Jump to content
Dogomania

Agatka z Bielska stareńka i obolała, mała i szara wygląda jak zniszczony pluszowy miś, na dodatek jest poważnie chora na zespół końskiego ogona


AgaG

Recommended Posts

Dziękuję bardzo.

 

Dzięki pomocy z dogo udało mi się spłacić dług w Vipecie. Po dzisiejszych zakupach jestem na "0". Jeszcze spłacę dług wetrynaryjno-karmowy w drugim miejscu. Lipiec i sierpień miałam fatalne ale dzięki współpracy ze sklepem dla zwierząt i osobą, która ma dostęp do hurtowni miałam ogromną ulgę w kredytowaniu. Zwierzęta jak zwykle nie odczuły, że u mnie coś szwankuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I znowu podeslalam dla Agatki pare groszy. Takie nieporadne malizny trzymaja moje serce i kieszen w gotowosci do pelnienia dobrych czynow

Bardzo dziękuję i potwierdzam, że doszło 30zł. Dołożyłam do dostawy karmy, która dzisiaj przyjechała. Jutro wyślę Asi zdjęcie z prośbą o wstawienie na watek.

Link to comment
Share on other sites

tamb wpisałam rozliczenie zgodnie z Twoim mailem na pierwszej stronie. Co tu dużo mówić, sytuacj finansowa Agatki jest zła, wszystko niemal wzięłaś na siebie, jak zwykle...

tamb, a nie ma żadnych telefenów w sprawie adopcji któregokolwiek z tymczasowiczów?

Link to comment
Share on other sites

tamb wpisałam rozliczenie zgodnie z Twoim mailem na pierwszej stronie. Co tu dużo mówić, sytuacj finansowa Agatki jest zła, wszystko niemal wzięłaś na siebie, jak zwykle...

tamb, a nie ma żadnych telefenów w sprawie adopcji któregokolwiek z tymczasowiczów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...