Jump to content
Dogomania

Agatka z Bielska stareńka i obolała, mała i szara wygląda jak zniszczony pluszowy miś, na dodatek jest poważnie chora na zespół końskiego ogona


AgaG

Recommended Posts

(...)

A teraz o Agatce. Bawi się, ma poczucie humoru, jest cudowna w relacjach ze zwierzakami. Przy powitaniu podskakuje i szczypie ząbkami w palec i jak się zapiszczy to jest zachwycona. Podskakuje jak szczeniak ale szybko się męczy. Widać, że dokucza jej kręgosłup i w przyszłym tygodniu idziemy do weterynarza. Psychicznie odżyła, fizycznie jest już dużo mocniejsza.

 

Ale kochana babunia  :loveu: oby zdrówko jeszcze dopisało, zobaczymy co wet stwierdzi. 

Link to comment
Share on other sites

Najwyżej dasz Agatce trochę swojej zupy jarzynowej i będzie kwita.

 

AgaG, ślicznie prowadzisz wątek, już to chciałam wcześniej napisać. Taki duet AgaG i tamb na pewno da sobie radę z rozliczeniami, ale nie wpadajcie w przesadę - każdej marchewki, każdego jajeczka i serka dla staruszków nie da się rozliczyć na podstawie paragonów. Można rozliczyć orientacyjnie, że tyle na tego pieska w miesiącu na jedzonko przypadło.

tak tak, masz rację.tamb wyliczyła, że około 2,50 złotych dziennie na odkarmienie sunieczki w tych dniach, w których karmi gotowanym.  Wiec myślę, że najlepiej będzie taką sumę pomnożyć razy 30, a gdyby puszki były potrzebne, to się dokupi i poda w wyliczeniach :)  

Link to comment
Share on other sites

...

Dziękuję za wstawienie zdjęć.

Czy właściwe jest moje rozpoznanie psiaków ?

Agnieszka prosiła o wklejenie zdjęć na odpowiednie wątki, ale nie wiem na które. Podaj proszę linki lub tytuły wątków to wstawię zdjęcia również tam :)

Link to comment
Share on other sites

Suczki z linku:
 
To Tusia
post-18726-0,05892500-1414345894_thumb.j
 
A to Dusia
post-18726-0,69320700-1414346150_thumb.j

 

Czy to te same sunie ?

 
15-12-2014%2520Tamb%2520%25285%2529.jpg
 

 

Wydaje mi się, że to inne sunie, ale może się mylę :)

Link to comment
Share on other sites

Oj, przeoczyłam przy wysyłaniu zdjęć. Przepraszam. To Tita, Agatka i Fizia.

To podeślij proszę link do ich wątku :)

 

 

Bardzo dziękuję. Jak podlinkować bannerek?

Najprościej skopiować banerek już podlinkowany i wkleić w miejsce tego nie podlinkowanego.

Można też podlinkować ten, który masz w sygnaturze. W tym celu trzeba:

- skopiować adres wątku - najlepiej pierwszej strony

- zaznaczyć banerek w sygnaturze - ten nie podlinkowany

- kliknąć w piktogram, który służy do linkowania właśnie, a znajduje się na pasku narzędzi okna dialogowego - jest w dolnym rzędzie, 9 od lewej strony

- rozwinie się okienko z prostokątem w które trzeba wkleić adres wątku i wybrać opcję OK.

 

I to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Oj, przeoczyłam przy wysyłaniu zdjęć. Przepraszam. To Tita, Agatka i Fizia.

15-12-2014%2520Tamb%2520%25285%2529.jpg
 
Tamb, Titka to ta czarna? taka okraglutka jest teraz? :) przeciez to chudzielec był. A Agatka w środku, widać, że z tym kręgosłupem coś się dzieje, taka wygięta jest babunia, Może spondyloza jak u mojego Homerka? choć on ma malutką spondylozę Rtg pokaże, co tak się dzieje z układem kostnym.
Link to comment
Share on other sites

Titce się przytyło. Miała dyskopatię, przestała chodzić. teraz jest już dobrze ale na bardzo dalekie spacery nie daje rady chodzić. Poza tym jest łakomczuchem a w takim stadzie nie potrafię ograniczyć jedzenia bo są niejadki, które suchą karmę muszą mieć zawsze dostępną. Ozzy i Mieszko jedzą bardzo często po kilka ziarenek.

 

b-b, super, że jesteś u Agatki.

 

Zebrazebra, dziękuję. doszło 20zł.

 

Elik, podrzucę http://www.dogomania.com/forum/topic/119006-jak-w-kaga%C5%84cu-%C5%9Bliczna-fizia-nie-otwiera-pyszczka-szukamy-ratunku/page-35

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...