Jump to content
Dogomania

Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.


Gabi79

Recommended Posts

Frigo zrobił ogromne postępy. Ju żnie boi się moich psów. Coraz częściej chodzi po mieszkaniu  z całym stadem.

Wcześniej całymi dniami siedział u mojej córki  w pokoju i nie chciał wychodzić.

Boi się trochę szczeniaków, bo one po nim skaczą, zresztą nie tylko po nim :) takie małe diabełki

 

Dzisiaj Frigo zaskoczył mnie zupełnie. Wieczorem przyszedł do sypialni gdzie śpią wszystkie psy.

Przeniosłam mu legowisko i teraz śpi słodki obok Majki i Pepe :)

Link to comment
Share on other sites

Frigo zrobił ogromne postępy. Ju żnie boi się moich psów. Coraz częściej chodzi po mieszkaniu  z całym stadem.

Wcześniej całymi dniami siedział u mojej córki  w pokoju i nie chciał wychodzić.

Boi się trochę szczeniaków, bo one po nim skaczą, zresztą nie tylko po nim :) takie małe diabełki

 

Dzisiaj Frigo zaskoczył mnie zupełnie. Wieczorem przyszedł do sypialni gdzie śpią wszystkie psy.

Przeniosłam mu legowisko i teraz śpi słodki obok Majki i Pepe :)

Makila, zupełnie przypadkiem weszłam na watek. :) ale podczytuję inne wątki psiaków, które są u Ciebie. Czy mogłabyś zdradzić, ile liczy stado w mieszkaniu? a ile stado w przyziemiu domu? i zdaje się masz też psy w kojcach? :) bo już się pogubiłam, Zwłaszcza, ze ostatnio pojechały tez do Ciebie trzy psy z krakowskiego schroniska. Tym bardziej więc mnie to interesuje, :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Frigo zrobił ogromne postępy. Ju żnie boi się moich psów. Coraz częściej chodzi po mieszkaniu  z całym stadem.

Wcześniej całymi dniami siedział u mojej córki  w pokoju i nie chciał wychodzić.

Boi się trochę szczeniaków, bo one po nim skaczą, zresztą nie tylko po nim :) takie małe diabełki

 

Dzisiaj Frigo zaskoczył mnie zupełnie. Wieczorem przyszedł do sypialni gdzie śpią wszystkie psy.

Przeniosłam mu legowisko i teraz śpi słodki obok Majki i Pepe :)

 

Makilo, dziękujemy za cudne wieści. :smile:

Kochany Frigo. :loveu:

Po prostu tak jak w tytule... PSI IDEAŁ.. :smile:  

Link to comment
Share on other sites

Frigo dzięki temu że pojechał do Makili prawdopodobnie uniknął śmierci!!! Do tego kojca gdzie był Friguś, pracownicy ZUM włożyli nowego średniego psiaka który zagryzł naszego kochanego Maniusia :( ...krzyczeć się chce z żalu ,bólu i takiej  niemocy  bo to nie wina psiaków ale ludzi!!! tylko czy można ich nazwać ludźmi???!Ile jeszcze musi się wydarzyć aby ktoś zaczął myśleć! Łzy same płyną ...:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Frigo zrobił ogromne postępy. Ju żnie boi się moich psów. Coraz częściej chodzi po mieszkaniu  z całym stadem.

Wcześniej całymi dniami siedział u mojej córki  w pokoju i nie chciał wychodzić.

Boi się trochę szczeniaków, bo one po nim skaczą, zresztą nie tylko po nim :) takie małe diabełki

 

Dzisiaj Frigo zaskoczył mnie zupełnie. Wieczorem przyszedł do sypialni gdzie śpią wszystkie psy.

Przeniosłam mu legowisko i teraz śpi słodki obok Majki i Pepe :)

 

Kochany, cudny Frigo :loveu:  :loveu:  :loveu:

 

Frigo dzięki temu że pojechał do Makili prawdopodobnie uniknął śmierci!!! Do tego kojca gdzie był Friguś, pracownicy ZUM włożyli nowego średniego psiaka który zagryzł naszego kochanego Maniusia :( ...krzyczeć się chce z żalu ,bólu i takiej  niemocy  bo to nie wina psiaków ale ludzi!!! tylko czy można ich nazwać ludźmi???!Ile jeszcze musi się wydarzyć aby ktoś zaczął myśleć! Łzy same płyną ... :(:( :(

 

To okropne, koszmarne, biedny Maniuś...

Link to comment
Share on other sites

Makila, zupełnie przypadkiem weszłam na watek. :) ale podczytuję inne wątki psiaków, które są u Ciebie. Czy mogłabyś zdradzić, ile liczy stado w mieszkaniu? a ile stado w przyziemiu domu? i zdaje się masz też psy w kojcach? :) bo już się pogubiłam, Zwłaszcza, ze ostatnio pojechały tez do Ciebie trzy psy z krakowskiego schroniska. Tym bardziej więc mnie to interesuje, :)

 

 

 

Wlasnie podobne  pytania zadalam na innym watku.

 

Makilo, czy moglabys napisac ile psow masz obecnie pod opieka i w jakich warunkach sa trzymane, t.zn. czy sa w kojcach zewnetrznych czy w domowych warunkach, 

Ile osob zatrudniasz do opieki nad tymi wszystkiemi psami ?

Link to comment
Share on other sites

Aguniu i Wellington... Z całym szacunkiem i sympatią...

Wszystkie wątki, na których zadajecie te pytania, to nie są wątki hotelikowe. Nawet nie zostały założone przez Makilę.

To są wątki konkretnych psów, dla których został wybrany hotel Makili.

 

Tu jest watek Frigo, cudownego psa, dla którego bardzo szukamy dobrego Domu. 

Im nas tu więcej dla dobra Frigo, tym lepiej... :)

Link to comment
Share on other sites

Aguniu i Wellington... Z całym szacunkiem i sympatią...

Wszystkie wątki, na których zadajecie te pytania, to nie są wątki hotelikowe. Nawet nie zostały założone przez Makilę.

To są wątki konkretnych psów, dla których został wybrany hotel Makili.

 

Tu jest watek Frigo, cudownego psa, dla którego bardzo szukamy dobrego Domu. 

Im nas tu więcej dla dobra Frigo, tym lepiej... :)

 

 

Ok, a czy istnieje watek hotelikowy Makili ?

 

Bo ja tylko czytam ze coraz wiecej psow sie tam laduje , ale nikt nie jest w stanie napisac do jakich warunkow.

 

Malo jeszcze bylo afer hotelikowych na dogo ?

 

Czy nikt sam sobie nie zadaje pytania DOKAD psy tak naprawde trafiaja ?

 

Elisabeta, jests zaprzyjazniona z Makila ?

Link to comment
Share on other sites

:)  :)  :)

Wellington, nawet nie wiem, co napisac... 

Makilę znam tylko z watków na Dogo, a mnie to tu mało kto zna...

Bo ze mnie to taka zdalna Dogomaniaczka, że gdzie mi tam do Was Wszystkich?...

Czytam watki i odzywam się tylko w kilku miejscach. Ja z jednym psem w realu i z kilkoma deklaracjami na Dogo.

Dla Makili mam szacunek i podziw za to, co robi. Po prostu. Jak dla wielu Osób z Dogo. 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie mylę się, to hotel Makili jest blisko południowych obrzeży Krakowa. Jeśli są jakieś wątpliwości to najlepiej przekonać się naocznie, nie sądzę, żeby Makila nie wpuściła gości ;). Doskonale rozumiem ostrożność po różnych aferach na dogo, ale wiem też, że podejrzeniami (nie sprawdzonymi) można wyrządzić dużą krzywdę.
P.S. Nie jestem zaprzyjaźniona z Makilą, nie znam Jej osobiście.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:)  :)  :)

Wellington, nawet nie wiem, co napisac... 

Makilę znam tylko z watków na Dogo, a mnie to tu mało kto zna...

Bo ze mnie to taka zdalna Dogomaniaczka, że gdzie mi tam do Was Wszystkich?...

Czytam watki i odzywam się tylko w kilku miejscach. Ja z jednym psem w realu i z kilkoma deklaracjami na Dogo.

Dla Makili mam szacunek i podziw za to, co robi. Po prostu. Jak dla wielu Osób z Dogo. 

 

 

Twoje zdanie opiera sie , jak widac, tylko i wylacznie na tym co jest napisane na dogo .

 

Napisac mozna wszystko, a papier jest cierpliwy.

 

Moze zadaj sobie trudu zeby przeczytac o aferach hotelowych i dt :

https://www.facebook.com/events/278987012180205/permalink/283953295016910/

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie mylę się, to hotel Makili jest blisko południowych obrzeży Krakowa. Jeśli są jakieś wątpliwości to najlepiej przekonać się naocznie, nie sądzę, żeby Makila nie wpuściła gości ;). Doskonale rozumiem ostrożność po różnych aferach na dogo, ale wiem też, że podejrzeniami (nie sprawdzonymi) można wyrządzić dużą krzywdę.

 

 

Zgadzam sie i dlatego domagam sie obszernej i wyczerpujacej  informacji dot. hotelu u Makili. Jak dotad, nikt jej nie udostepnia. 

 

Wszyscy ktorzy gdziekolwiek umieszczaja psy po przejsciach musza miec 100%-owa pewnosc ze dzialaja z korzyscia dla nich .

 

najlepiej przekonać się naocznie,

 

 

Sa uzytkownicy, ktorzy tam juz byli, ale jakos im trudno wstawic zdjecia i napisac cokolwiek oprocz tego ze psy tam maja swietnie. Same banaly. Ile tego juz bylo ? I co sie potem okazalo ? 

 

Ale widocznie masz racje, kazdy majacy watpliwosci bedzie musial sam sie na wlasne oczy przekonac, bo inaczej, jak  widac,  sie nie da dojsc do prawdy.

 

Zdaje sobie tez sprawe z tego ze wymagania uzytkownikow sie roznia - jednym wystarczy dawny nieogrzewany chlew, innym otwarty betonowy bunkier, a innym wrzucenie psow  do kojcow i na tym koniec.

 

MOJE wymagania sa inne.

Link to comment
Share on other sites

 

Zgadzam sie i dlatego domagam sie obszernej i wyczerpujacej  informacji dot. hotelu u Makili. Jak dotad, nikt jej nie udostepnia. 
 
Wszyscy ktorzy gdziekolwiek umieszczaja psy po przejsciach musza miec 100%-owa pewnosc ze dzialaja z korzyscia dla nich .
 
 
Sa uzytkownicy, ktorzy tam juz byli, ale jakos im trudno wstawic zdjecia i napisac cokolwiek oprocz tego ze psy tam maja swietnie. Same banaly. Ile tego juz bylo ? I co sie potem okazalo ? 
 
Ale widocznie masz racje, kazdy majacy watpliwosci bedzie musial sam sie na wlasne oczy przekonac, bo inaczej, jak  widac,  sie nie da dojsc do prawdy.
 
Zdaje sobie tez sprawe z tego ze wymagania uzytkownikow sie roznia - jednym wystarczy dawny nieogrzewany chlew, innym otwarty betonowy bunkier, a innym wrzucenie psow  do kojcow i na tym koniec.
 
MOJE wymagania sa inne.

 
Ależ zgadzam się z Twoją wypowiedzią! Moje wymagania też są inne, nie chlew, bunkier czy marny kojec. I wcale wszyscy nie muszą jeździć i sprawdzać osobiście, wystarczyła by wizyta 1-2 osób z Krakowa. Ja niestety odpadam, nie mam już autka, a chętnie bym się tam wybrała :). Zdjęcia nie zawsze są miarodajne, sama przekonałam się kiedyś o tym. Może po Świętach ktoś zechce zrobić krótką wycieczkę krajoznawczą? ;)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wellington to jedź do hoteliku i sprawdź. Nawet pisz na PW z Makilią, niech poda swoje dokładne dane, podeśle Ci wszystkie papiery, które potwierdzą, że prowadzi legalnie hotelik, a nie zaśmiecasz wątek Frigo.

Link to comment
Share on other sites

Makila, zupełnie przypadkiem weszłam na watek. :) ale podczytuję inne wątki psiaków, które są u Ciebie. Czy mogłabyś zdradzić, ile liczy stado w mieszkaniu? a ile stado w przyziemiu domu? i zdaje się masz też psy w kojcach? :) bo już się pogubiłam, Zwłaszcza, ze ostatnio pojechały tez do Ciebie trzy psy z krakowskiego schroniska. Tym bardziej więc mnie to interesuje, :)

myslę, że moimi pytaniami nie formułuję żadnych oskarżen, lecz wyrażam zainteresowanie. :) makilo, czy mogłabyś odpowiedzieć na moje pytania, skierowane do CIEBIE:) 

Link to comment
Share on other sites

myslę, że moimi pytaniami nie formułuję żadnych oskarżen, lecz wyrażam zainteresowanie. :) makilo, czy mogłabyś odpowiedzieć na moje pytania, skierowane do CIEBIE:) 

 

Makila na pewno odpowie w wolnej chwili.

 

Ja u Makil nie byłam, ale Wiola (kontaktogloszenia) zawoziła tam psiaki osobiście, paula_t również

 

Obie są zgodne, że warunki i opieka są bez zarzutu.

Link to comment
Share on other sites

Makila na pewno odpowie w wolnej chwili.

 

Ja u Makil nie byłam, ale Wiola (kontaktogloszenia) zawoziła tam psiaki osobiście, paula_t również

 

Obie są zgodne, że warunki i opieka są bez zarzutu.

 

 

Alez czy dziewczyny zawozace psy do Czarodziejki czy do Arktyki mialy jakies zarzuty co do opieki czy do warunkow ?

Nie mialy i niektore z nich dalej nie maja :(

Link to comment
Share on other sites

Friguś to już kolejny psiak którego zawiozłam na hotelik do Makili :) nigdy nie dałabym do hoteliku psa jeśli miałabym wątpliwości co do warunków i opieki. Byłam, widziałam ,mam zawsze kontakt,zdjęcia i wiem że Makila ma ogromne serducho do tych wszystkich zwierząt. Mój Friguś śpi teraz w sypialni Anetki a wcześniej kiedy bardzo się bał spał u córki Makili. Cieplutko ,psiaki zadbane ,leżaczki,kocyki,każdy piesek ma swoje miejsce:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...