Jump to content
Dogomania

TORRO- piękny kłębek strachu MA SWÓJ DOM!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

  • 1 month later...

Po dłuuuugiej nieobecności ( :oops: ) przychodzę z najnowszymi zdjęciami Torro, czyli z dzisiejszego spacerku :) Musze tez powiedzieć, że Torro powoli przybiera na masie, dziś ważony, co prawda zaraz po jedzeniu, ale ważył ok. 20 kg, także super! Na spacerach zrobił się zadziorny i to bardzo, większość psów mu nie podchodzi, zwłaszcza obcych, w naszym gronie najbardzije niepodoba mu się Brytus, natomiast Frytkę i Perłę jakoś tam toleruje :)

3.JPG 

 

6.JPG 

 

5.JPG

 

 

IMG_5532.JPG 

 

 

 

 

 

I ulubiona zabawa Torro :D

IMG_5523.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dawno nie zaglądałam, ale mało czasu ostatnio mam :(

 

Wklejam zmieniony opis Torro, Kasiu jakbym mogła prosić o podmianę na stronach :)

 

TORRO to około 2 letni prześliczny i przekochany psiak średniej wielkości. Posiadacz pięknego gęstego futerka (które wymagać będzie regularnej pielęgnacji). Torro jest nieco nieśmiały w stosunku do obcych, ale jak już kogoś pozna to staje się niesamowitą przytulanką, zdarza mu się skoczyć na człowieka, ale to wszystko ma na celu zdobycie choć chwili uwagi opiekuna i pieszczoty. Do innych psów stosunek ma różny, jeżeli drugi pies jest przyjaźnie nastawiony to może nawet się pobawią, jednak jeżeli tylko na Torro zawarczy, ten odpowie tym samym. Na spacerach zdarza mu się ciągnąć na smyczy, jednak po wybieganiu idzie ładnie, nie ciągnąc. To bardzo mądry i zdolny pies, wie czego się od niego oczekuje, rozumie jeżeli coś zrobi źle, potrafi komendy: „siad”, „łapa”, „waruj”, „hop”, reaguje także na swoje imię. Nie polecany jest dom z kotami lub jakimkolwiek ptactwem (tj. kury, kaczki). Torro jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Kontakt w sprawie adopcji: 692269457 lub [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miło mi stwierdzić, że trochę pracy i Torro powoli powoli zmienia się na lepsze :) Na spacerach nie zachowuje się jak wariat, chodzi przy nodze! Nie rzuca się już na "swoje stadko", na obce psy jeszcze mu się zdarza czasami. Widać, że odrobina dyscypliny i psiak wie co może, a czego nie. Nowością za to było to, że Torro PANICZNIE boi się naszego telewizora na korytarzu :D Także po tym mogę mniemać, że Torro nigdy nie mieszkał w domu, a pewnie wcześniej nawet nie miał kontaktu z ludźmi...w schronisku, w boksie, panicznie się wszystkiego boi, jak pracownik podchodzi do boksu ten od razu ucieka na wybieg, a jak wraca do boksu po spacerze, od razu wskakuje do posłania i się kładzie... Taki właśnie jest mój Torro...

IMG_6318.JPG '

 

IMG_6331.JPG

<3

IMG_6324.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...