca, serca, wątróbka, mięso, wymiona), bulion (31%), wędzony węgorz (22%), ziemniaki (6%), węglan wapnia.
Koktajl wielomięsny:
wołowina (38%, płuca, mięso, wątróbka, nerki, serca, wymiona), bulion (31%), kurczak (18%, serca, mięso, żołądki, szyje), serca indycze (6%), dziczyzna (6%).
Wołowina z sercami:
wołowina (52%, mięso, płuca, wątróbka, nerki, wymiona), bulion (31%), serca (16%), węglan wapnia.
Wołowina z jagnięciną:
wołowina (53%, mięso, serca, wątróbka, nerki, wymiona), bulion (31%), jagnięcina (15%, płuca, wątróbka), węglan wapnia.
Czysta wołowina:
wołowina (68%, mięso, serca, nerki, wątróbka, płuca, wymiona), bulion (31%), węglan wapnia.
Wołowina z dziczyzną:
wołowina (50%, płuca, mięso, wątróbka, serca, nerki), bulion (31%), dziczyzna (18%, mięso, wątróbka), węglan wapnia.
Indyk z kaczką:
wołowina (40%, płuca, mięso, wątróbka, serca, nerki, wymiona), bulion (31%), indyk (14%, mięso, wątróbka, serca), kaczka (14%, serca, szyje).
Wołowina z kurczakiem:
wołowina (38%, płuca, mięso, wątróbka, serca, nerki, wymiona), bulion (31%), kurczak (30%, mięso, wątróbka, serca), węglan wapnia.
Wołowina z indykiem:
wołowina (38%, płuca, mięso, serca, nerki, wymiona), bulion (31%), indyk (30%, wątróbka, serca, żołądki, szyje.

Składniki dodatkowe:
witamina D3 (200 j.m./kg), jod (0,2 mg/kg), mangan (1,5 mg/kg), cynk(10 mg/kg.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Kinga moze mieć rację. Sunia się przyzwyczai, nikt przecież nie będzie jej kupował co miesiąc 30 puszek.

Tu wychodzi chyba najlepiej    http://allegro.pl/brit-premium-adult-m-30kg-kurier-20xgratis-w-cenie-i5130865474.html    

a może na wątku znajdzie się jeszcze jakiś sponsor, który czasami zamówiłby jej jakieś puchy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...