Jump to content
Dogomania

Barry teraz Taro już w swoim domu stałym.Dziękujemy wszystkim za pomoc w uratowaniu Taro


buniaaga

Recommended Posts

Barunio był miły i grzeczny, pokazał wszystkie swoje dobre cechy...czyli, ze pragnie być towarzyszem człowieka i umie takim być , ze jest jak to mówią "do tańca i do rózańca". Czyli skacze jak szalony, potrafi powalic na ziemię w zabawie albo walnac pyskiem w twarz, bo nagle zechce dac buziolka , wygłupia sie niemiłosiernie ale potrafi też isc z człowekiem krok w krok i ani razu nie wyjdzie do przodu przed przewodnika.......No taki jest.....uroczy pies po prostu.

Będziemy  dalej rozmawiać.........i zobaczymy co wyjdzie z tego.

Link to comment
Share on other sites

Barunio był miły i grzeczny, pokazał wszystkie swoje dobre cechy...czyli, ze pragnie być towarzyszem człowieka i umie takim być , ze jest jak to mówią "do tańca i do rózańca". Czyli skacze jak szalony, potrafi powalic na ziemię w zabawie albo walnac pyskiem w twarz, bo nagle zechce dac buziolka , wygłupia sie niemiłosiernie ale potrafi też isc z człowekiem krok w krok i ani razu nie wyjdzie do przodu przed przewodnika.......No taki jest.....uroczy pies po prostu.

Będziemy  dalej rozmawiać.........i zobaczymy co wyjdzie z tego.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panem D., który dzis z małżonką odwiedzili Barrunia i spędzili z nim trochę czasu. Wszyscy są na tak.......Ja, Greta, Państwo no i Barrunio......który płąkał za nimi przez pewien czas jak odjechali. W kazdym razie .....na tę chwilę jest dobrze......wszystko zmierza ku domowi Barrunia.

Link to comment
Share on other sites

Allu wysłąłam Ci pw. Przepraszam za kilka dni zwłoki ale trudna sytuacja rodzinna odciagnęła mnie od internetu na kilka dni.

Co do Barego to jesli jutro nie uda mi si.e zrobic wizyty pa, przekładam to na przyszly tydzień. W każdym razie przyszły dom Barrego dopytuje się o niego i czeka. :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...