Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

O 8.04.2016o13:05, RudyKas napisał:

Porażka,czy ludzie naprawdę nie mają w życiu nic do roboty...?:/

To są po prostu ludzie albo chorzy psychicznie albo co gorsza zwyczajnie źli.........Tutaj ani edukacja ani reprymendy nie pomogą :( 

Link to comment
Share on other sites

O 9.04.2016o23:15, RudyKas napisał:

Kolejny bazarek, połowa dla Froda:

Bardzo serdeczni proszę o każdą formę aktywności na bazarku - ja z reguły mogę zaglądać na dogo raz dziennie, a i to nie zawsze...

Dziękuję Kasiu!!! Już biegnę. 

 

23 godzin temu, Olena84 napisał:

Z tego bazarku poleci na Frodo 74zł

Dzięki Ola! Ogólnie to nie wiem dziewczyny jak Wam się odwdzięczę za pomoc. 

 

Link to comment
Share on other sites

O 12.04.2016o13:02, RudyKas napisał:

Ważne, żeby Frodo był bezpieczny :)

Żeby mógł bezpiecznie czekać na dom :) 

Jak co weekend zabieram się za ogłoszenia dla Froda. 

No i muszę interweniować w sprawie zdjęć. Nie wiem dlaczego tak długo to trwa :(

Link to comment
Share on other sites

O 12.04.2016o13:26, Olena84 napisał:

Lubię samochody ;p

Hah nie ma sprawy, napisz jaka marka, a ja już poszukam w sklepach modelarskich dla koneserów jakiś wypasiony model ;) 

Olu, właśnie sprawdziłam konto i wpłynęło dla Froda 75 zł z Twojego bazarku :) DZIĘKUJEMY! 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, anica napisał:

Witam się u Froda i pozdrawiam serdeczniepapa.gif

jeśli mogę(na prośbę Eli) to spytam czy wpłynęła wpłata od Eli(Elżbieta481) za ostatni miesiąc dla Frodo?

Witaj! :) Od kilku dni nie sprawdzałam konta, ale właśnie nadrabiam zaległości i pieniążki dla Froda od Eli dotarły, zaraz uzupełniam rozliczenie :)

Elu, wierzę że to przeczytasz, zatem DZIĘKUJĘ! 

PS Dziękuję też anice za przekazanie informacji :)

Link to comment
Share on other sites

O 16.04.2016o23:12, Nadziejka napisał:

0_a2286_43fdba89_L.png         Witajcie iskierki witaj cudny Frodziaczku

 zagladam z pozdrowionkami

 wyslalm Kasiu ku Tobie 30 zl 50 gr

 jedna z trzech czesci z zakonczonego kramiczku

na trzy serduszka

sciskam mocno mocno

Ewuniu dziękuję serdecznie za pomoc Frodowi. Melduję, że pieniążki doszły i jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za pomoc! 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zgłosił się sensowny domek, zainteresowany Frodem :) Szukam teraz kogoś, kto mógłby przeprowadzić wizytę, wysłałam już kilka zapytań i czekam :) Trzymajcie kciuki! Więcej na razie nie piszę, żeby nie zapeszyć :)

PS Dziękuję, że z nami jesteście, i przepraszam, że ostatnio jestem tutaj tak trochę z doskoku, po prostu tyle mi się spraw zwaliło na głowę, że nie wiem w co ręce włożyć. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Xibalba napisał:

Kochani, zgłosił się sensowny domek, zainteresowany Frodem :) Szukam teraz kogoś, kto mógłby przeprowadzić wizytę, wysłałam już kilka zapytań i czekam :) Trzymajcie kciuki! Więcej na razie nie piszę, żeby nie zapeszyć :)

PS Dziękuję, że z nami jesteście, i przepraszam, że ostatnio jestem tutaj tak trochę z doskoku, po prostu tyle mi się spraw zwaliło na głowę, że nie wiem w co ręce włożyć. 

O ja, wreszcie jakieś dobre wieści!! :)

Zdradź nam tylko, w jakim miejscu by to było?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, RudyKas napisał:

O ja, wreszcie jakieś dobre wieści!! :)

Zdradź nam tylko, w jakim miejscu by to było?

Właśnie byłoby baaardzo blisko, gdzie mam znajomych i mogliby mieć rękę na pulsie. No i ja miałabym blisko będąc w PL. Chodzi oczywiście o Kielce ;) 

Link to comment
Share on other sites

Jestem cała w nerwach i aż boję się powiedzieć głośno: Frodo ma jechać jutro do nowego domu!

Wizytę przeprowadziła moja zwierzolubna koleżanka, która mieszka w okolicy domu państwa zainteresowanych Frodem. Okazało się, że ona dobrze zna tych ludzi :) Co więcej, jakiś czas temu wyadoptowali od niej kotkę. Państwo mieszkają w dużym domu, starsza pani, córka i syn tej pani z żoną. Państwo mieli psiaka wziętego ze schroniska w Kielcach za czasów PUKu (wtedy to była mordownia, dosłownie), pies miał nosówkę, wyleczyli go, był z nimi do starości, kilka miesięcy temu odszedł jako staruszek, z tego co wiem to był chory na zwiotczenie mięśni kratni, czy jakoś tak, leczyli go, ale nie udało się. Syn wziął jakiś czas temu do siebie sunię, którą porzucił ktoś na ulicy. Cóż można więcej dodać....? Oni wiedzą, że Frodo to pies po przejściach, że trzeba go konsekwentnie prowadzić. Mam nadzieję, że jutro wszystko pójdzie dobrze, jak tylko dostanę potwierdzenie, że zabrali Froda to pospieszę Wam o tym napisać. Trzymajcie moooooooooooooocno kciuki!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...