Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

[quote name='Agnes']konie najczesciej sobie grzeja same ;) ale jesli jest dajmy na to kilka sztuk to i chlodniej jest. U mnie jest cieplutko :)
ta druga to polarowa? jak tak to tylko Jacson ;) tanie i bardzo dobre wg mnie :)[/quote]
[B]ta stajnia jest ogromna, a na razie stoją w niej chyba 3 konie:cool1:. Buduje się od roku i dopiero od kilku dni można wstawiać na pensjonat. Przeniose mojego konia to od razu zrobi się cieplej:evil_lol:Kto się przenosi ze mną?:evil_lol:[/B]

[B]Dorkaa, ta pierwsza mi się podoba, kiedyś też nad nią myślałam:). A ta 2 już nie. Za bure kolory jak dla mnie:evil_lol:. Jak jascon to tylko ta:D :[/B]
[URL="http://www.gnl.pl/derka-jacson-logo-p-2597.html"][B][COLOR=darkorchid]http://www.gnl.pl/derka-jacson-logo-p-2597.html[/COLOR][/B][/URL]
[B]ona jest bawełniana czy polarowa z bawełnianym podszyciem?:hmmmm: niby pisze, że tylko podszycie bawełniane...:hmmmm:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mi.'][B]ta stajnia jest ogromna, a na razie stoją w niej chyba 3 konie:cool1:. Buduje się od roku i dopiero od kilku dni można wstawiać na pensjonat. Przeniose mojego konia to od razu zrobi się cieplej:evil_lol:Kto się przenosi ze mną?[/B]:evil_lol:[/quote]
zawsze mozna sie ratowac derka ;)
dla mnie za daleko:eviltong:

[quote name='Mi.'][B]Jak jascon to tylko ta:D :[/B]
[URL="http://www.gnl.pl/derka-jacson-logo-p-2597.html"][B][COLOR=darkorchid]http://www.gnl.pl/derka-jacson-logo-p-2597.html[/COLOR][/B][/URL]
[B]ona jest bawełniana czy polarowa z bawełnianym podszyciem?:hmmmm: niby pisze, że tylko podszycie bawełniane...:hmmmm:[/B][/quote]

czemu tylko ta? te zwykle jacsony za ok 90 zl sa rewelacyjne - mamy dwa, super wchlaniaja pot, szybko, a przy tym w ogole sie nie mechaca :) Nie maja pasow pod brzuchem, ale i z tym mozna sobie poradzic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']
dla mnie za daleko:eviltong:
[/quote]
[B]nie marudź:diabloti:[/B]

[QUOTE]czemu tylko ta? te zwykle jacsony za ok 90 zl sa rewelacyjne - mamy dwa, super wchlaniaja pot, szybko, a przy tym w ogole sie nie mechaca :smile: Nie maja pasow pod brzuchem, ale i z tym mozna sobie poradzic ;-) [/QUOTE]
[B]bo jest najładniejsza:evil_lol:. A ja mam obsesje na tym punkcie:evil_lol:[/B]


[QUOTE]zawsze mozna sie ratowac derka ;-) [/QUOTE]
[B]czyżby następne wydatki?:diabloti:[/B]


[B]Słyszał ktoś o trenerze Marku Głuchowskim?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mi.'][B]nie marudź[/B]:diabloti:[/quote]

w sumie...do obcnej stajni autobusami mam 1,5 godziny:eviltong:
[quote name='Mi.'][B]bo jest najładniejsza:evil_lol:. A ja mam obsesje na tym punkcie:evil_lol:[/B][/quote]

ale za ta obsesje mozna miec dwie normalne:eviltong:

[quote name='Mi.'][B]czyżby następne wydatki?:diabloti:[/B][/quote]

alez ja nic nie sugeruje:evil_lol:

[quote name='Mi.'][B]Słyszał ktoś o trenerze Marku Głuchowskim?[/B][/quote]

nie, ale moze jak zdradzisz w jakiej stajni jest najczesciej to bedzie latwiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']w sumie...do obcnej stajni autobusami mam 1,5 godziny:eviltong:


ale za ta obsesje mozna miec dwie normalne:eviltong:



alez ja nic nie sugeruje:evil_lol:



nie, ale moze jak zdradzisz w jakiej stajni jest najczesciej to bedzie latwiej[/quote]
[B]hehe, oczywiście w Centurionie. Chyba się zdecydowałam, że się tam przeniose. Niektórych wytrenował na poziom Grand Prix i startowali na torwarze. Np. Norblin wyszedł spod jego ręki. Jak ktoś będzie ciekawy to info na PW;). Jak dla mnie wymarzony trener[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ja takiego "odkrylam" w pazdzierniku :) mialam ich wielu i nigdy nie nauczylam sie tak duzo w tak krotkim czasie:cool3::eviltong:[/quote][B]hehe ja jeszcze go nie poznałam, ale z tego co słysze to będzie bosko:). Już naprawdę jestem zdecydowana się przenieść. Ciekawi mnie jeszcze cena treningów. Może wreszcie poradze sobie z moim wyścigowcem;).[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ta dera z jacsona jest boska :loveu: Mnie najbardziej się podoba ta brązowa.
Mi., jak ci źle w tamtej stajni to sie przenoś jak najszybciej (dla twojego i końskiego dobra :P). Ja tak zrobiłam. Fakt, na razie miałam jedną jazdę i zapowiada się fajnie. Mam nadzieję, że wam się uda.

Tylko ta cena pensjonatu... ile tam podawałas? 2 000? Za miesiąc?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam do Was pytanie;)
Ma ktoś z Was może sztyblety Kieffer Andorra I?? Mam zamiar je kupić, ale kosztują 360zł a nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto...
[IMG]http://www.reiterrevue.de/r30/vc_content/daten/firma442/www/bilder/msvc_intern/2887_100_20060828155000.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.kieffer.net/cms/images/products/bekleidung/klein/arlene.jpg[/IMG]
Tak wyglądają. Tak jak wyżej pytałam: Czy ktoś je ma i mógłby mi coś o nich powiedzieć?
[url]http://allegro.pl/item329798027_sztyblety_kieffer_andorra1.html#photo[/url]
Tu jeszcze link do allegro, sprzedający mi nie odpisuje:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']A ja mam do Was pytanie;)
Ma ktoś z Was może sztyblety Kieffer Andorra I?? [/quote]

chyba jestem tradycjonalistka i wole klasyczne hippici:eviltong:tansze, mozna czesciej wymieniac a i w bloto mi nie szkoda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorkaa']Tylko ta cena pensjonatu... ile tam podawałas? 2 000? Za miesiąc?[/quote]
[B]1500 + trener.[/B]
[B]Na razie będe do niego dzwonić,żeby mnie przyjął. Jak nie przyjmie to się załamie. A może lepiej się z nim spotkać, sama już nie wiem co robić[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]ile taki trener może kosztować? Mój teraźniejszy to 100zł za jedną jazdę:roll:.Mam nadzieję, że ten 100 nie przekroczy bo chciała bym mieć te treningi kilka (3?) razy w tygodniu :/[/B]
[B]w każdym razie posprawdzam jeszcze innych trenerów... w razie czego[/B]

[B]Karolinia niezłe te sztyblety:). Ale.. hm.. jednak na twoim miejscu wzieła bym odrobine tańsze...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mi.'][B]ile taki trener może kosztować? Mój teraźniejszy to 100zł za jedną jazdę:roll:[/B][/quote]

boszzzz jak dobrze ze moja trenerka nie bedzie podnosic ceny, zeby nie stracic klientow - a bierze duzo mniej:evil_lol:prawie cala stajnia u niej jezdzi:eviltong:

a 1500 w wawie to...nie jest tak tragicznie za bardzo dobre warunki - powiedzmy, z ponizej 1000 to tu raczej sie nie schodzi:roll:stolyca sie ceni, grunt drogi itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']boszzzz jak dobrze ze moja trenerka nie bedzie podnosic ceny, zeby nie stracic klientow - a bierze duzo mniej:evil_lol:prawie cala stajnia u niej jezdzi:eviltong:

a 1500 w wawie to...nie jest tak tragicznie za bardzo dobre warunki - powiedzmy, z ponizej 1000 to tu raczej sie nie schodzi:roll:stolyca sie ceni, grunt drogi itp[/quote]
[B]tylko, że ja mam teraz treningi z 2 koleżankami, czyli się dzielimi:cool1: i wychodzi, że mi jeden trening raz w tygodniu kosztuje jakieś 35 zł:evil_lol:. A boks mam za 650, czyli nieźle mi się ceny podniosą jak się przeniose. Ale czego ja bym nie zrobiła dla Compana:loveu:[/B]

[quote name='goldenka245']Czemu? ;)

Z tego co się orientuję taki dobry trener kosztuje właśnie coś koło 100-120zł ;)[/quote]
[B]nie dobijaj mnie:evil_lol:. Bo w zime w nich chyba nie będziesz jeździć? Są raczej za chłodne. Czyli starczają na jeden ew. dwa sezony. Pamiętaj, że ci jeszcze stopa urośnie:roll:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...