Jump to content
Dogomania

Szczecin powstaje Straż Dla Zwierząt!!!


Guest Msand

Recommended Posts

Guest Msand

Wydaje mi się, że to nie jest kwestia błędnego adresu, ale filtru na SPAM, stąd też może rzeczywiście z konkretnych domen - email wraca jako odrzucony. Stąd też gdyby pojawiły się zwroty - dajcie znać, ja wyślę ze swojego adresu (skoro jest akceptowany) ;)

Link to comment
Share on other sites

witam moja wiadomość doszła :)
dzisiaj się przekonałam ponownie ze musi taka straż powstać.
Przy jednej ze stron mojego bloku został potrącony kot, dopiero teraz szłam i dowiedziałam się ze ten kot leży tak w agoni od conajmniej 10 godzin!! Zabrałam go do weterynarza ale oczywiście na pomoc było zbyt puźno i kota trzeba było uśpić. Ja niewiem jak tak można przecież tedy przeszło conajmnie kilkaset osób i nikt nieskrucił jego cierpienia:-(
W dodatku to nie pierwszy raz jakiś czas temu rónież musiałam zabrac konającego kota natomiast niecały miesiąc temu zabbrałam wyżuconego 6 tygodniowego persa( całrgo w klaszczach i wychudzonego, naszczeście został wyleczony w Toważystwie Opieki nad Zw. i znalazł nowy dom)
poprostu bestie nie ludzie.:-( Jak tak można :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Cześć jestem nowa:) Mam pytanie, jaką szkołę trzeba skończyć żeby zostać strażnikiem dla zwierząt ?I czy są potrzebne studia(jak tak, to jakie?)? Bardzo mnie to interesuje i chce dążyć do tego żeby nim zostać :) Także byłabym wdzięczna za odp ;] Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Packa']Cześć jestem nowa:) Mam pytanie, jaką szkołę trzeba skończyć żeby zostać strażnikiem dla zwierząt ?I czy są potrzebne studia(jak tak, to jakie?)? Bardzo mnie to interesuje i chce dążyć do tego żeby nim zostać :) Także byłabym wdzięczna za odp ;] Pozdrawiam.[/quote]
Nie ma takiego zawodu jak ,,strażnik zwierząt". :razz: Nigdzie się go więc nie nauczysz. Można by mówić o wykonywaniu takiego zawodu jedynie w przypadku Ekopatrolu będącego w strukturach SM.
Zakładam, ze pytasz o Staż dla Zwierząt. SdZ jest stowarzyszeniem. W grę wchodzi więc wolontariat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...