Jump to content
Dogomania

Galeria malutkiej Cori


koregra

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga76']Jak samopoczucie i apetyt panienki?[/quote]

Samopoczucie wspaniałe. Apetyt dopisuje zobaczymy jak dzis będzie bo pierwszy raz sama karme dostanie wiec moze dzis być pierwsza głodówka od niepamiętnych czasów - chyba ze mnie mała dziś zaskoczy:p
[quote name='madziasto4']Dzień doberek zimowe :razz:[/quote]
Część u nas jest mroźno ale śniegu ni ma, ale jak dla mnie to lepiej:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koregra']Samopoczucie wspaniałe. Apetyt dopisuje zobaczymy jak dzis będzie bo pierwszy raz sama karme dostanie wiec moze dzis być pierwsza głodówka od niepamiętnych czasów - chyba ze mnie mała dziś zaskoczy:p

Część u nas jest mroźno ale śniegu ni ma, ale jak dla mnie to lepiej:lol:[/QUOTE]
To świetnie, może już są efekty sterylki, że Corinka zajada.

Taką prawdziwą zimę ze śniegiem, lekkim mrozikiem to lubię, nie cierpię za to roztopów:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Mam, znalazlam, od Viki i wklejam
O tych witaminkach na apetyt:

CALO-PET - kupiłam u weta koszt ok 25zł
To jest pasta - tubka dość duża 120g i podawałam mniej niż 1/2 łyżeczki raz dziennie przez 2 tyg i na razie przestam - wylizywała łyżeczkę, aż uszy się trzęsły hihiiiiii
To jest preparat nie tylko na apetyt, ale z tego co mówił wet podaje się go po chorobach, przed ciążą, w czasie ciąży, po urodzeniu maluszków itp żeby wzmocnić organizm.
A co tam mądrego pisze:
opis:
Wysokokaloryczny preparat odżywczy dla psów i kotów z kwasami omega-3, omega-6, tauryną, witaminami i pierwiastkami śladowymi.
wskazania:
Uzupełnienie niedoboru substancji odżywczych powstałych na skutek nieprawidłowego żywienia lub w przypadku dostarczenia niewystarczającej ilości karmy (czyli dla niejadków), po przebytych chorobach, po operacjach, w stanach wyczerpania, dla uzupełnienia niedoboru witamin i związków mineralnych (ciąża, połóg)

Link to comment
Share on other sites

Prosze bywać częściej

A to te uszy Torkowo-Masterkowa oceń można coś jeszcze zrobić.
Nie miałam pojęcia co z tyłem czy też tak króciutko bo ja tak do krawędzi ucha dociełam ale one jak się zawieje to niekiedy wystają poza krawędz.
Jest lepiej czy zapuszczać jej niech ma długie???
No i ona ma tak mało tych włosków troche się strachałam te dłuższe co o ponad połowe skróciłam to zasłaniaja goły czubek troche. Nie miałam pomocnika do foto:cool1: a ona strasznie się wieciła
[IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1674/45090116hu7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4682/89676880jf4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...