Jump to content
Dogomania

Bronia w domuuuu!!!! :)


Agnieszka.D

Recommended Posts

Bronka wariatka mała, jedna jedyna w swoim rodzaju!!!  :sweetCyb:

Gdzie się ten jej dom podziewa to ja nie wiem, no naprawdę! Przecież człowiek cały czas ma uśmiech przylepiony do buzi w jej towarzystwie :D lata to takie małe pokrzywione, zaczepia wszystkich dookoła :D jest też trochę małą wieśniaczką, obszczekującą przechodniów. Wynika to z jej ZACZEPNOŚCI WRODZONEJ (taka przypadłość psów kurduplowatych). Oczywiście gdy ktoś ruszy w jej stronę to szuka ratunku. 

 

Jej zaczepialstwo przekłada się też na relacje z psami. Zaczepia wielką Abrę, ucieka jej a potem kłapie zębami :-)
Uwielbia takie zabawy z psami większymi od niej samej jakieś 7 razy :D   :stupid:

 

Z powodu zimna paskudnego, Bronka na spacer przyodziała swój kaftanik, który przy szaleństwach zawijał jej się na końcu, na pleckach. Wyglądała jak baletnica :D nie mamy żadnego zdjęcia niestety :( następnym razem uwiecznię! 

 

pełne skupienie, tutaj liczą się ułamki sekund!

DSC00813.JPG

 

lllleeeecę! ej wy tam z przodu!

DSC00795.JPG

 

Bronka zawsze obecna na zdjęciach ;)
DSC00842.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam wielkie nadzieje, choć życie uczy, żeby nie cieszyć się zbyt wcześnie. Ale ja tak bardzo pragnę żeby do Broni wreszcie uśmiechnęło się szczęście!

Pani, która dzwoniła ma męża i dziecko. Powiedziała, że chciała adoptować psiaka, którego znalazła ostatnio na ulicy i odwiozła do schroniska, jednak już go ktoś zaadoptował. Później zobaczyła w internecie Bronię i jak mówi pomyślała "to musi być nasz pies" :-)

Link to comment
Share on other sites

Jak to zwykle bywa, jak cisza to cisza a gdy ktoś się zainteresuje to na raz inni też dzwonią. Dziś miałam kolejny telefon w sprawie Broni :-) Pani szuka małej suczki. Koniecznie suczka i koniecznie mniej więcej Broni wielkości. Powiedziałam, że Bronia ma jutro odwiedziny, umówiłyśmy się że jutro dam znać na czym stoimy.
Pani chce sunie dla swojej mamy. Mieszkają w jednej kamiennicy i sama dla siebie niedawno adoptowała sunię ze Świętochłowic i chcą jeszcze jednego szkrabika :) może kojarzycie jakiegoś niskopodłogowca od nas którego mogłabym jej podpowiedzieć? Nie bardzo mam czas szukać teraz informacji a może ktoś ma taką maliznę pod opieką? Super by było! Takie maleństwa trzeba wydać zanim zima wkroczy!

Link to comment
Share on other sites

Na stronie jako 735/14 jest malutka suczka, tylko nie wiem czy będzie dobra - w opisie ma, że wszędzie jej pełno. Poza tym Lilo (678/14), Senti (667/14), Kita (288/14), Jadzia (569/14) :) Może jakaś "się nada", a jeśli nie, to na stronie jest jeszcze kilka bezimiennych  ;)

Link to comment
Share on other sites

No i jesteśmy po spotkaniu :)

Jutro rano Bronia przeprowadza się na tysiąclecie!!! <3 :D
Taaaaaaaaak się cieszę, że HO HO :D

Państwo bardzo fajni, decyzja o adopcji wydaje się być odpowiedzialna i przemyślana. Bronka skradła ich serca, chociaż dziś specjalnie nie zwracała na swoich przyszłych opiekunów uwagi. Jak to Bronia - liczą się szaleństwa z psami i parówki :D
przyszli wszyscy, razem z małym Szymonem. Jutro rano pani zawozi synka do przedszkola i jedzie po Broneczkę :-)

Najpierw ich uwagę zwrócił Frędzel, ale jednak padło na Bronię gdy znaleźli jej zdjęcia :)

Czekam jutro na smsa, że Bronia już w domu i doczekać się nie mogę zdjęć :-) no i wizyty PA!

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaahhh a ja tu relacje zdawać chciałam a Pańcia na dogomanii :D Szczęśliwy dzień :-)
Napiszę więc szybciutko co i jak:

Bronia była dziś u weta i wszystko jest ok, tylko łapki do prześwietlenia. W gabinecie była aniołkiem. W ogóle jest aniłkiem :D jak nie Bronka! :D sąsiedzi ją uwielbiają, jest bardzo grzeczna. Nie obszczekuje. Jest małym żarłokiem ale to mnie nie dziwi ani trochę :D
Teraz Bronia po dniu pełbym wrażeń śpi jak susełek :)

Moja radość nie ustaje!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...