Jump to content
Dogomania

Maleńka Czika ma wspaniały DS w Krakowie!:-)


gluchypies

Recommended Posts

Trzeba mu trochę nakadzić ,że to dzięki niemu kolejna sunia jest szczęśliwa i tyle czeka na pomoc. Może się da na to nabrać. I jeszcze pokazć zdjęcie jakiejś nieszczęśnicy.

 

Hi, hi, hi :P

Przymierzałam się do dania BDT biednej Kuleczce po kolejnej operacji, ale ubiegła mnie Mazowszanka13. Może to i lepiej :) Może TZ potrzebuje czasu aby ochłonąć. Od przyjęcia na DT Nutki z synkiem, prawie bez żadnej przerwy goszczą u nas kolejne biedactwa.

 

Rozliczenie zrobiłam, bo niewiele było do zrobienia :) a zdjęcie paragonu za dzisiejsze szczepienie zrobię i wkleję jutro.

 

Eduś powiedz proszę komu przesłać pozostałą kasę. Jeśli będziesz chciała, to mogę przesłać kilku psiakom. Przelewy mam bezpłatne więc pozwól sobie :)  Pozostało 121,01 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę, że Czikunia ma swoich cudownych ludzi. Mam nadzieję, że będą wieści z domku.

 

 

Bądź szczęśliwa Czikuniu cudowna.

 

elik, wiem, że jest Ci ciężko znam ten ból, już teraz proszę o link do wątku nowej tymczasowiczki, jak tylko do Ciebie trafi!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę, że Czikunia ma swoich cudownych ludzi. Mam nadzieję, że będą wieści z domku.

Bądź szczęśliwa Czikuniu cudowna.

elik, wiem, że jest Ci ciężko znam ten ból, już teraz proszę o link do wątku nowej tymczasowiczki, jak tylko do Ciebie trafi!!!

Ma nowy domek, dzięki Twojemu tekstowi :)

 

Miała to być Kuleczka, ale ma już DT, a nawet dwa :) a poza tym mój TZ się buntuje, ale on to tak co jakiś czas ma :P Pewnie mu przejdzie :)

W każdym razie dziękuję i obiecuję, że jak tylko tymczasowiczka pojawi się w naszej rodzinie, to poślę Ci link :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nowy domek, dzięki Twojemu tekstowi :)

 

Miała to być Kuleczka, ale ma już DT, a nawet dwa :) a poza tym mój TZ się buntuje, ale on to tak co jakiś czas ma :P Pewnie mu przejdzie :)

W każdym razie dziękuję i obiecuję, że jak tylko tymczasowiczka pojawi się w naszej rodzinie, to poślę Ci link :)

 

 

Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o teksty.

 

A czy tem mały Toficzek z wątku ewu nadal w schronisku???

 

Pamiętasz elik, o którego mi chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o teksty.

 

A czy tem mały Toficzek z wątku ewu nadal w schronisku???

 

Pamiętasz elik, o którego mi chodzi?

Nie pamiętam Gabrysiu :)

Sprawdzę w katalogu, ale dopiero jak wrócę od lekara. Teraz już muszę wychodzić.

Link to comment
Share on other sites

Ale suuuuuper. Bardzo się cieszę. Nie mogę się doczekać informacji i fotek z nowego domku. Czy Czika była chipowana, bo nie pamiętam :(.

 

Pieniążkami chciałabym wspomóc Maksia:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145720-maksio-staruszeczek-potrzebuje-naszej-pomocy/

 

Nie była czipowana, a szkoda. Nikt nie pomyślał i nie podpowiedział.

 

Podaj proszę nas PW nr konta do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

 

Nie była czipowana, a szkoda. Nikt nie pomyślał i nie podpowiedział.
 
Podaj proszę nas PW nr konta do wpłaty.

 

Elik, zadzwoń do Państwa i poproś o kupno adresatki i wspomnij o chipie. Nie każdy wie o bazie. A ja zawsze boję się ucieczek :(.

Idę prosić o konto Maksia.
Link to comment
Share on other sites

   

Elik, zadzwoń do Państwa i poproś o kupno adresatki i wspomnij o chipie. Nie każdy wie o bazie. A ja zawsze boję się ucieczek :(.

Idę prosić o konto Maksia.

 

Adresówkę metalową z wygrawerowanymi danymi zamówiłam i jak dostanę, prześle na adres DS. O czipie już mówiłam :)

 

A to zdjęcia dostałam dzisiaj

 

20150427_180128.jpg
 
Czikunia wygląda na wyluzowaną. Wczoraj podobno do końca dnia była smutna, szukała mnie po całym mieszkaniu, a potem usiadła w pokoju i czekała.
Link to comment
Share on other sites

Śliczny brzuszek, oby szybciutko odnalazła się w nowym domku. Elik dzięki za tą adresówkę, ile Ci zwrócić ?

Dostałam kolejne zdjęcie, ale wkleję je dopiero jutro. Dzisiaj przeprowadzaliśmy się na działkę i nie mam już siły, padam.

Adresówka to prezent ode mnie. Zamówiłam ją z moim numerem telefonu, bo zapowiadało się, że Czikunia pokibluje u mnie jeszcze długo (po pierwszych ogłoszeniach nie było ani jednego sensownego telefonu). Zdążyłam jeszcze zgłosić zmianę numeru tel.

 

Powodzenia, Czikuniu :)

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elik masz jakieś nowe fotki ?

Przelałaś pieniążki na konto Maksia ?

Mam nowe fotki. Niewiele, ale mam. Mam też nowe, pozytywne od wczoraj wieści. Czikunia powoli zaczyna zachowywać się poprawnie, gdy musi zostać sama. Nie biega już zdenerwowana po całym mieszkaniu, nie szczeka, nie rozrzuca różnych rzeczy po pokoju. Jest nadal bardzo smutna, gdy zorientuje się, że państwo wychodzą, ale już spokojnie czeka. Wczoraj podczas rozmowy telefonicznej usłyszałam jak szczeka. Serce podskoczyło mi do gardła :)

Bałam się, że młodzi nie dadzą sobie radę i czy Czikunia nie wróci do mnie, dlatego wstrzymałam się z przekazaniem reszty pieniędzy. Teraz jestem pewna, że Czikunia na stałe zadomowiła się u państwa. Odnajdę adres konta i jeszcze dzisiaj przeleję tam gdzie chciałaś.

Link to comment
Share on other sites

 

Mam nowe fotki. Niewiele, ale mam. Mam też nowe, pozytywne od wczoraj wieści. Czikunia powoli zaczyna zachowywać się poprawnie, gdy musi zostać sama. Nie biega już zdenerwowana po całym mieszkaniu, nie szczeka, nie rozrzuca różnych rzeczy po pokoju. Jest nadal bardzo smutne, gdy zorientuje się, że państwo wychodzą, ale już spokojnie czeka. Wczoraj podczas rozmowy telefonicznej usłyszałam jak szczeka. Serce podskoczyło mi do gardła :)
Bałam się, że młodzi dadzą sobie radę i czy Czikunia nie wróci do mnie, dlatego wstrzymałam się z przekazaniem reszty pieniędzy. Teraz jestem pewna, że Czikunia na stałe zadomowiła się u państwa. Odnajdę adres konta i jeszcze dzisiaj przeleję tam gdzie chciałaś.

 

Mądra sunieczka. Musi się przyzwyczaić, u Ciebie miała towarzystwo psiaków. Dobrze, że powolutku idzie ku dobremu. Dzięki za informacje.
Link to comment
Share on other sites

   

Mądra sunieczka. Musi się przyzwyczaić, u Ciebie miała towarzystwo psiaków. Dobrze, że powolutku idzie ku dobremu. Dzięki za informacje.

Nie ma za co, należą Ci się :) Dzisiaj postaram się wkleić zdjęcia Czikuni.

 

Edek, bardzo proszę o link do wątku Maksia. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe fotki. Niewiele, ale mam. Mam też nowe, pozytywne od wczoraj wieści. Czikunia powoli zaczyna zachowywać się poprawnie, gdy musi zostać sama. Nie biega już zdenerwowana po całym mieszkaniu, nie szczeka, nie rozrzuca różnych rzeczy po pokoju. Jest nadal bardzo smutna, gdy zorientuje się, że państwo wychodzą, ale już spokojnie czeka. Wczoraj podczas rozmowy telefonicznej usłyszałam jak szczeka. Serce podskoczyło mi do gardła :)

Bałam się, że młodzi nie dadzą sobie radę i czy Czikunia nie wróci do mnie, dlatego wstrzymałam się z przekazaniem reszty pieniędzy. Teraz jestem pewna, że Czikunia na stałe zadomowiła się u państwa. Odnajdę adres konta i jeszcze dzisiaj przeleję tam gdzie chciałaś.

 

Zaglądam z bijącym sercem, ale widzę, że wieści wspaniałe.

 

Jak dobrze, że Państwo dali Czikuni czas, a nie zwrócili z adopcji.

 

Oby więcej takich osób!!!

 

Nie mogę doczekać się fotek

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z bijącym sercem, ale widzę, że wieści wspaniałe.

Jak dobrze, że Państwo dali Czikuni czas, a nie zwrócili z adopcji.

Oby więcej takich osób!!!

Nie mogę doczekać się fotek

Też ogromnie się ciesze z tych informacji. Czikunia to słodka sunia bardzo lgnąca do człowieka i pewnie dlatego tak ciężko jest się Jej rozstać ze swoimi opiekunami. Ale sytuacja powoli się normuje :)

 

Czikunia :)

 

20150505_215427.jpg
 
Z jedną łapką wyciągniętą do tyłu - to Jej poza :)
 
20150508_162632.jpg
 
20150511_121300.jpg
 
20150427_180128.jpg
 
I w ulubionej pozycji do spania - bardzo blisko człowieka :)
 
20150428_160844-1.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gluchypies, mam prośbę :) Przeklej proszę rozliczenie finansów Czikuni z mojego postu, na pierwsza stronę, do Twojego rozliczenia, żeby rozliczenie na pierwszej stronie było aktualne.

 

I zmień tytuł, bo także już nieaktualny :) Na szczęście :)

 

Bardzo Ci dziękuję za założenie i aktualizowanie wątku Czikuni 

gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...