Jump to content
Dogomania

Młodziutka 7-8 msc,, sunia ma czas tylko DO JUTRA (15.02) na znalezienie domu, potem schronisko


koszka

Recommended Posts

Młoda, śliczna sunia została znaleziona w lesie między Poniatową a Opolem Lubelskim. Może mieć ok.7-8miesięcy. Została odrobaczona. Sunia obecnie przebywa w Domu Tymczasowym w Poniatowej, ale ma czas tylko do niedzieli. Później czeka ją schronisko. Nie wykazuje agresji, załatwia się na dworze.

Każdego, kto chciałby sunię adoptować prosimy o kontakt telefoniczny. 503-994-929

 

 

Możliwy transport do Lublina i okolic, może też w inne miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Sunia w niedzielę 15 lutego miała zamieszkać u mnie. Niestety, jej tymczasowy opiekun nie stawił się na spotkanie, telefonów ode mnie nie odbierał. Wysłałam wiadomość z OLX z prośbą o wyjaśnienie. Dostałam odpowiedź od ogłoszeniodawcy(nie mylić z opiekunem), że sunia znalazła dom w Świdniku. Dzisiaj przed południem telefon, że sunia jest w Poniatowej i jednak szuka domu. Nie drążyłam tematu, wracając z Lublina po prostu zabrałam psa. Cieniutki jak niteczka,roztrzęsiony jak galareta, zapchlony i żygający podobno od wpół do czwartej nad ranem. (Ten problem został opanowany, mam nadzieję, że nie jest to chwilowa poprawa.)W każdym razie okruszyna od czternastej jest u mnie.Przestała dygotać, jest ciekawa świata- chce poznawać, ale jednak się boi. Chodzi za mną jak cień, gdy ja się przemieszczam, a śpi jak mops, kiedy ja usiądę na kanapie. Wygląda na zmęczoną.Jednego kota olała, drugiego o dziwo zburczała, trzeciego jeszcze nie widziała. Z wielkopsem też jeszcze nie miała kontaktu. Mam nadzieję, że szybko odzyska poczucie bezpieczeństwa, które ma bardzo mocno zaburzone. Obawiałam się, że będzie znacznie gorzej, gdy ją zobaczyłam.

Link to comment
Share on other sites

Śmierć jej chyba nie groziła, ale poniewierka być może tak. Przyszło mi do głowy, że ona w czasie cieczki mogła zwiać pierwszemu właścicielowi. Nie wiem czy była ogłaszana. Jest psem, który wie, co to pieszczoty, spanie w łóżku do góry kołami, pod kołdeką. Bardzo lubi dzieci. Słodziak z niej niesamowity.Mogła też być wyrzucona dlatego, że zaciążyła. (Muszę to jak najszybciej sprawdzić. Teraz mam dylemat czy jej nie ogłosić, no bo jeśli się zgubiła, to wiadomo... Ale żal byłoby mi się z nią rozstawać. Taka iskiereczka radości.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...