Jump to content
Dogomania

9 miesięczny terrier zjada swoje kupy...Dlaczego?


Kocurkotka

Recommended Posts

Hej !

mam nielada problem ...
Mój australijski silk terrier zjada swoje kupy :I obcych psów nie ruszy ale swoje tak
 

kupy w domu zdarzają się rzadko - zazwyczaj jak jest deszczowa pogoda i rzadziej wypuszczam psy na dwór

Ale jak narobi w domu - widzę to w tedy gdy już ją zjada albo gdy sprzątam kradnie "kawałek" i zjada staram się ją pilnować jak mogę ale jak wyjdę z domu na zakupy albo załatwiać inne ważne sprawy po za miastem nie ma mnie do 3/4 h


PO kupie jest tylko ślad na podłodze :I i nie wiem co robić

Coś nie tak z dietą ? brakuje jej czegoś ?

Link to comment
Share on other sites

A czy zjada swoje kupy tylko w domu czy na dworze też ?

Bo albo brakuje jej witamin i np żwacze wołowe mogły by pomóc, albo coś nie tak na tle psychicznym. Bo gdyby zjadała swoje kupy tylko w domu, a nie na dworze to znaczy, że chce usunąć to co zrobiła czyli wg niej zrobiła źle i np zostanie za to skarcona to zje szybko te kupę by nie zostać skarcona za to ze narobiła w domu.

 

Link to comment
Share on other sites

Szczeniakowi brakuje flory bakteryjnej ułatwiającej trawienie. Radzę dawać mu mięso, które np. przez dwa trzy dni leżało w lodówce i skruszało. Wiele lat temu miałam też ten problem, koleżanka poradziła mi "daj jej śmierdziela" czyli właśnie takie przeleżałe mięso i faktycznie problem zniknął. A oczywiście dodawanie do jedzenia preparatu witaminowego też nie zaszkodzi. Ja swoim daję CanVit zielony i jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...