Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Witam wszystkich fanów Frodo. Dzisiaj dzwoniłam do hoteliku, Frodzio ma się doskonale, z psiakami dogaduje się bardzo dobrze. Zastanawiamy się z p. Arturem jak Frodo regauje na koty bo na razie nic na ten temat niestety nie wiadomo, a to mogłoby ułatwić znalezienie domu. Może uda się to sprawdzić. Oczywiście o wszystkim napiszę. 

Pozdrawiamy wszystkich wieczorową porą :)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu sciskam sciskam 

zakonczony bazarusio 

dla Frodziaczkamilosc1.gifpieniazki 

45zl23gr

http://www.dogomania.com/forum/topic/146868-rozliczamysrebrne-cudne-kolczyki-perfumydezodorroksiazkislodycze-dla-krabcia-frodzia-od-kasi-i-maksia-od-cioci-tambdo-23-maja-g2200/

 

slac na Twoje konto , to co zwykle?

pozdrawiam ogromniemilosc1.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

[font='comic sans ms']Kasiu sciskam sciskam [/font]
[font='comic sans ms']zakonczony bazarusio [/font]
[font='comic sans ms']dla Frodziaczka[/font]milosc1.gif[font='comic sans ms']pieniazki [/font]
[font='comic sans ms']45zl23gr[/font]
http://www.dogomania.com/forum/topic/146868-rozliczamysrebrne-cudne-kolczyki-perfumydezodorroksiazkislodycze-dla-krabcia-frodzia-od-kasi-i-maksia-od-cioci-tambdo-23-maja-g2200/
 

Dziękuję Ewuniu :) Konto się nie zmieniło. Chciałam zaktualizować post rozliczeniowy i chyba wszystko się posypało. CO się dzieje???? Czy tylko z moim kontem coś jest nie tak? Czy dogomania znowu wariuje i zaraz mi wszystko zniknie???? RATUNKU!!! :)
[font='comic sans ms']slac na Twoje konto , to co zwykle?[/font]
[font='comic sans ms']pozdrawiam ogromnie[/font]milosc1.gif

 
Link to comment
Share on other sites

 

[font='comic sans ms']Ja dopiero eszlam teraz i mnie wywalal juz kilka razy [/font]
[font='comic sans ms']moze jakies prace konserwowe ....[/font]
[font='comic sans ms']pozdrawiam [/font]
[font='comic sans ms']zaraz przelewam[/font]

 

A też masz ten problem z okienkiem na dole??? Mam banerek dla Kraba i nie mogę też w moich ustawieniach zmienić/ dodać sygnaturki. Niestety u mnie już od ponad tygodnia to trwa, nie wiem, oby nie powtórzył się czarny scenariusz z lata.
Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero eszlam teraz i mnie wywalal juz kilka razy 

moze jakies prace konserwowe ....

pozdrawiam 

zaraz przelewam

 

Dziękuję za przelew, pieniążki już na koncie, zaraz potwierdzę na bazarku  :calus:

 

Uruchomiłam forum w innej przeglądarce i teraz działa. 

Zatem zaktualizowałam rozliczenie: ostatnie wpłaty to 90 zł od mojej siostry i 45,23 zł z bazarku Ewy, dołożyłam brakujące ok. 123 zł i zapłaciłam za kolejny miesiąc hoteliku. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w utrzymaniu Frodo w hotelu. Bez Was nie wiem jak dałabym radę :) DZIĘKUJEMY :)

Link to comment
Share on other sites

Oj,Frodo,Frodo,czas już ci najwyższy do domu zmykac

Oj tak, bardzo by się przydało. 

Sytuacja wygląda tak, że chwilowo nie ogłaszam Froda tak intensywnie, ponieważ wolałabym, żeby trafił oczywiście do jakiegoś sprawdzonego domu. 

Być może w najbliższych tygodniach coś się wyjaśni, jeśli Frodo zda test na koty no i w ogóle, jeśli okaże się odpowiednim psem pod względem usposobienia....

Ale na razie mało piszę, bo sama nic dokładnie nie wiem. Oczywiście gdy tylko będę wiedziała coś bliżej, to napiszę, ale na razie nie zapeszając, wolę milczeć ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...