Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

Guest TyŚka

Ja też łączę się w bólu.

 

A na fejsbuku dostaję niemiłe wiadomości prywatne od paru osób, będących na fejsbuku, które twierdzą, że nic nie robimy dla Brysia... Szczerze nie wiem czy śmiać sie czy płakać.

Link to comment
Share on other sites

Ja też łączę się w bólu.

 

A na fejsbuku dostaję niemiłe wiadomości prywatne od paru osób, będących na fejsbuku, które twierdzą, że nic nie robimy dla Brysia... Szczerze nie wiem czy śmiać sie czy płakać.

Ignorować lub zapytać co te osoby zrobiły dla Brysia ? Nie przejmować się. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ja tez to widziałam. Pisze tam to samo co tutaj czyli ze potrzebujemy funduszy na Hotelik. Narazie nie widzę odzewu.

Widziałam. Więcej jednak dostaje wiadomości na pw, nie publicznie. Ciągle naciskają, bym coś robiła, bo przecież my nic nie robimy.
Szczerze zaczyna mnie to irytować, choć wiem, że krowa która dużo ryczy...

Link to comment
Share on other sites

Link do wydarzenia jest na 8 stronie tego wątku ,post 152. Ja jestem na telefonie i nie umiem tutaj kopiować i przenosic.

To ja mogę skopiować, tyle że będzie widoczny tez tylko przez chwilę, póki strona nie zapełni si postami. Najlepiej byłoby wkleić go w pierwszym poście, ale to tylko Dora1020 mogłaby zrobić.

 

Link do wydarzenia na FB

 

https://www.facebook...reate=115585800

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ja się kontaktowałam parę dni temu z osobą, która mi DT poleciła... i DT miał się odezwać... cisza totalna, więc chyba szukać trzeba dalej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...