Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarna']Sory, że przerywam; ale fajnie, że powstał tu kącik koniarzy ;) Bo to moja "druga miłosc" (poza moim psem) ;P
Ps. (Mi.) Siurek z qnia to Ty? Po avatarze Cie poznałam. (jeśli się myle to sorry).[/quote]
[B]że co?:icon_roc:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę, że jest taki kącik;) Niestety już nie mam konia, przez dłuższy czas również mi nie grozi, aczkolwiek za parę lat, jak Bozia da...:cool3:
Nie będę nawet udawać, że to moja druga miłość zaraz po psach bo konie stawiam ponad psy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Ma się te znajomości:diabloti::evil_lol: A tak na poważnie to już wiesz:cool3: I wiesz też kilka innych rzeczy :siara: ale ciii:diabloti:[/quote]
[B]a ja wlasnie chciałam wygadać:evil_lol:[/B]
[B]3mam kciuki ZA... wiesz co:diabloti::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Ma się te znajomości:diabloti::evil_lol: A tak na poważnie to już wiesz:cool3: I wiesz też kilka innych rzeczy :siara: ale ciii:diabloti:[/quote]
Czy ja też wiem :cool3: :evil_lol:? Czy o TO chodzi :evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']aha:diabloti: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:diabloti:[/quote]
[B]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:a ja już myślałam :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][quote name='goldenka245']ze mnie zniechęcisz?:diabloti:[/quote]
[B]to taki podstep:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
:oops:
[B]nakrylas mnie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mi.'][LEFT]
[B]to taki podstep:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
:oops:
[B]nakrylas mnie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/LEFT]
[/quote]
Bo ty chciałabyś mieć wszystko dla siebie!:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...