Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

I dlatego Xibalba nie żałujemy.I się trzymamy-Ty,ja a przede wszystkim Frodo...A w nadchodzącym m-cu dam więcej,bo Frodo ma być bezpieczny i będzie-żebyśmy mieli wszyscy pęknąć.Na przekór wszystkiemu i wszystkim.

Miłego dnia Frodziaku-biedaku!

Elżbieta

Dzięki Elu za wsparcie. Po prostu Frodo to pies z charakterem więc dom musi być odpowiedni. 

A ludzie myślą, że adopcja psa to taki kaprys. A gdy coś jest nie tak to nie ma zlituj. 

 

Jak co weekend odświeżyłam ogłoszenia, kupiłam wyróżnienie na olx, zrobiłam kilka nowych ogłoszeń i czekam....

Link to comment
Share on other sites

Frodziaczku 0heart.gif

zagladam z mnostwem pozdrowieonek 

i kciukow

bazarrus czyni ciocia Norkowa 

Dzięki Ewuniu za odwiedziny :) Tak właśnie ciocia Norkowa zainicjowała bazareczek dla Frodka, na dniach powstawiam zdjęcia, bo wszystko mi się poprzeciągało :( 

Link to comment
Share on other sites

Poszła dla Frodziaka cegiełeczka i od nas..Myślałam,że będzie więcej,ale życie koryguje moje plany dość radykalnie.

Elżbieta

Dziękuję Elu za to, że zawsze pamiętasz o Frodku :) dla nas każdy grosik się liczy i mocno doceniam gest serca, tym mocniej, że wiem że domowy budżet nie jest z gumy a nieoczekiwane wydatki pojawiają się często jak grzyby po deszczu. Pozdrawiamy :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ciekawe jak Frodo biedaczek się czuje w ten mokry dzień?U nas leje,leje,leje..Wyszłam z naszym Rufciem...Szedł i ziewał..Mokro i paskudnie...

Wczoraj podawali w tvn cd sprawy Barrego..Wyrok zaproponowany dla oprawców Barrego był dla mnie szokiem..Wiesz Frodo co..sprawiedliwość faktycznie zginęła podczas II wojny..Bardzo smutno.

E/W/R

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za wcinkę na wątku Frodo ale też tak myślę jak Elżbieta481. Wyrok wyrokiem, już się przyzwyczaiłam, że sprawiedliwości nigdy nie stanie się zadość ale uzasadnienie wyroku i zupełnie bezbronna mina tego dziewczątka z sądu TO jest przerażające. A za Frodo 3mam kciuki!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak Frodo biedaczek się czuje w ten mokry dzień?U nas leje,leje,leje..Wyszłam z naszym Rufciem...Szedł i ziewał..Mokro i paskudnie...

Wczoraj podawali w tvn cd sprawy Barrego..Wyrok zaproponowany dla oprawców Barrego był dla mnie szokiem..Wiesz Frodo co..sprawiedliwość faktycznie zginęła podczas II wojny..Bardzo smutno.

E/W/R

 

Przepraszam za wcinkę na wątku Frodo ale też tak myślę jak Elżbieta481. Wyrok wyrokiem, już się przyzwyczaiłam, że sprawiedliwości nigdy nie stanie się zadość ale uzasadnienie wyroku i zupełnie bezbronna mina tego dziewczątka z sądu TO jest przerażające. A za Frodo 3mam kciuki!

Chodzi o tę sprawę Barry'ego zakopanego żywcem i uratowanego przez policjanta? Napiszcie dziewczyny jaki wyrok ostatecznie zapadł, bo ostatnio z bazarkiem, ogłoszeniami i jeszcze prozą życia nie nadążam za śledzeniem wszystkich newsów. A i czy Barry został w końcu adoptowany przez policjanta? Bo pamiętam, że w pewnym momencie upomniał się o niego 'właściciel'. A sprawiedliwości nie ma ani tutaj ani tam, choć dobrze byłoby wierzyć, że chociaż tam jest, jeśli 'tam' w ogóle istnieje.............................i też byłoby łatwiej gdyby w to wierzyć...............Ciężkie to wszystko................

 

PS Dziękuję Elu jeszcze raz, rozliczenie zaktualizowane.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wyrok w sprawie o znęcanie nie zapadł,bowiem sąd zwrócił prokuraturze do uzupełnienia.Kara dla katów psa jest śmieszna,a dlaczego niska,,Bo oni są ze wsi,bo tu inna mentalność,bo mają rodziny i niskie dochody,bo,bo,bo....,,.....Smutne-za zło powinna być kara..Nie wiem dlaczego nie dociera prawda,że ten kto skrzywdził zwierzę,następnym razem skrzywdzi dziecko,a potem starego człowieka.Dlaczego?A dlatego,że najłatwiej krzywdzić bezbronnych..

Co do Barrego pokazywali go u policjanta-ładnie wygląda..

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Po raz pierwszy, mam zapytanie @ o Froda z mojego ogłoszenia(cały czas odświeżam), ale - z tego co wiem -  chyba muszę odpowiedzieć odmownie

 

Witam poszukuje psa ktory nadawałby sie do pilnowania domu. Chalasliwego aby odstraszyc zlodzieji chcacyc wejsc na posesje. Czy ten piesek sie nadaje

Link to comment
Share on other sites

Po raz pierwszy, mam zapytanie @ o Froda z mojego ogłoszenia(cały czas odświeżam), ale - z tego co wiem -  chyba muszę odpowiedzieć odmownie

 

Witam poszukuje psa ktory nadawałby sie do pilnowania domu. Chalasliwego aby odstraszyc zlodzieji chcacyc wejsc na posesje. Czy ten piesek sie nadaje

Dzięki Krysiu :) Ja nie mam nic przeciwko temu żeby Frodo był psem, który mieszka na zewnątrz, ale nie sądzę żeby był dość hałaśliwy. A co jeśli pies i tak pozwoli wejść złodziejom na posesję? ;) Takie ogłoszenia gdzie pies ma przede wszystkim spełniać funkcję alarmu antywłamaniowego są dla mnie trochę podejrzane. Więc chyba odmówimy. Dziękuję za to, że odświeżasz ogłoszenia dla Froda :)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...