Jump to content
Dogomania

ETNA – DUŻA, PRZERAŻONA!!!ZBIERAMY NA HOTELIK!!!


Zofija

Recommended Posts

Ja zamawiałam dwukrotnie i szczerze...Nic. Cisza... Nie wiem już jak ją ogłaszać.. Zdjęcia są takie sobie. 

Faktycznie, zdjęcia to podstawa !

Jesli Lilka nie moze zrobic jej dobrych zdjęc, to moze ktos z okolicy by podjechał ???

NIe wiem, czy ktos tam blisko mieszka ?

Link to comment
Share on other sites

Wieści na temat Etny:

Posyłałam zdjęcia i któtki filmik do Agnieszki, który teraz wysyłam pani. Etna jest bardzo wesoła i pogodna, zdrowa. Lubi się bardzo bawić z nami i ze swoim kolegą z boksu Reksiem. Potrafi pięknie wysoko skakac z radości jest przy tym tak komiczna jak kangurek. Sapceruje dwa razy dziennie i wybieg na okrągło w ciągu dnia. Karmiona jest barfem i karmą sucha...apetyt dopisuje jej ogromnie. Do ludzi jest już bardziej odważna i chętnie się bawi z obcymi. Bardzo duże zainteresowanie kotami jak widać na filmie. Czekamy na wiosnę i długie spacery i sesję zdjęciowa przy pięknym słoneczku. Zima zawsze jest dla psiaków nudna, bo dzień krótki i mało ludzi nas odwiedza, psy nie mają kontaktu z obcymi. Idzie wiosna i zaczynamy nowy sezon organizowania długich spacerów-dog trekkingów dla naszych psiaków i obcych. Pierwszy będzie 28 marca zapowiada się duża impreza- ogólnopolska...wątek na wydarzeniu WSZYSTKIE PIESY NASZE SĄ - mityng psiarzy i wielbicieli psów, całych rodzin z Powiatu Kluczborskiego oraz całej Polski połączony ze wspólnym i może wtedy będa nsze psiaki wypatrzone przez domki!!! Przepraszam że mało piszę, ale proszę zadawać pytania a ja będę odpowiadać. Pozdrawiam i jak tylko pogoda się poprawi będą piękne zdjęcia. Lila

Link to comment
Share on other sites

Rzadko bywam u ślicznej suni, i chociaż wiem, że to żadne usprawiedliwienie, to czasem już trudno ogarnąć wszystkie wątki - tyle biedaków..

Cieszę się, że sunia jest coraz bardziej otwarta, że dokazuje z innymi psami :) 

Przypomnijcie mi, proszę, w jakim hotelu jest (lokalizacja)?

Link to comment
Share on other sites

wpłaty luty 2015r.:

02.02. Agnieszka103 -10zł

02.02. Yolanovi -20zł

03.02. Anula -20zł

11.02. żabcia15 -30zł

12.02. Zofija -20zł

26.02. basiek8 -20zł

razem = 120zł + 269zł (było) = 389 zł- 350zł hotelownie. na koncie zostaje: 39zł

 

 

Jak wygląda sytuacja finansowa Etny?

 

 

Chyba nie jest najlepsza :(

Moze ktos zrobiłby bazarek, chociaz cegiełkowy ? Ja niestety w najblizszym czasie nie dam rady :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"... Idzie wiosna i zaczynamy nowy sezon organizowania długich spacerów-dog trekkingów dla naszych psiaków i obcych. Pierwszy będzie 28 marca zapowiada się duża impreza- ogólnopolska...wątek na wydarzeniu WSZYSTKIE PIESY NASZE SĄ - mityng psiarzy i wielbicieli psów, całych rodzin z Powiatu Kluczborskiego oraz całej Polski..."

Impreza się odbyła i ja tam byłam, miód i wino piłam ;)

A tak na poważnie, impreza bardzo udana, migawki ukazały się w lokalnej TV Opole  http://opole.tvp.pl/19443888/28-marca-2015

Etna też brała udział co zarejestrowałam na kilku fotach :)

 

023.JPG

 

024.JPG

 

031.JPG

 

030.JPG

 

040.JPG

Link to comment
Share on other sites

A jak zachowywała się Etna w takim gronie?

Generalnie jak każdy, normalny psiak. Na początku, kiedy towarzystwo zbierało się przed wymarszem, wszystkie psiaki były podniecone, podenerwowane i pełne energii, więc wybuchały tu i tam jakieś zatargi. Etna też wyskoczyła z zębami do jakichś psiaków. Potem, jak ruszyliśmy w trasę, psiaki wyluzowały, Etna też. Chciała się bawić, była przyjazna, raczej nie wszczynała kłotni. Do ludzi bardzo przyjazna, łaknąca kontaktu, zainteresowania, ze strony człowieka. Delikatnie zdystansowana w pierwszej chwili, ale bez paniki. Szybko sie przekonuje, pozwala się głaskać. Bardzo chętna do wykonywania poleceń, oczywiście odpowiednio motywowana ;). Ogólnie fajny, pozytywny i aktywny z niej psiak. Na smyczy ciągnie jak parowóz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...