Jump to content
Dogomania

Jaśminka - we własnym domu już wierzy, że może być kochana, SDA


Recommended Posts

Rozmaz krwi wykazał niewielki stan zapalny w organizmie. Nie wiadomo jednak, czego jest to stan zapalny. Poza tym wyniki sa dobre. Jutro po południu będzie pani doktor, która badała Jaśmine, więc ustalimy coś więcej, przede wszystkim jakie będą dalsze kroki w diagnostyce i prowadzeniu Jaśminki.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że minął jej paraliżujący lęk. Ona jest bardzo fajnym psem, tylko musi się trochę zaaklimatyzować. Myślę, że niedługo będzie szaleć z innymi psami :) Po jej umięśnionych udach wnosze, że mimo wszystko lubi się ruszać :)

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam do ślicznej. Najważniejsze, że skończył się jej horror, bo teraz nie damy jej już krzywdy zrobić. Ponieważ też tylko mogę sobie o dogu pomarzyć to przynajmniej bede kibicować Jasmince w drodze do najlepszego z możliwych domku :)

Link to comment
Share on other sites

Pozwalam sobie przekleić z fb info od Pani Agaty z hotelu:

"Trzeci dzień Jaśminki u mnie. Wielkoluda powoli pokazuje co umie A umie np. pięknie skakać na człowieka jak ma przypływy miłości. Umie również wjeżdżać od tyłu między nogi  Idę sobie idę i nagle siedzę na Jaśmince  Wczoraj poznała moje psiaki, a dziś oficjalnie zdecydowała się na jeden szalony zryw z nimi i kręcenie kółek. Kupki nadal piękne i zwarte. Oczy jakby troszkę lepiej wyglądają".

Czyli - coraz lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...