Jump to content
Dogomania

Książę Bulbo odszedł za TM :( Bardzo dziękujemy kochanej Hope za piękny ostatni okres życia dziadeczka! PROSIMY O DEKLARACJE DLA NASTĘPNEGO STARUSZKA!


Zosia123

Recommended Posts

i tylko pokurcze dzisiaj nieszczęśliwe-bo nie mogą się z chłopakami bawić. Bo bulbo i subtelność, to wykluczające się pojęcia. Jak zamiast piłki złapał moją nogę, to mi sie gwiazdki w oczkach objawiły. Jamnik jak jamnik-od chłopaków z daleka, ale Dziadek? on będzie biegał. będzie piłkę zabierał (nie ważne,że nijak nie da rady), on będzie ich bił! będzie się na nich wydzierał! o ile jeszcze z Hadesem może się ganiać, o tyle z Bulbem żartów nie ma :( tyle już razy potelepał Dziadkiem-tyle razy bure obaj dostali i co? psińco! się Wrocławiaki bić będą i koniec! więc na czas dzikich harców Dziadek musi być w domu, jamnik sam sie ewakuuje, Tolusiowi to rybka co szczyle robią....ale i tak woli kanapę od gonitw i wrzasków... za to Bulbo jest w końcu kompanem do zabawy dla Hadesa- gabarytowo podobni, zawziętością-bliźniacy, szybkością...no, wytrwałościa Bulbo nadrabia, a i co raz szybszy jest na kółkach....zwinność musi poprawić (znaczy się-zakumać gabaryty wózka)...aż miło patrzeć jak się ganiają, przekrzykują, nawołują, jak się autentycznie śmieją do siebie... i ok, pochwalę się-serce rośnie jak widze, jak mój Hades pilnuje,żeby Bulbiak się nie przewrócił, jak łapie zębami za wózek, jak się kólka zahaczą, jak piłke oddaje, kiedy Bulbo dłuższy czas nie może go dogonić....ech...co by tu mówić-kocham to moje stadko futrzaste nad zycie :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Aniu kochana, wielkie dzięki za fotki i sprawozdanie :) Dobrze ma Bulbiczek u Ciebie, ja też bym sobie tak na wsi chętnie odpoczęła jak on :)

Z konta Fundacji Help Animals zakupiony został jeszcze jeden worek karmy (Fundacja ciut dopłaciła aby starczyło - dziękujemy! :)).

Jeszcze ode mnie spóżnione, ale bardzo, bardzo gorące życzenia zdrowia, sił i pogody ducha !!!

 

mam informację, że karma dzisiaj dotarla do Bulbo :)

nadrobiłam zaległości, pośmiałam się i popłakałam na przemian....a ta fotka z "bańką" po prostu świetna :)

20284_935095596532475_375475552840524347

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ode mnie spóżnione, ale bardzo, bardzo gorące życzenia zdrowia, sił i pogody ducha !!!

 

mam informację, że karma dzisiaj dotarla do Bulbo :)

nadrobiłam zaległości, pośmiałam się i popłakałam na przemian....a ta fotka z "bańką" po prostu świetna :)

 

właśnie-karma...wiedziałam,że coś miałam wczoraj jeszcze napisac...i zapomniałam....zasnęłam przy lapku...ech, doba zdecydowanie jest za krótka....

 

Pięknie dziękuję w imieniu głodomora. Chwilowo karma jest zabunkrowana w szafie, dociśnięta kanapą (czy to dobry pomysł okaże się na dniach ;) ), na razie je zakupioną w lipcu. 

Tak czy inaczej-mam genialną szajkę złodziejską-chyba najzdolniejszy jest Hades-otwiera lodówkę i wyciąga kolegom z półek wszystko, potrafi też zniknąć obiad z kuchenki....Bulbo mu dzielnie kibicuje-wczoraj miał kółka w domu (on sobie chodził, a ja na kartce konieczne przeróbki i przesunięcia mebli notowałam), ale jego mina pt "no idź już sobie! mam plan!" była genialna. Oczywiście na celowniku jedzonko ze stołu-z kółkami da się je zwędzić przecież ;)

 Za to na dworze uczę go pracować noskiem-chowam smaczki w różne miejsca i każę szukać-musimy być wtedy sami,żeby Hades go nie okradł ... no i nie ułatwiam chłopakowi życia-a to trzeba się wyciągnąc,żeby zjeść ciacho ukryte w pęknięciu pnia, a to pokombinować jak z plastikowej butelki je wyciągnąć...krzyku co nie miara, ale niech się uczy myślenia, na dobre mu to wyjdzie ;) 

Sebek dzisiaj polazł z nim na spacer-szybko wrócili, pytam, co się stało-może Ksiaże znudził się kółkami?niee-ludzie się gapią! i palcami ich pokazują! a on się nie zgadza! poszli jak się ludzie rozeszli...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem komu dziękować...czekam na przesyłki bazarkowe, kurier dzwoni, za chwilkę dojedzie...ufff ciężka ta przesyłka...otwieram i oczka przecieram-caluśkie 2 worki karmy! bosch premium...nadawcy niet...i komu dziękować? może nadawca się przyzna?

Link to comment
Share on other sites

Aniu to karma zamówiona przez Fundację Dwa plus Cztery :) Jak masz jeszcze rachunek to podaj mi proszę, ile kosztowała.

Tak Zosiu, wiem,że jedna karma jest z fundacji, mam rachunek, tylko w te upały na pocztę sie nie dowlokę (rower mi tylko został, reszta się spsuła). Nie z moim durnym sercem...mogę skan wrzucić, mogę zdjęcie faktury wstawić, oryginał wyślę jak sie ochłodzi na tyle,żebym nie padła gdzieś po drodze. 

Czy pozostałe 2 worki też są z fundacji? przy nich rachunku nie było-ani faktury, ani paragonu...jak coś, to dzwon na numer 609-107-604

Link to comment
Share on other sites

Aniu nie potrzebuję oryginału, spokojnie, siedź w domu :)

Za ten pierwszy worek już uzupełniłam rozliczenie, on jest za resztkę pieniędzy z konta SHA.

Natomiast te dwa worki są z konta Fundacji 2 + 4 i ten wydatek mnie interesuje; jak nie masz faktur, to napiszę do Irka.

Link to comment
Share on other sites

Hopiaczkuuu wygrallam huraaaaaa wygrallam 

na bazareczku dla Koraliczka 

wygrallam milosne_34.gif

sume 34 zl 

na dowolnego pisuninia 

ktorego wybiore 

 http://www.dogomania.com/forum/topic/147836-koniec-rozliczam-kup-cegie%C5%82k%C4%99-dla-koralika-i-pom%C3%B3%C5%BC-wybranemu-przez-siebie-psiakowi-do-2307-g2200/page-4

 

wybrallam serce Bulbinka Twojego pozdro33ss.JPG

slijcie prosze numer konta 

ciocia Rubik przeleje pieniazki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa. Proszę, wchodźcie na bazarek z mojej sygnaturki. Bazarek jest dla Ulv w całości. Sytuacja u Niej jest TRAGICZNA! Dług w samych tylko lecznicach niedługo osiągnie kwotę blisko 10 tys.zł. O innych długach nie wspomnę. Dogomaniacy! Ona to robi dla nas! Pomóżmy Jej! Bazarek będzie przedłużony, można wstawiać swoje fanty (pośredniczę w zakupach ja i cancer43)

Link to comment
Share on other sites

Hopiaczkuuu wygrallam huraaaaaa wygrallam 

na bazareczku dla Koraliczka 

wygrallam milosne_34.gif

sume 34 zl 

na dowolnego pisuninia 

ktorego wybiore 

 http://www.dogomania.com/forum/topic/147836-koniec-rozliczam-kup-cegie%C5%82k%C4%99-dla-koralika-i-pom%C3%B3%C5%BC-wybranemu-przez-siebie-psiakowi-do-2307-g2200/page-4

 

wybrallam serce Bulbinka Twojego pozdro33ss.JPG

slijcie prosze numer konta 

ciocia Rubik przeleje pieniazki

Ewuniu, Bubiczek ślicznie dziękuje!!! :D :D

 

Oto numer konta:

Fundacja Dwa plus Cztery

35 1940 1076 3137 8042 0000 0000

Z dopiskiem: Datek na cele statutowe fundacji - DLA BULBO

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

:) dziękuję ;)

i aż mnie się wspomniało,że dzisiaj ino kilka śliweczek i jabłuszko wszamałam...idę coś na ząb wrzucić, bo mi się brzusio odzywa...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam serduchem calunkie Hopiaczkowo pozdro33ss.JPG

 upal upal ..idz ty upal  precz juz 

o matuniu ....

 

Hopiaczki trzymajcie zdrowo i spokojnie 

 

 

Ewcia, jakie spokojnie? jak się dzieje, jak pyskuja, fochają się i obrażają-wiemy,że żyjemy :) Książę obrażony od wczorajszej nocy, bo dowiedział się,że nie ma sprawiedliwości na świecie,że nie może robić tego co chce,że nie dam mu wszystkiego co chce,a zwłaszcza kota, bo kot jest mój i zeżreć go nie dam. I za każdym razem jak paszczę otwierał (żeby wątpliwości nie było-po to by zamordować), odpychałam go niezbyt subtelnie z komendą "zostaw!" chyba z godzinę trwało,zanim na śmierć się nie obraził, i tylko ślinka mu leciała jak się na koty lampił i złym okiem na mnie spoglądał, jakby mówił "a weź wy....j do domu, ja ty z kotami se pogadam"...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

lo matuluuuuu toc ksieciunio ku pozeraniu jezd gotowww????

o masz ci losa kabanosa 

 a tu pozory myla 

ze niby Ksieciunio 

ze ugladzony 

cudny pycholinek 

ze kocha ptaszki 

myszki i wiewiorki ....

a tu masz ! kilim koteckowi chcial .... o jejuuuuuuuuuuuu

 ale ale dobrze ze Mamunka Hopiaczkowa czuwa                                                                

 

pozdrawiam sciskam ogromnie 0heart.gif  0heart.gif                                    

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ewciu :)

Potwierdzę jak dopytam w Fundacji - to może ciut potrwać, bo pieniążki nie lecą na moje konto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...