Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

noo--prosimy o szczegóły Daga--lampka na starty czy do renowacji

Thaned niby do renowacji, ale nie wiem czy jest sens :hmmmm: Najgorzej że nie mam jak teraz książek czytać w łóżku - no ale zawsze można znaleźć inne zajęcia :P

00000011%20golden%20retriver.jpg

Pysk to toćke w toćke jak mój Goldas :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Bila no ja się nie dziwię iż on się dziwi 8) 8) nasza ma 4 miesiące i mnie potrafi bąkiem obudzić :lol: a Twój Bilbas to już kawaler -więc dzwiek na pewno AC3 albo przynajmniej DTS z okolic ogonka jak z soobwoofera się wydobywa :D :lol:

Asia--hmmm miałem chwilę refleksji po tych postach i wyobraziłem sobie siebie za parę lat--po codziennym bywaniu na dogo :o :o :o zgroooozaaa--garbaty--od nachylania sie nad klawiszami, slepy od monitora i 19pijaczek.gif wiadomo od czego --------buuuu już przed 30 rokiem życia buuuuu :wink: :wink:

ale co tam raz sie żyje :angel: :drinking:

Daga

no ale zawsze można znaleźć inne zajęcia
no baaa 8) 8) Twoja "Pomyłka" przez miesiac jej nie zreperuje :D :D taki mały męski szowinizm mi się wkradł na koniec :diabloti: :sweetCyb:
Link to comment
Share on other sites

Thaned ja już mam objawy wirtualnego alkoholizmu, ale ślepa jeszcze nie jestem i garba też niet 8)

Bilaa mojemu sie jeszcze akustycznie nie zdarzyło :o on preferuje "cichacze fotelowe" :lol:

Co do okreslen znam jeszze : bulgoty wanienne,tajniaki koscielne, i jakies podkolderniki :wink: 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bila no ja się nie dziwię iż on się dziwi 8) 8) nasza ma 4 miesiące i mnie potrafi bąkiem obudzić :lol: a Twój Bilbas to już kawaler -więc dzwiek na pewno AC3 albo przynajmniej DTS z okolic ogonka jak z soobwoofera się wydobywa :D :lol: :

:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:

Dokładnie

Link to comment
Share on other sites

za mojej kadencji licealnej to zwane było podkołdernikiem jadowitym 8)

Asiu

ja już mam objawy wirtualnego alkoholizmu, ale ślepa jeszcze nie jestem i garba też niet
WSZYSTKO JESZCZE PRZED TOBĄ prozit-na pohybel niepijącym :wink: (wirtualnie niepijącym)

Dobranoc--rączki na kołderki :lol: :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

noo i sprawa sie wyjaśniła :wink: --czemu większy ruch na forum u nas jest poznym wieczorkiem--raczki się trzęsą zanim nie walniemy paru :drinking: :drinking: i są problemy z trafieniem w klawiszki :wink: a po paru głebszych i ochota inna i raczki sprawniejsze....... 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

ano biegają biegają i to zarówno efektownie jak i efektywnie :P --ale taka mnie myśl naszła teraz--jakby każdemy z tych kopaczy dać smycz i pieska na czas meczu--zobacz-90 minut biegania non stop--pieski byłyby w niebowzięte :angel: :lol: bo i bieganko i piłeczka do zabawy i jakby sędzia kaloszem był to w doopsko go można uciachać :wink:

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze trochę o zabawach, bieganiu i podgryzaniu.

:) :hmmmm:

Zwracam baczną uwagę, na to, CO potencjalny kumpel do zabawy ma na szyji.

Jeśli ma /a często się to zdarza/ obrożę p.kleszczową lub 'coś' w rodzaju kolczatki ale bolcami na zewnątrz, to proszę 8)

o zdjęcie 'akcesoriów' :wink:

Tak mi się to, dzisiejszego ranka, przypomniało. :lol:

:hand:

Link to comment
Share on other sites

A mi się dzisiaj rano pomyślało, że mam stresa odnośnie zachowania Pagaja na jachcie.

Jedziemy na Mazury 15 maja, data się zbliża wielkimi krokami, a ten cielak nadal wykazuje objawy zachowania "a niech sobie pani woła, dla kawałka głupiego przysmaku mam przyłazić...?!?!?"

No i przybiega sobie do mnie, kiedy JEMU się podoba:(

Poza domem jest nie do ujarzmienia - istny wulkan energii.

W domku i "siad!" zrobi i ostatnio"leżeć!"... w drzwiach się nie pcha, osatni grzecznie wchodzi, w pościeli nie śpi, grzeczny jest, nie niszczy nic...

Inaczej rzeczy się mają poza domem.

Natychmiast WSZYSTKO zapomina. Nawet swoje imię :evil:

I jak tu z takim oszalałym cielakiem jechać??? :roll: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem iż nie zazdroszcze Marto tego wyjazdu 8) sam chętnie bym sie wtedy znalazł na jachcie :wink: mam nadzieję iż mazurskie klimaty odmienią Pagaja--a jak nie to za karę do bączka i niech ósemkuje :wink: albo spacerki tylko na szot linkach :wink:

co do klimatu--ale na forum--cos dziwnego się porobiło w innych grupach na dogomani 50% zawzięcie walczy :evil: -dobrze ze u nas nic nie zapowiada takiego rozwoju wypadków-bo byłoby jak w dowcipie

Trwa ostra imprezka na Księżycu.

W pewnej chwili ktos mówi:

- Wiesz co, Armstrong? Niby wszystko się zgadza... Rozpalilismy grilla,jest

wódeczka, piweczko, sa kobitki, a jakos kurde atmosfery nie ma....

Link to comment
Share on other sites

Na ogólnym można przecyztać takie na przykład rzeczy:

widzialam dzis podhalany :) fajnie ze ludzie wystawiali je w goralskich strojach :)

zreszta na Katowckiej wystawie bylo widac wiele podobienstw miedzy psami i ich wlascicielami - sportowo ubrani wlasciciele Husky, goralscy wlasciciele podhalanow, wlasciciele labradorow w stonowanych bezach i panie od pudli w fryzurami prawie jak ich psiaki :).. no i wymalowane paznokcie wlascicielek yorkow..

acha... no i psy mysliskie zazwyczaj spacerowaly kolo ludzi w czapkach z piorkiem :)

To cytat z działu wystawy.

Fajnie ludzie postrzegają właścicieli labradorów - że niby tacy grzeczni, pokojowo nastawieni.... :lol: :lol: :lol: w STONOWANYCH BEŻACH :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...