Jump to content
Dogomania

Starsza jamniczka przywiązna w lesie, ma już nowy dom :-)


Madziek

Recommended Posts

Kilka dni temu dostałam rano telefon od pana, który wybrał się do lasu na grzyby. Oprócz grzybów znalazł przywiązaną do drzewa jamniczkę. Była przy niej karteczka "Saba 10 lat"...
Być może facet ściemniał. Może wymyślił historię z lasem i karteczką, bo nie miał odwagi przyznać się, że oddaje własnego psa.
Obojętnie jak było naprawdę jedno jest pewne - Saba została porzucona, pozbawiona miłości ,ciepła i zwiedziona przez człowieka, któremu na pewno ufała i wierzyła.
Teraz jest w schronisku, nie wie co się dzieje. Cały czas siedzi przy wyjściu z boksu i płacze, woła każdego kto przechodzi obok...
Śliczna, przeroażona starsza dama

[IMG]http://img35.picoodle.com/img/img35/9/7/13/f_obrazek108m_6bdd68a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img39.picoodle.com/img/img39/9/7/13/f_obrazek106m_6ab33bc.jpg[/IMG]

[IMG]http://img27.picoodle.com/img/img27/9/7/13/f_obrazek092m_5d0c454.jpg[/IMG]

[IMG]http://img38.picoodle.com/img/img38/9/7/13/f_obrazek103m_8ae5621.jpg[/IMG]

[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2202/obrazek101zw4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Pobiją mnie ciotki i wujki od jamników, ale i tak idę im powiedzieć:evil_lol:[/QUOTE]

dzięki Ulv :-) na pewno Cię nikt nie pobije, a za to Saba będzie miała wsparcie jamnikowych Ciotek i Wujków i będzie jej raźniej :-)

Link to comment
Share on other sites

witam!

jestem z Chorzowa, pare miesiecy temu miałam na tymczasie Piracika jamnika, udało sie znależć mu wspaniały dom i kochających (Wręcz obsesyjnie pańciów);) mogę zaoferowac domek tymczasowy dla jamnisi i próbę znalezienia domku docelowego,jeżel byłby mozliwy transport. Problem jest tylko jeden pracuję do 16 i mała musiała by byc wtedy sama :-( ale jeżeli to nie stanowi dużego problemu to oferuję sie z pomocą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga Frejno']witam!

jestem z Chorzowa, pare miesiecy temu miałam na tymczasie Piracika jamnika, udało sie znależć mu wspaniały dom i kochających (Wręcz obsesyjnie pańciów);) mogę zaoferowac domek tymczasowy dla jamnisi i próbę znalezienia domku docelowego,jeżel byłby mozliwy transport. Problem jest tylko jeden pracuję do 16 i mała musiała by byc wtedy sama :-( ale jeżeli to nie stanowi dużego problemu to oferuję sie z pomocą.[/QUOTE]

Aga Frejno było by cudownie gdyby jamniczka nie musiała czekać na nowy dom w schronisku! :multi:
Napisz proszę w jakie warunki jamniczka do Ciebie trafi? Jak długo będzie mogła zostać?
Ja jeszcze dziś spróbuję porozmawiać z kierowniczką schroniska i jak najszybciejdostarczę dziewczynkę do Ciebie :-)

Link to comment
Share on other sites

śpiesze z odpowiedzia mieszkam w bloku na pierwszym piętrze posiadam dwójkę dzieci 5 i 10 lat( to nie maluchy) i jedna ..........jamniczkę;) schroniskową tez parówę rudą, obecnie cała ferajna jest na wakacjach na wsi z babcia a ja " cieżko" pracuję w katowicach. na weekendy jezdze odwiedzać moją rodzinke wiec jamniczka jezdziła by na wywczasy ze mna poza tym popołudnia tez spędzałybysmy wspólnie:lol: obawiam sie jedynie czy psinka nie będzie piszczeć jak zostanie sama w domku, niestety nie bardzo moge ja zabierać do pracy,:-( niechciałabym scysji z sąsiadami... poza tym problemu nie widzę , co do kontaktów z moja parówką to chyba problemu by nie było bo Fiona tchórzliwym psem jest , przechodzi na drugą stronę ulicy nawet przed yorkiem:lol: jak mielismy Pirata to najpierw urażona udawała ze go nie widzi a potem podzielili sie kanapą! podaje mojego maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Saba może zostać u mnie do czasu znalezienia nowego domku, to dla mnie oczywiste. Rozesłałam już wiadomosci do wszelkich znajomych, liczę na każdą pomoc aby piesek który nie zasłużył na taki smutny los jak porzucenie w lesie, znalazł kochający domek do końca swojego psiowego jamniczego życia. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga Frejno']śpiesze z odpowiedzia mieszkam w bloku na pierwszym piętrze posiadam dwójkę dzieci 5 i 10 lat( to nie maluchy) i jedna ..........jamniczkę;) schroniskową tez parówę rudą, obecnie cała ferajna jest na wakacjach na wsi z babcia a ja " cieżko" pracuję w katowicach. na weekendy jezdze odwiedzać moją rodzinke wiec jamniczka jezdziła by na wywczasy ze mna poza tym popołudnia tez spędzałybysmy wspólnie:lol: obawiam sie jedynie czy psinka nie będzie piszczeć jak zostanie sama w domku, niestety nie bardzo moge ja zabierać do pracy,:-( niechciałabym scysji z sąsiadami... poza tym problemu nie widzę , co do kontaktów z moja parówką to chyba problemu by nie było bo Fiona tchórzliwym psem jest , przechodzi na drugą stronę ulicy nawet przed yorkiem:lol: jak mielismy Pirata to najpierw urażona udawała ze go nie widzi a potem podzielili sie kanapą! podaje mojego maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
brzmi cudownie :-) ze strony Sabci też nie powinno być problemu jeśli chodzi o Twoją suńkę, bo ona teraz jest w boksie z 4 innymi psami (w tym 3 suczki) i jest okey.
Trudno mi powiedzieć jak będzie się zachowywała kiedy Ty wyjdziesz do pracy, ale mam nadzieje, że będzie wszystko ok :-)
ja jutro będę w schornisku ,postaram się ją jeszcze lepiej poznać, bo póki co to byłam z nią na jednym spacerku. A ona nic tylko gnała przed siebie i rozglądała się za panem.... biedna jest taka zdezorientowana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...