Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

 ciocie co tu pisać?!Kochana psinka przyjechała,miły,całuśny,kocha dzieci tak chce być przy człowieku.Dostał dziś z rana od cioci kawał kiełbachy,żebyśmy się lepiej zapoznali cały czas prowadzam go na smyczce na podwórku,bo boję się,żeby nie chciał od ciotki dać nogi.Jest taki milusiński Dziękuję Wam za to,że może jest u mnie!!!

 

Śliczny z wyglądu, fajne oryginalne umaszczenie i do tego taki świetny charakter, jak ruszycie z ogłoszeniami to zapewne nie będzie problemu z brakiem odzewu :)

Link to comment
Share on other sites

Jak ty ich znajdujesz wogole? Kiedys mody i adminy byly zlistowane pod tematami, teraz nie wiem, gdzie co jest :(

Marta prosze napisz do nich bo z tej listy co mi wyslalas to ani Pianka ani bety nie moglam wyszukac a BBeta ma pelna skrzynke :( Denerwujace to ... 


 

O, Kizi, szalejesz :) super :)

Z modów spróbuj Pianka, bety, BBeta, ci byli dostępni dzisiaj
Na marginesie Maupa też była... spoko. A ja też do niej pisałam

 

j pisałam

Link to comment
Share on other sites

zaglądam z kciukami

 dziewczynki

 szukamy dt

 szukamy hoteliku

 szukamy cudu

 dla Krabika z Radys

 jeśli wiecei kochane o jakims dt platnym

 dajcie znac p[rosze serdecznie

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144831-krab-krabik-z-radys-bez-nadziei-milosci-domu-szukam-dt-szukam-ratunku-prosze-o-pomoc-w-znalezienieu-dt-kochani/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...