Jump to content
Dogomania

Galeria malutkiej Cori


koregra

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda']Ojej, ale ona się ufarbowała:loveu: Ciekawe czy będzie taka żółciutka.

Cześć Kamilko!
Jak dobrze, że już jesteś. Nie znikaj na tak długo:mad:[/quote]
Witaj. No czy będzie taka to się zobaczy za jakis czas. Postaram się już nie znikać na razie to się trochę obco czuje na dogo po tak długiej nieobecności:cool1:

Dlatego tak dla przypomnienia

[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4906/hpim6413wu8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3791/hpim6418tk7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1953/hpim6416yl4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7923/hpim6425ec0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Obywatele nieco przerażający :evil_lol:

a Corinka jak zwykle z języczkiem, jak miło :loveu:[/quote]
Wywala ozorek jak jest ciepło, a dziś było piknie :loveu:
[quote name='Pegaza']Za to Ty Kamila nic sie nie zmienilas wiecznie mloda i piekna i szczupla:eviltong:[/quote]
Ta ta, takie bajki to już nie dla mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']
Wy storczyki powiedzta mi jakbym ja ktora na kwiatach sie nie zna chciala nabyc storczyka tescowego powiedzmy ;)to na co mam patrzec by kupic zdrowy dorodny okaz:lol:
[/QUOTE]

Ja mam właśnie wszystkie tescowe :p
Zawsze biorę te, które najbardziej mi sie podobają albo sa podwójne czyli 2 w jednej doniczce. I aby miały jak najwięcej kwiatów albo pąków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kamila ja Ci pisze to co widze:p

cze poniedzialkowo[/quote]
Cześć
[quote name='Kasia']cze Kamilko :loveu:

nie widzem zdjeciów, po pracy obejrzę se.
i nowego storczyka se nabyłam, tak mi smaka ostatnio tymi swoimi narobiłaś :p[/quote]

[quote name='Pegaza']Wy storczyki powiedzta mi jakbym ja ktora na kwiatach sie nie zna chciala nabyc storczyka tescowego powiedzmy ;)to na co mam patrzec by kupic zdrowy dorodny okaz:lol:[/quote]

[quote name='Kasia']Ja mam właśnie wszystkie tescowe :p
Zawsze biorę te, które najbardziej mi sie podobają albo sa podwójne czyli 2 w jednej doniczce. I aby miały jak najwięcej kwiatów albo pąków :loveu:[/quote]
Zgadzam się z Kasią :) Ja zawsze najpierw wybieram kolorek póżniej patrze czy są dwa albo i więcej pędów kwaitowych. Na liście czy są sztywne i zielone, no i korzonki czy ich jest sporo i ładne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Kamilka gdzie kupiłaś budkę? Świetna jest :loveu:[/quote]
Na allero oczywiście. Dokładnie to mój tato taki prezencik zrobił, by Cori zimno nie było :loveu:
[quote name='Pegaza']No budke ma niezla:p fajnie sie masz ze w niej spi bo moje:shake: to wszedzie ze mną ja sama bym chyba musiala wlezc do tej budki, one za mna i wtedy by tam spaly:evil_lol:

Kasia grunt ze mysl juz jest a nabywce sie znajdzie na allegro:eviltong:[/quote]
Cori pcha się do wyrka naszego ale decyzja jest śpi sama i musi tak być. Duży plus to to że jest mała i do wyrka nie wskoczy sama. Teraz to tylko nad ranem przychodzi albo ją pogłaskam i idzie do siebie albo ją biorę to zależy o której przyjdzie.
[quote name='mallinus']Witaj Kamila :))
Corinka jak zwykle cudowna, fajnie ze juz jestes!![/quote]
No ja też się cieszę że jesteś. Napisz co tam u Missy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mallinus']u nas teraz nieciekawie...missy ma wybitego zeba, siekacz na dole, juz 2 tyg sie rusza, wet powiedzial ze jesli nie wypadnie na poczatku to zostanie, tylko troche dlugo bedzie dochodzil do poprzedniego stanu. Dla missy to tragedia, jej jedyna radosc- pilka i kosci schowane :)[/quote]
O jeju jak to wybitego :crazyeye: jak to się stało Czy dobrze przeczytałam wybitrgo jednego a drugi się rusza czy ten co się rusza nazwałaś wybitym?
[quote name='Kasia']cze Kamilko :loveu:

Jak minęła nocka w nowej budce?[/quote]
Cori przespała całą noc Przyszła tylko nad ranem się prztytulić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...